Kinga Rusin ma na pieńku nie tylko z Weroniką Rosati. Pamiętacie, z kim jeszcze publicznie się kłóciła?

Ostatnio niemal cała Polska usłyszała o konflikcie między Kingą Rusin a Weroniką Rosati. To nie pierwsza taka medialna kłótnia dziennikarki. Pamiętacie z kim jeszcze darła koty?
Kinga Rusin i Weronika Rosati uprawiają zawody w kisielu Kinga Rusin i Weronika Rosati uprawiają zawody w kisielu Fot. ONS

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati

Mimo że kłótnia między Kingą Rusin a Weroniką Rosati trwa dopiero kilka dni, to już wydaje się ciągnąć w nieskończoność. Zaczęło się od tego, że aktorka w jednym z wywiadów przypomniała sytuację sprzed roku, kiedy to Rusin po Oscarach imprezowała w Hollywood, na prywatnej imprezie u Beyonce i Jaya Z, gdzie poznała Adele i zrobiła sobie z nią zdjęcie. 

Rosati dała do zrozumienia, że robienie zdjęć i relacjonowanie w sieci w jakikolwiek sposób prywatnej imprezy jest "postrzegane jako szczyt chamstwa". Na reakcję byłej gospodyni "Dzień Dobry TVN" nie trzeba było długo czekać. Rusin przypomniała o kontaktach aktorki z producentem filmowym, Harveyem Weinsteinem, który został oskarżony przez kilkadziesiąt kobiet o mobbing, przemoc oraz wykorzystywanie seksualne (uznano go winnym gwałtu trzeciego stopnia oraz napaści seksualnej pierwszego stopnia na dwie kobiety).

Na tym jednak nie koniec, bo obie panie za pomocą swoich mediów społecznościowych dalej sobie dogryzały. Wygląda na to, że sprawa będzie miała finał w sądzie. 

Zofia Klepacka, Kinga Rusin Zofia Klepacka, Kinga Rusin KAPIF/Agencja Gazeta

Kinga Rusin prowadziła wojnę z Zofią Klepacką

Medialna wojna między Kingą Rusin a Zofią Klepacką toczyła się w 2019 roku. Mistrzyni w windsurfingu po tym, jak Rafał Trzaskowski podpisał kartę LGBT, w swoich mediach społecznościowych nie popisała się oburzającymi, homofobicznymi wpisami. 

Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się - pisała. 

Na wpis Klepackiej zareagowało wiele osób, w tym Kinga Rusin, która spotkała windsurferkę przed lokalem wyborczym. Między nimi doszło do ostrej wymiany zdań. Dziennikarka powiedziała Klepackiej, że ta powinna się wstydzić swojego zachowania. 

Chciałam Pani powiedzieć, że to jest wstyd. Straszny wstyd, chciałam, żeby mnie pani usłyszała. Czego się pani Zofia powinna wstydzić? Tego, że obraża ludzi. Uwielbiałam Panią jako sportowca, trzymam kciuki za wszystkich sportowców. Jest pani wspaniałym sportowcem, ale... - mówiła Rusin, a Klepacka ją nagrywała. 

Klepacka co chwilę wchodziła jej w słowo i zaczęła nagrywać rodzinę Rusin, mimo jej stanowczego sprzeciwu.

Co pani Kinga Rusin osiągnęła w życiu? Kim ona jest? -mówiła wówczas sportsmenka.

Kinga Rusin nie dała się jednak jej sprowokować. Nagranie zniknęło z mediów społecznościowych medalistki, ale możecie posłuchać go TUTAJ.

Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek KAPIF

Kinga Rusin vs. Małgorzata Rozenek

Spór pomiędzy Małgorzatą Rozenek i Kingą Rusin zaczął się pod koniec 2018 roku. Zaczęło się od tego, że 'Perfekcyjna' została ambasadorką marki Avon. Skrytykowała ją za to najpierw Joanna Krupa, a następnie Kinga Rusin. Panie twierdziły, że kosmetyki są testowane na zwierzętach, przez co ich promocja nie jest etyczna. Małgorzata Rozenek odniosła się do tego w jednym z wywiadów i wbiła szpilę dziennikarce oraz jej marce Pat&Rub.

Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin - mówiła wówczas Rozenek. 

Rusin odniosła się do tej wypowiedzi i nie przebierała w słowach. 

Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! - grzmiała. 

Ostatecznie gwiazdy zostały wezwane na dywanik do Edwarda Miszczaka. Karą za publiczne pranie brudów był zakaz pojawienia się na corocznym Balu Fundacji TVN. Jednak nawet to nie spowodowało, że panie podały sobie ręce na zgodę. 

Kinga Rusin, Edyta Górniak Kinga Rusin, Edyta Górniak Kapif

Kinga Rusin kontra Edyta Górniak

Kinga Rusin długo nie przepadała też za Edytą Górniak. O co im poszło? W 2014 roku piosenkarka przyszła do studia 'DDTVN', by promować nową muzykę. Gospodyni formatu wolała jednak dopytać ją o szczegóły z życia prywatnego, a dokładnie czy planowała ślub z ówczesnym partnerem. To bardzo zabolało Górniak, wobec czego kilkukrotnie podkreślała, że nie przyjdzie już nigdy do 'DDTVN', kiedy to Rusin będzie prowadzić program. Powiedziała też, że Rusin jest nieprzygotowana do rozmowy. 

Panie jednak doszły do porozumienia. Spotkały się na planie 'Agent - Gwiazdy'. Później Górniak wbrew wcześniejszym zapewnieniom odwiedziła jeszcze 'DDDTVN', a rozmowę prowadziła właśnie Rusin.

Kina Rusin, Edyta Górniak
screen Instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki Kapif

Kinga Rusin kontra Kuba Wojewódzki

Kinga Rusin i Kuba Wojewódzki nie lubią się od lat. Kuba Wojewódzki regularnie atakował Rusin w swoich felietonach i programie. Zarzucał jej arogancję i traktowanie współpracowników z wyższością. Prezenterka nie pozostawała mu dłużna, na swoim blogu nazywała dziennikarza narcyzem i idiotą, a później również hipokrytą i błaznem. 

Wojewódzki zarzuca mi arogancję. Komiczne, że robi to najbardziej arogancki facet, jaki chodzi po ulicach Warszawy! Człowiek, który uważa, że wolno mu dużo więcej niż innym. "Sumienie Narodu" mówiące nam mentorskim tonem na kogo mamy głosować! Hipokryta wyśmiewający hipokryzję show-biznesu. Czy błaznom naprawdę można więcej? Kim jest ten Wojewódzki, który kokietuje brukowce, kolejnymi "nowymi dziewczynami", żeby chwilę później mieszać z błotem innych, obok których trafia na łamy kolorowych gazet i plotkarskich portali? Jemu można, inni to zwykli "szmaciarze". - pisała przed laty Rusin.