Tańczył nago w Las Vegas, trafił na odwyk, miał wiele kobiet. Książę Harry był kiedyś prawdziwym bad boyem!

Książę Harry uchodzi teraz za statecznego męża i ojca, który broni swojej rodziny jak lew. Duszę buntownika miał jednak od zawsze i choć teraz przejawia się ona głównie w decyzji o rezygnacji z pełnienia funkcji królewskich, kiedyś znajdowała ujście w imprezowym stylu życia młodzieńca. Pamiętacie wszystkie afery z jego udziałem?
Książę Harry Książę Harry screen Youtube

Diabeł w słodkim wcieleniu

Książę Harry był niezłym ziółkiem od najmłodszych lat. Pokazanie fotoreporterom języka podczas przejażdżki z księżną Dianą to jego najmniejszy wybryk. Kilkulatek realizował cwane pomysły również w szkole. Przekonał nawet jednego z nauczycieli, by... napisał za niego referat. 

Jako dziecko był ponoć tak niesforny, że książę Karol w okresie dorastania zapewnił mu "opiekę" eksperta od wizerunku Paddy'ego Harvesona, który rzekomo dbał o nienaganne zachowanie Harry'ego podczas podróży do Afryki. Miało to pomóc w uniknięciu skandalicznych nagłówków. Plan jednak się nie powiódł...

Książę Harry, książę William Książę Harry, książę William ONS, screen Youtube

Pędził jak szatan

Adrenalina była nieodłącznym elementem życia młodego księcia. Na szybkie samochody i motocykle Harry potrafił wydać fortunę. Mówi się, że znaczną część majątku odziedziczonego po księżnej Dianie przeznaczył właśnie na zakup wartego prawie dwanaście tysięcy funtów Ducati Superbike. 

Książę Harry Książę Harry screen Youtube

Impreza goniła imprezę

Książę w młodości fascynował się także... mocno zakrapianymi imprezami. Największym skandalem z jego udziałem było sfotografowane przez paparazzi "nagie party" w Las Vegas. Zdjęcia baraszkującego z gołymi kobietami Harry'ego obiegły cały świat, a jedna z towarzyszących mu pań wyznała później, że mogła zajść w ciążę, ponieważ wnuk królowej Elżbiety zapomniał o zabezpieczeniu. Co na to członkowie rodziny królewskiej?

Byli bardzo rozczarowani, kiedy dowiedzieli się o alkoholu, narkotykach i prostytutkach. Jednak kiedy usłyszeli o tym, co się wydarzyło, wpadli w panikę, bo Harry naprawdę mógł spłodzić dziecko! Najgorsze jest to, że on sam nie pamięta dokładnie, co się wtedy wydarzyło. Zaczyna się robić nerwowo - twierdził informator gazety "Star".

Harry próbował wyjść z twarzą z tej sytuacji i zrzucił winę na bezwzględnie oczerniające go media. 

To był prawdopodobnie klasyczny przykład na to, że czasami zachowuję się za bardzo jak żołnierz, a za mało jak książę. Zawiodłem siebie, zawiodłem swoją rodzinę i innych ludzi. Ale koniec końców, to była prywatna sytuacja i powinnien być pewien zakres prywatności, którego mogę oczekiwać. Myślę, że sposób, w jaki zostałem potraktowany przez media, jest nie do zaakceptowania - wyznał w wywiadzie dla BBC.
Książę Harry Książę Harry ONS

Koniec balowania, pora na odwyk

Książę Harry był w stanie zrobić wszystko, by tylko spędzić noc w najmodniejszym klubie w Londynie. Unikał paparazzi jak ognia, więc zamiast wejść do lokalu głównymi drzwiami przedostał się na jedną z imprez wyjściem awaryjnym. By tego dokonać, musiał wdrapać się po drabinie strażackiej. 

Syn księżnej Diany zadbał również o życie towarzyskie brata. Wyprawił mu niezapomniany wieczór kawalerski i przeznaczył na ten cel prawie trzy tysiące funtów. O przedmałżeńskiej imprezie Williama do tej pory wiadomo bardzo niewiele. Myślicie, że była tak spektakularna, jak ta w Las Vegas? 

Mogę potwierdzić, że wieczór kawalerski księcia Williama odbył się w ten weekend. To było całkowicie prywatne wydarzenie i nie zamierzamy komentować tego dalej - mówił wówczas jeden z pałacowych pracowników. 

Nagranie pijanego Harry'ego, który podczas imprezy stracił równowagę i wpadł do basenu, obiegło cały Internet i robi furorę do dziś. Podobno książę Karol nie był w stanie zaakceptować zachowania syna do tego stopnia, że wysłał go na odwyk. Harry na jego prośbę odwiedził Featherstone Lodge Rehabilitation Centre, jednak jego wizyta w ośrodku była niezwykle krótka. Trwała bowiem tylko jeden dzień... Szczegóły rozwoju tej sytuacji nie zostały ujawnione. 

Książę Harry Książę Harry ONS

Paparazzi precz!

To nic dziwnego, że wnuk królowej Elżbiety był pod stałym obstrzałem mediów. Paparazzi towarzyszyli mu podczas każdej nocnej eskapady. Znudzony stałym nadzorem książę Harry kilkukrotnie wdał się w bójkę z fotoreporterami. Jedna z nich została szczególnie zapamiętana przez Brytyjczyków. 

W 2004 roku rzucił się pod nocnym klubem na jednego z dziennikarzy. Zarówno on, jak i zaatakowany fotograf odnieśli obrażenia. Rzecznik Windsorów próbował załagodzić tę sytuację oświadczeniem i tłumaczyć naganny czyn członka rodziny królewskiej.

Książę Harry został uderzony w twarz aparatem fotograficznym, gdy reporterzy tłoczyli się wokół niego, kiedy wsiadał do samochodu. Odsuwając aparat, przypadkowo rozciął fotografowi wargę. 
Książę Harry Książę Harry ONS

"Kocha się raz, potem drugi i trzeci..."

W młodości książę Harry słynął z dość pojemnego serca. Często zmieniał partnerki, a najbardziej popularnymi dziewczynami syna księżnej Diany były: Cressida Bonas i Chelsy Davy. To właśnie z nimi dopuszczał się nietolerowanych przez królewski protokół zachowań. Skandal wywołały niewinne buziaki, którymi zakochany Harry obdarowywał w miejscach publicznych swoje wybranki. Królowa Elżbieta mówiła takim czułościom: NIE. 

Książę Harry, Meghan Markle Książę Harry, Meghan Markle ONS

Przepraszam babciu, muszę złapać ją za rękę

Buntowniczy Harry nie nauczył się "na błędach" i kilka lat później znów powtórzył na oczach milionów miłosne show - tym razem z Meghan Markle w roli głównej. Wbrew zasadom królewskiej etykiety podczas pierwszej oficjalnej randki trzymał swoją przyszłą żonę za rękę.

Myślicie, że to właśnie dzięki amerykańskiej aktorce Harry zdecydował się na porzucenie imprezowego stylu życia i przyjął postawę odpowiedzialnego ojca?