Oto najgorzej ubrani Polacy

Krótka, ale masakryczna lista Malinowskiej i Horodyńskiej.

Modowe jurorki w akcji

Dziewczyny sporządziły listę najgorzej ubranych dla dwutygodnika "Party". Zobaczcie, kogo wybrały w poszczególnych kategoriach i czym to uzasadniły.

Kategoria "Debiut" - Katarzyna Grochola

"Pani Grochola jest naszym modowym debiutem, bo dopiero w tym roku zagościła na salonach w skali makro. Cieszę się, że - jak twierdzi pani Katarzyna - odkryła ona w tańcu swoją kobiecość, pytam tylko: a co było wcześniej?" - pisze Malinowska. Horodyńska pospieszyła z odpowiedzią: "Wcześniej była epoka kamienia łupanego."

Kategoria "On" - Tomasz Karolak

Malinowska: "Czy naprawdę nie stać go na jeden porządny garnitur? Sądzę, że powinniśmy zrzucić się na żelazko dla Tomasza, no i pralkę. Czy taki look na niechluja jest trendy, bo chyba coś przegapiłam?"

Horodyńska: "Swoim wizerunkiem przekazuje dość smutny sygnał, że ma nas wszystkich gdzieś..."

Kategoria "Ona" - Iwona Węgrowska

Malinowska: Bezsprzeczny numer 1 na naszej liście. Za co? Za całokształt. Ciekawi mnie jak Iwona definiuje kobiecość i czy nie myli jej z... no właśnie. Nasuwa mi się słowo "wulgarność". Czasem lepiej coś zakryć niż odkryć.

Horodyńska: Chciałam zaznaczyć, że mimo tragedii modowej, na widok której dzieci zaczynają płakać, a psy chowają się za własnym ogonem, raz uznałyśmy Iwonę za nieźle ubraną. Raz jednak to za mało.

Kategoria "Para" - Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Horodyńska: Na balu przebierańców zdobyliby wysokie miejsce jeśli chodzi o strój. Pani Motyl i Pan z dywanową historią w tle... Jest tak źle, że aż dobrze razem.

Malinowska: Szkoda, że dwoje ludzi nie może się dogadać co do tego jak fajnie razem wyglądać.

Kategoria "Masakra" - Candy Girl

Horodyńska: U Candy Girl widać nieudolne próby bycia dziewczyną glamour z wielkiego świata. Potrzebny jest jej kubeł zimnej wody. Może dzięki otrzeźwieniu wodą, uspokoi się też jej mimika twarzy... bo ile można!

Malinowska: Candy Girl nie jest cukierkowa tylko groteskowa. Jest przerysowana, kiczowata i nie ma za grosz pomysłu na siebie. Wszystko to jakieś takie słabe.

Ranking na podstawie "Party".

Więcej o:
Komentarze (130)
Oto najgorzej ubrani Polacy
Zaloguj się
 • chlopskirozum

  Oceniono 66 razy 56

  A na jakiej podstawie ktoś doszedł do wniosku, że te dwie pańcie znają się na elegancji? To, że stały kiedyś przed obiektywem, nie znaczy, że coś wiedzą o ciuchach, które na nie wkładano. Na tym zdjęciu wyglądają bardziej niż przeciętnie. Manekiny są od stania, nie od zabierania głosu. Żeby w takiej sprawie się wypowiadać, trzeba mieć wrodzoną klasy, a brak takowej te panie wykazały już niejednokrotnie obrzydliwym obgadywaniem innym na forum publicznym. Elegancja wiąże się nierozerwalnie z dyskrecją, a jakoś nie sposób ich o nią podejrzewać.

 • maciek90

  Oceniono 63 razy 55

  te dwie pierwsze jako najgorzej ubrane ma sie rozumieć

 • diorentynka

  Oceniono 58 razy 52

  ta. lepiej założyć bury nijaki w kształcie worek po ziemniakach, byle z metką. i cóż że podkreśla bagienny kolor cery, nijaki typ urody, niezgrabne nóżki i suche obwisłe kolanka. wszak wiadomo malinowska i janiak wiedzą jak dorze wyglądać razem... żal

 • alias

  Oceniono 45 razy 39

  Komentarze pań H&M na poziomie poniżej brukowca. Ale jakie gwiazdy, takie komentarze... Swoją drogą te dwie panie "jurorki" też mogłyby spojrzeć do lustra i zastanowić się nad swoimi kreacjami...

 • szaron_stoln

  Oceniono 49 razy 39

  Biedne kobitki, ich jedynym sensem życia jest zawartość szafy ubraniowej i najwyraźniej pojęcia nie mają, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż szmaty. Trzeba być ułomnym, żeby napisać, że Brodzik i Wilczak niefajnie wyglądają razem. Oni wyglądają razem cudownie, przede wszystkim dlatego, że się kochają i zależy im na sobie. Co za beznadziejnie puste, prymitywne myślenie, że para wygląda razem fajnie, bo im się "ciuchy zgadzają"?

 • komentatoor

  Oceniono 35 razy 35

  bardzo dobrze, że ich zdjęcie jest na pierwszym miejscu, chwalebny samokrytycyzm, naprawdę :) też sądzę, że najgorzej z całego zestawienia (może poza półgołą Węgrowską) wypadają właśnie one i dobrze, że od siebie zaczęły!

 • wars222

  Oceniono 40 razy 34

  Dodam , że jak patrzę na to zdjęcie powyżej, to nie potrafię oprzeć się wrażeniu, że to dwie miotły.

 • nie.wiem

  Oceniono 37 razy 33

  Jak ja nie lubie tych kobiet. Obie uwazaja sie za niewiadomo jakie guru mody....

 • wars222

  Oceniono 38 razy 32

  A dlaczego nie umieściły tam siebie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX