Najgorętsze pary szołbiznesu. RANKING

Ciepło, gorąco, parzy!
Anja i Sasha Anja i Sasha FORUM

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja i Sasha mieszkają wspólnie w Nowym Jorku, ale często odwiedzają Europę. Anja wpada do Polski, Sasha odwiedza Austrię, w której się wychował. To w ich zniewalającej urodzie należałoby szukać przyczyn efektu cieplarnianego.

Paprocki Paprocki Kapif

Paprocki&Brzozowski

Polscy Dolce&Gabbana, czy jak nazwała ich ostatnio Kayah 'bracia botaniczni', bo jeden o paproci, drugi od brzozy. Braćmi nie są, są za to utalentowani i pożądani. Wspólnie tworzą duet, którego dziełem są znakomite kreacje. Z roku na rok zaskakują. I tak już od 10 lat.

Topasz Jacyków Topasz Jacyków Kapif

Jacyków i jego laska

Stylista ostatnio nie rozstaje się z laską. Laska jest drewniana i doskonale pasuje do Jacykowa. Porównywanie do dr. House'a jest w tym przypadku mocno na wyrost, bo choć poziom złośliwości podobny, inteligencja zdecydowanie niższa. Poza tym House lepiej się ubiera.

Alicja i Colin Alicja i Colin FORUM

Alicja Bachleda Curuś i Colin Farrel

Farelka daje sporo ciepła, ale Farell jest jeszcze bardziej gorący. Dodając do tego Alicję mamy falę upałów. Wprawdzie nie są już parą, ale udajmy, że przeoczyliśmy ten fakt, bo gorąca to była para, gorąca.

Joanna Krupa i Jan Miodek Joanna Krupa i Jan Miodek TVN/Agencja Gazeta

Joanna Krupa i Jan Miodek

Nigdy się nie spotkali, ale ich podejście do języka polskiego jest tak spolaryzowane, że na styku wrze i tworzy z nich wybuchową mieszankę. Profesor Miodek od lat dba o czystość języka polskiego, rozkłada na czynniki pierwsze nawet najbardziej zawiłe apekty naszej mowy. Dżoana 'Tap Madl' Krupa ma trośkę inny aprołcz, bat dżienki niemu jeszt barźej popjular.

Marcin Prokop i Szymon Hołownia Marcin Prokop i Szymon Hołownia Kapif

Marcin Prokop i Szymon Hołownia

Trudno nie zauważyć ognia jaki jest między oboma panami. W prawdzie Prokop mocno w tym związku góruje (w tej kwestii poza Giewontem nie ma zbytniej konkurencji), ale Hołownia też dokłada do pieca. I gdyby nie fakt, że jego świętobliwość dyrektor programowy religia.tv nie zapewniał w swoich licznych wystąpieniach o swojej heteroseksualności (Prokop nie musi), moglibyśmy podejrzewać, że jest między nimi goręcej, niż z pozoru mogłoby się wydawać.

Paulina Papierska Paulina Papierska TVN

Paulina Papierska i jej były chłopak

Nikt go nie widział na oczy, ale musiał  być fajny skoro Paulina 1,5 roku po rozstaniu wciąż oczy za nim wypłakuje. I trudno się dziewczynie dziwić, skoro teraz została jej już tylko jedna opcja: mąż alkoholik. Ale kto wie, może też będzie HOT! (hot z ang. gorący, przystojny, wyjaśniamy na wypadek, gdyby Paulina czytała nasze wypociny)

Maja Sablewska i Edyta Górniak Maja Sablewska i Edyta Górniak Kapif

Edyta i Maja

Edyta Górniak tak się zakochała w swojej nowej menadżerce Mai Sablewskiej, że zaczynamy się martwić, co z tego będzie. Na razie miłość kwitnie, ale Sablewska ma wkrótce zasiąść w jury programu "X Factor". W prawdzie jego uczestników będzie oceniać z pozycji menadżera, ale wkrótce sama zostanie celebrytką. To nieuniknone. Czy Edyta to uniesie? Oby gorąca miłość, gorącej pary nie przerodziła się w coś zgoła odwrotnego, choć równie gorącego.

Wojewódzki i Figurski Wojewódzki i Figurski Kapif

Wojewódzki i Figurski

Nie ma dla nich żadnej świętości. Babcie moherowe ciągają ich po sądach. Prawicowi politycy pieklą się i do czarta posyłają. Pan Bóg się dawno obraził, a oni podgrzewają atmosferę w kraju do granic. Postulowano, by ich dowcipami ogrzewać tej zimy mieszkania, ale pomysł upadł. Zamiast tego, rząd wypowiedział im wojnę zamykając wszystkie sklepy z dopalaczami. Nie poskutkowało. Wojewódzki i Figurski  nadal grzeją.

Doda i Nergal Doda i Nergal Kapif

Doda i Nergal

Od kilku lat bez wątpienia podnoszą temperaturę polskiego szołbiznesu do stanu wrzenia. Choć ich miłość przechodzi teraz ciężką próbę z powodu choroby Nergala, trzymają się dzielnie i o ile do niedawna wzbudzali gorące, choć nie zawsze pozytywne emocje, teraz cała Polska równie gorąco i bardzo pozytywnie trzyma za nich kciuki.

Więcej o:
Komentarze (42)
Najgorętsze pary szołbiznesu. RANKING
Zaloguj się
 • xente

  Oceniono 31 razy 29

  "A MNIE", a nie "a MI", tumany! Na początku zdania zawsze forma mocna "mnie", "tobie", "ciebie", itd. W środku i na końcu forma słaba "mi", "ci", "cię". Tak uczy prof. Miodek. :)

 • fanmarqueza

  Oceniono 22 razy 18

  Przyganiał kocioł garnkowi. Plotek śmieje się z Krupy, a sam pisze polszczyzną kosmiczną. Przykład? "Nigdy się nie spotkalim" Oj, Kalim, Kalim.Wstydu tam nie macie, trzymacie jakichś nieuków, którzy prostego tekstu sklecić nie porafią z głupich temacików.A o interpunkcji w ogóle słyszeliście? Wątpię. Kpina z odbiorcy.I nawet przy Wigilii nie ma nadziei, że kiedyś przemówicie ludzkim głosem ...barany.

 • fanmarqueza

  Oceniono 15 razy 13

  Następne zdjęcie i następna perełka językowa: "W prawdzie"! Kurczę, nie oglądam dalej i nie czytam, bo się załamię. Kiedyś Polacy zdawali najlepiej międzynarodowe matury , a dziś każdy debil może być dziennikarzem. Świat się zmienia, tylko dlaczego na gorsze?

 • zrjn

  Oceniono 20 razy 10

  Głupszego artykułu dawno nie widziałem

 • marcelito

  Oceniono 30 razy 10

  brakuje mi w tym zestawieniu dwóch największych "gwiazd" Plotka. Tym razem w wersji parowej. I tak pierwsza para : Frytka + jacuzzi , oraz druga para : Jola Rutowicz + worek owsa.

 • chrabia

  Oceniono 23 razy 9

  krupa i miodek położyli mnie na łopatki!

 • vazon

  Oceniono 21 razy 9

  spieprzaj dziadu

 • mandy11496

  Oceniono 20 razy 8

  mi sie niestety zadna sonda nie wyswietla jak wiekszosc na plotku!

 • madalena

  Oceniono 9 razy 7

  Marcin Prokop i Szymon Hołownia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX