Ósme urodziny "Na Wspólnej"! Jak zmienili się aktorzy? cz.1

Serial TVN w tym roku świętuje ósme urodziny. Zainteresowanie widzów świadczy o tym, że czują się doskonale goszcząc pod tym najpopularniejszym serialowym adresem. Jak przez te 8 lat zmienili się aktorzy?

Urodziny "Na Wspólnej"

Ósemka symbolizuje doskonałość i nieskończoność. To bardzo dobra wróżba dla serialu "Na Wspólnej". W życiu bohaterów szczęście miesza się z rozczarowaniem, ale co by się nie działo oni zawsze wierzą w "lepsze jutro". Serial wylansował kilka gwiazd młodego pokolenia takich jak: Joanna Jabłczyńska, Kuba Wesołowski czy Kazimierz Mazur.

Michał Tomala czyli Daniel Brzozowski

Michał Tomala gra w serialu TVN-u Daniela Brzozowskiego, syn Andrzeja i Basi Brzozowskich. Aktor dorastał na naszych oczach. Z rudego chłopczyka przeistoczył się w poważnego licealistę, który przeciwstawia się woli rodziców, żeby spotykać się z ukochaną Olą. W ostatnim sezonie był nawet zamieszany w handel narkotykami.

Joanna Jabłczyńska czyli Marta Konarska (Hoffer)

Joanna Jabłczyńska była gwiazdą, zanim jeszcze dostała rolę w "Na wspólnej". Jako nastolatka występowała w zespole "Fasolki". W serialu TVN-u wciela się w rolę Marty Hoffer, córki Romana. Marta zawsze uchodziła za idealną córkę, żonę i matkę. Ostatnio jednak w oczach widzów dużo straciła przez romans z Januszem (w tej roli Radosław Pazura).

Kazimierz Mazur czyli Kamil Hoffer

Kazimierz Mazur gra w serialu Kamila, syna Romana Hoffera. Błyskotliwy i ambitny. Studiuje medycynę. Dla swojej największej miłości, Zuzy poszedł na terapię, gdy zorientował się, że jest uzależnieniony od alkoholu. Kamil zaimponował ostatnio widzom, gdy postanowił ożenić się z Zuzą, która jest nosicielką wirusa HIV i w ten sposób przeciwstawić się woli ojca.

Matylda Damięcka czyli Karolina Brzozowska

Matylda Damięcka wciela się w postać Karoliny, córki Andrzeja i Basi Brzozowskich. Jej bohaterka niezależna i uparta w dążeniu do celu. Z miłości do Igora chciała nawet zrezygnować z wyjazdu do USA. Chłopak namówił ją jednak do wyjazdu. W ten sposób producenci pozbyli się Karoliny. Matylda od kilku sezonów nie gra już w serialu.

Kuba Wesołowski czyli Igor Nowak

Kuba Wesołowski gra Igora Nowaka, syna Leszka i Ewy. Igor uchodzi za największego przystojniaka w serialu. Często zmienia dziewczyny i jest specjalistą od sprowadzania na siebie problemów. Jedna z jego kochanek, Magda zaszła w ciążę. Igor kazał jej iść na zabieg, ale ona nie zgodziła się. Teraz bohater Wesołowskiego z bawidamka przeistoczył się w odpowiedzialnego ojca.

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa kapif

Sylwia Gliwa czyli Monika Zięba

Sylwia Gliwa gra w serialu Monikę Ziębę, najmłodszą z czwórki dzieci Marii i Włodka Ziębów. Rozpieszczona przez rodziców dziewczyna wiecznie użala się nad swoim losem. W ostatnim sezonie udawała nawet ciążę, żeby zatrzymać przy sobie ukochanego. Prawda szybko wyszła jednak na jaw.

Adam Fidusiewicz Adam Fidusiewicz kapif

Adam Fidusiewicz czyli Maks Brzozowski

Adam Fidusiewcz wciela się w serialu "Na wspólnej" w rolę Maksa Brzozowskiego, syn Wiktora i Izabeli. Maks jest niepokorny i lekkomyślny. Ma słomiany zapał i decyzje podejmuje pod wpływem chwili. Od kilku sezonów Adam bardzo rzadko pojawia się w serialu, bo z miłości do Japonki, Kumiko wyjechał do Nowej Zielandii.