Doda: najbardziej wyszczekana polska gwiazda?

Doda jest znana z ciętego języka. Zawsze ma swoje zdanie i ma odwagę mówić, co myśli. Nawet się nam to podoba. Przynajmniej rodzimy show-biznes jest barwny. Na Dodę zawsze można liczyć. A to powie coś kontrowersyjnego, a to zaświeci majtkami, a to zamieści na Twitterze zdjęcia prywatne z wakacji. Z okazji kończącego się roku przypominamy najostrzejsze potyczki słowne najostrzejszej gwiazdy!
Doda vs. Piotr Tymochowicz Doda vs. Piotr Tymochowicz Kapif

Doda vs. Piotr Tymochowicz

"Pokazał, że jest chamem i kompletnie nie ma żadnej kultury osobistej. Wyzywa mnie cały czas i tylko o nim to świadczy" - powiedziała o Piotrze Tymochowiczu w wywiadzie dla Wideoportalu, po słynnej aferze, która wybuchła po tym, jak piosenkarka publicznie powiedziała, że to nie Tymochowicz, jest ojcem dziecka swojej narzeczonej, Marzeny Popławskiej. Ma nim być prezenter radia Eska, Paweł Pawelec.

Doda vs Górniak Doda vs Górniak Kapif

Doda vs. Edyta Górniak

Obie diwy od dawna prowadzą wojnę podjazdową w mediach. Górniak skomentowała piosenkę Dody "Szansa" mówiąc o niej "durna", na co Doda odpowiedziała, że "kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje". Unikają imprez, na których miały by wspólnie wystąpić, a jeśli zobaczymy je kiedyś razem, to pewnie prędzej na ringu, niż na scenie.

Doda i Sablewska Doda i Sablewska Kapif

Doda vs. Maja Sablewska

Prawdopodobnie Doda zawdzięcza swojej byłej menadżerce Mai Sablewskiej, tyle ile Maja Dodzie. Obie nie byłyby tam, gdzie dziś są bez współpracy. Zakończyło się z hukiem. Doda poczuła się zdradzona przez menadżerkę, która zajęła się dodatkowo interesami Mariny.

Doda vs. Jarosińska Doda vs. Jarosińska Kapif

Doda vs. Monika Jarosińska

Chodzi o pobicie i wyzwiska. Wersji zdarzeń jest kilka, a sprawa poważna.

Doda vs. Wojewódzki Doda vs. Wojewódzki Kapif

Doda vs. Kuba Wojewódzki

Wojewódzki bez pamięci jeździ po Dodzie, a ona czasami odpowiada. Gdy pod jej adresem wysuną postulat: "Żądamy dnia bez silikonu", Doda napisała na Facebooku: "Obrabiać dupę też trzeba z pomysłem. A propos DUPY... biorąc od uwagę, że SILIKON jest głównym składnikiem wibratorów, to delikatnie się wkopałeś". MOCNE!

Doda vs. katolicy Doda vs. katolicy Kapif

Doda vs. katolicy

Doda naraziła się osobom religijnym, gdy stwierdziła, że "Biblia" została napisana przez "naprutych winem apostołów". Skończyło się awanturą w sądzie. Doda wygrała.

Doda vs. Majdan Doda vs. Majdan Kapif

Doda vs. Radosław Majdan

Do dziś nie wiadomo kto, kogo zdradzał, bo wersje różnią się w zależności od punktu siedzenia. Wiadomo, że Doda zamieniła Majdana na Nergala, a Majdan zamienił Dodę (a raczej tatuaż z jej wizerunkiem) na starego Indianina.

Doda vs. Mieszko Doda vs. Mieszko Kapif

Doda vs. Mieszko

Niegrzeszący talentem, ale równie wyszczekany co Doda raper Mieszko, nazwał ją "blacharą". Sąd stwierdził, że Doda blacharą nie jest i nakazał raperowi zapłacenie odszkodowania. Do dziś artysta wisi jej kasę.

Doda vs. Durczak Doda vs. Durczak Kapif

Doda vs. Maciej Durczak

W konflikcie z byłym menadżerem grupy Virgin nie wiadomo do końca o co chodzi... A jak nie wiadomo o co...

Doda vs. Steczkowska Doda vs. Steczkowska Kapif

Doda vs. Justyna Steczkowska

Do ostrych starć dochodziło pomiędzy wokalistkami podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Steczkowska nazwała Dodę "różową", Doda Steczkowską "daltonistką", a to tylko fragment długiej tyrady.