Rubik i partnerka Kulczyka u Lagerfelda. Kulisy

Zdjęcia z imprezy promującej kalendarz Pirelli.

Podróż do Moskwy

Anja Rubik wspólnie z reporterami "DD TVN" poleciała do Moskwy na pokładzie prywatnego odrzutowca partnerki najbogatszego Polaka Jana Kulczyka Joanny Przetakiewicz.

Kamera w drodze

Tomek doskonale się czuł w luksusowym samolocie.

Moskwa nocą

Jacyków musiał zaliczyć obowiązkowe nagranie na placu Czerwonym.

Czerwony dywan

Anja Rubik z chłopakiem na czerwonym dywanie w drodze na premierę kalendarza Pirelli.

Czerwony dywan

Joanna Przetakiewicz przemknęła szybko na imprezę.

Czerwony dywan

Nawet Jacyków załapał się na czerwony dywan.

Impreza

Czujne oko kamery "DD TVN" od razu wyłapało Karla Lagerfelda.

Impreza

Dziennikarze "DD TVN" musieli się postarać żeby załatwić akredytację na tak prestiżową imprezę. Opowiedzieli, że największym problemem była współpraco z włosko rosyjskimi organizatorami premiery.

Lagerfeld i Przetakiewicz przy jednym stoliku

Jacyków z zazdrości opowiedział, że Joanna Przetakiewicz jest przyjaciółką Karla Lagerfelda. Oboje siedzieli przy jednym stoliku na imprezie Pirelli.

Anja Rubik na premierze

Z powodu śnieżycy były obawy, czy uda się dotrzeć. Gdyby trzeba było lecieć rejsowym samolotem mógłby być problem. Na szczęście mieli do dyspozycji prywatny samolot.

Praca z Karlem

Karl Lagerfeld kilka miesięcy temu zakomunikował Anji, że robi kalendarz dla firmy Pirelli i Polka ma się pojawić na zdjęciach. Nie pytał o zgodę, nie zapraszał. Wydał rozkaz.

Praca z Karlem

Najlepsi fotografowie świata biją się, by zrobić zdjęcia do kalendarza Pirelli.

Reprezentacja Polski

Z Polski oprócz Przetakiewicz, Jacykowa i Rubik przyleciała agentka modelki i szefowa działu mody jednego z kolorowych magazynów.

Przyjaciółka Karla

W "DD TVN" partnerkę Jana Kulczyka Joannę Przetakiewicz podpisano odpowiednio do statusu "przyjaciółka Karla Lagerfelda".

Wrażenia

Wszyscy nie mogli wyjść z podziwu jak wielkim przedsięwzięciem jest kalendarz i jaki zaszczyt ich spotkał pojawiając się na premierze, którą obserwował cały świat.

Wrażenia

Niestety tylko nieliczni dostaną kalendarze. Można go będzie później kupić na aukcjach. Ostrzegamy ceny bywają niebotyczne, to luksusowy towar.

Anja i Karl

Kamera "DD TVN" uchwyciła jak Karl Lagerfeld podchodzi i wita się z Anją. Wyglądał jak król, który łaskawie spojrzał na poddaną.

Karl i Anja

Nie patrząc na pozostałych poszedł dalej.

Anja w kalendarzu

Rubik wcieliła się w postać Hermesa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.