Plotek dla WOŚP zebrał 4579,99 PLN

Gadżety od gwiazd sprzedały się znakomicie. Która licytacja pobiła rekord?
Czerwona bluza od Natalii Lesz Czerwona bluza od Natalii Lesz Plotek Exclusive

Aukcja Natalii Lesz nr. 1

Wokalistka postanowiła przekazać na licytację bluzy, w których jej tancerze wystąpili na sylwestrowym koncercie. Pierwsza poszła za 304,99 złotych. Aukcję odwiedziło 2991 allegrowiczów.

Jola Rutowicz dla WOŚP Jola Rutowicz dla WOŚP Plotek Exclusive

Aukcja Joli Rutowicz

We wspólną akcję Plotka i WOŚP włączyła się również Jola Rutowicz. Przekazała na licytację dwa piękne naszyjniki. Jeden wykonany z żelek i słodkich pianek, a drugi z kolorowych kamyczków. Na rynku nie znajdziecie się takich błyskotek. Są unikalne. Aukcję odwiedziło 9570 osób a naszyjniki poszły za 316 złotych.

Bluza Natalii Lesz Bluza Natalii Lesz Plotek Exclusive

Aukcja Natalii Lesz nr. 1

Druga bluza od Natalii Lesz poszła za 510 złotych. Aukcję odwiedzono 6028 razy.

Aukcja Edyty Górniak

Diwa polskiej piosenki Edyta Górniak także przyłączyła się do WOŚP i Plotka. Na licytację oddała swój unikalny naszyjnik z jej logotypem. Piękna ozdoba została wylicytowana za 801 złotych. Licytację obejrzało 11302 razy.

Doda i Plotek dla WOŚP. Co przygotowała Doda na licytację? Doda i Plotek dla WOŚP. Co przygotowała Doda na licytację? Plotek Exclusive

Aukcja Dody

Na pierwszy ogień poszedł różowy zestaw od Dody. Rabczewska na aukcję wystawiła pluszaka, pejcz i kalendarz. Zestawem obejrzało 28522 allegrowiczów. Ostatecznie poszedł za 1025 złotych.

Koszulka i piłka od Radka Majdana Koszulka i piłka od Radka Majdana Plotek Exclusive

Aukcje Radka Majdana

Aukcja Radosława Majdana pobiła rekord plotkowych aukcji. Dzięki piłce z autografami i koszulce piłkarza na konto WOŚP wpłynęło aż 1623 złote. Aukcję odwiedzono 4290 razy.