Oto najgorzej ubrani Polacy

Krótka, ale masakryczna lista Malinowskiej i Horodyńskiej.

Modowe jurorki w akcji

Dziewczyny sporządziły listę najgorzej ubranych dla dwutygodnika "Party". Zobaczcie, kogo wybrały w poszczególnych kategoriach i czym to uzasadniły.

Kategoria "Debiut" - Katarzyna Grochola

"Pani Grochola jest naszym modowym debiutem, bo dopiero w tym roku zagościła na salonach w skali makro. Cieszę się, że - jak twierdzi pani Katarzyna - odkryła ona w tańcu swoją kobiecość, pytam tylko: a co było wcześniej?" - pisze Malinowska. Horodyńska pospieszyła z odpowiedzią: "Wcześniej była epoka kamienia łupanego."

Kategoria "On" - Tomasz Karolak

Malinowska: "Czy naprawdę nie stać go na jeden porządny garnitur? Sądzę, że powinniśmy zrzucić się na żelazko dla Tomasza, no i pralkę. Czy taki look na niechluja jest trendy, bo chyba coś przegapiłam?"

Horodyńska: "Swoim wizerunkiem przekazuje dość smutny sygnał, że ma nas wszystkich gdzieś..."

Kategoria "Ona" - Iwona Węgrowska

Malinowska: Bezsprzeczny numer 1 na naszej liście. Za co? Za całokształt. Ciekawi mnie jak Iwona definiuje kobiecość i czy nie myli jej z... no właśnie. Nasuwa mi się słowo "wulgarność". Czasem lepiej coś zakryć niż odkryć.

Horodyńska: Chciałam zaznaczyć, że mimo tragedii modowej, na widok której dzieci zaczynają płakać, a psy chowają się za własnym ogonem, raz uznałyśmy Iwonę za nieźle ubraną. Raz jednak to za mało.

Kategoria "Para" - Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Horodyńska: Na balu przebierańców zdobyliby wysokie miejsce jeśli chodzi o strój. Pani Motyl i Pan z dywanową historią w tle... Jest tak źle, że aż dobrze razem.

Malinowska: Szkoda, że dwoje ludzi nie może się dogadać co do tego jak fajnie razem wyglądać.

Kategoria "Masakra" - Candy Girl

Horodyńska: U Candy Girl widać nieudolne próby bycia dziewczyną glamour z wielkiego świata. Potrzebny jest jej kubeł zimnej wody. Może dzięki otrzeźwieniu wodą, uspokoi się też jej mimika twarzy... bo ile można!

Malinowska: Candy Girl nie jest cukierkowa tylko groteskowa. Jest przerysowana, kiczowata i nie ma za grosz pomysłu na siebie. Wszystko to jakieś takie słabe.

Ranking na podstawie "Party".