"Słodko-kwaśne sekrety Gesslerów" - część 4. Ostatnia

Magda znów się zakochuje.
Magda Gessler i Mariusz Diakowski Magda Gessler i Mariusz Diakowski Na zdjęciu Magda Gessler i Mariusz Diakowski/ AG

Magda odchodzi od Mariusza

Sielanka trwa prawie 7 lat. Magda i Mariusz tworzyli idealną parę. Jednak wszystko co dobre się kiedyś kończy. Para postanawia się rozstać. Ale nadal łączą ich sprawy biznesowe. Diakowski jest współwłaścicielem restauracji Magdy Gessler.
Gessler wychodzi za mąż Gessler wychodzi za mąż KAPIF.PL/KAPIF

Kolejna miłość

Potem związała się z Waldemarem Kozerawskim. Pierwszy raz spotkali się 23 lata temu. Od razu zaiskrzyło. Spędzili razem trzy miesiące. Magda już wtedy była znaną restauratorką. Miała nowe image, nowe restauracje i powoli stawała się gwiazdą. Waldemar jest chirurgiem medycyny estetycznej. Są ze sobą od 7 lat. W ciągu miesiąca spędzają ze sobą tylko 10 dni.

Ikona Polek

Magda zaczyna pisać książki kucharskie. Staje się ikoną zaradnej i przedsiębiorczej kobiety. Świetnie trafia, bo Polki po transformacji chcą zasmakować wielkiego świata. A Magda Gessler im to właśnie dała. I tak narodziła się gwiazda, ikona, restauratorka.
Kuchenne rewolucje Kuchenne rewolucje Kuchennerewolucje.plejada.pl

Kuchenne Rewolucje

Nadchodzi prawdziwa rewolucja w życiu Magdy Gessler. Rok 2010 przynosi nowy program "Kuchenne Rewolucje" na antenie TVN. Magda jako licząca się na rynku restauratorka pomaga upadającym lokalom odbić się od dna. Zdradza przy tym swoje tajniki na restauracje i potrawy. Program odnosi sukces, a Magda uznana jest za wielkie odkrycie telewizyjne.

 

 

Magda Gessler z córką Larą przyszła w sobotę na imprezę Hennessy. Lara ma 21 lat i jest córką znanej restauratorki z drugiego małżeństwa. Magda Gessler od kiedy stacja TVN emituje program Magda Gessler z córką Larą przyszła w sobotę na imprezę Hennessy. Lara ma 21 lat i jest córką znanej restauratorki z drugiego małżeństwa. Magda Gessler od kiedy stacja TVN emituje program "Kuchenne rewolucje" stała się najbardziej znaną restauratorką w Polsce. kapif

Następne pokolenie

Magda Gessler w 2010 roku jest rozchwytywana przez media. Wywiady, sesje zdjęciowe, programy telewizyjne. O Magdzie zaczyna się też plotkować. Zaczynają pojawiać się pytania skąd się wzięła, kim jest dla niej Piotr Ikonowicz. Magda w wielki świat postanawia wprowadzić swoją córkę Larę. Lara przejmuje jedną z warszawskich restauracji, która sygnowana jest nazwiskiem "Gessler".
Tajemnice Magdy Gessler Tajemnice Magdy Gessler Kapif,AG

Koniec

Historia Magdy Gessler zatoczyła koło. Niegdyś Magda Ikonowicz z niezamożnej rodziny a dziś jedna z najbogatszych restauratorek, której nazwisko "Gessler" paraliżuje konkurencję i przyciąga klientelę. Życiorys Magdy Gessler jest jak dobra restauracja. Jest intensywny zapach pieniądza, smak miłosnego triumfu. Nawarzone piwo przez innych członków rodu, który pije dziś także Magda. Zostaje jeszcze śmietanka, którą spije najprawdopodobniej córka Lara.