Nie tylko Magdalena Mielcarz i Izabela Janachowska. Te gwiazdy wyszły za mąż za milionerów

Te celebrytki weszły w związek z naprawdę bogatymi mężczyznami. Większość z nich to właściciele dużych firm. Zobaczcie w jakich okolicznościach poznali swoje ukochane.
Celebrytki, które związały się z milionerami Celebrytki, które związały się z milionerami Eastnews.pl

Patrycja Tuchlińska

Józef Wojciechowski ma tendencję do wchodzenia w związki z młodszymi kobietami. Do niedawna związany był z 45 lat młodszą Beatą Pruską. Pod koniec 2018 roku 71-letni wtedy właściciel J.W Construction pojawił się na branżowej imprezie z młodszą o 50 lat Patrycją Tuchlińską. Jego partnerka ma obecnie 24-lata i studiowała inżynierię mechaniczną na Politechnice Wrocławskiej. Marzy o karierze w modelingu, a na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami w bieliźnie. 

Celebrytki, które związały się z milionerami Celebrytki, które związały się z milionerami Fot. Instagram/ Instagam/roberttchenguiz

Julia Dybowska

Julia Dybowska jest od kilku lat związana z ze starszym od siebie o trzydzieści lat miliarderem z Teheranu, Robertem Tchenguizem. Krążą plotki, że instamodelka rozbiła małżeństwo mężczyzny, wprowadzając się do jego londyńskiego apartamentu, który zamieszkiwali żona i dzieci miliardera. Ostatnio ukochany celebrytki zorganizował dla niej imprezę z okazji trzydziestych urodzin. Dodał nawet specjalny wpis oraz opublikował zdjęcie z partnerką. Ona nie udostępniła fotografii u siebie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Julia (@juliadybowska)

Celebrytki, które związały się z milionerami Celebrytki, które związały się z milionerami Eastnews.pl

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens poznali się 10 lat temu na Balu Dziennikarzy. Milioner od początku wykazywał zainteresowanie projektantką, ale ona dopiero zakończyła związek, więc trzymała go na dystans. Dopiero trzy lata później zdecydowała się zaprosić go na urodziny. Gdy tylko mężczyzna odwiedził ją w Londynie - już tam został. W ubiegłym roku Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub cywilny w Polsce, a przyjęcie weselne dla najbliższych zorganizowali w Grecji. 

Jesteśmy wielkimi fanami urody Magdaleny Mielcarz. Przy mężu po prostu promienieje i wydaje nam się jeszcze piękniejsza. Atrakcyjna para wybrała się we wtorkowy wieczór na pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Oboje ubrani z nonszalancką elegancją wyglądali znakomicie. Milioner Adrian Ashkenazy jest prawnikiem i biznesmenem. Para poznała się w Nowym Jorku, a na stałe mieszka w Los Angeles z 2-letnią córką Mayą. Była modelka jest obecnie współprowadzącą show TVP2 'The Voice of Poland'. Jak łączy pracę z życiem rodzinnym? Okazało się, że na czas nagrywania programu wszyscy przeprowadzili się do Polski. W wywiadzie dla 'Gali' powiedziała: 'Córka i mąż przeprowadzili się razem ze mną do Warszawy. Mąż jest trochę 'zalatany', bo krąży między Polską a Stanami, ale ogólnie fajnie to sobie wszystko zorganizowaliśmy i póki co jakoś funkcjonujemy.' Wiemy, że Ashkenazy jest lekko przerażony zamieszaniem wokół siebie i swojej żony. Mamy jednak nadzieję, że się z tym oswoi. Na wtorkowym pokazie dało się zauważyć, że czuł się już trochę swobodniej niż na ostatnim wyjściu pary - Różach Gali. Zakochani nie mogli oderwać od siebie oczu. Nie opuszczali się na krok i szeptali sobie do ucha. Aż miło popatrzeć. Jesteśmy wielkimi fanami urody Magdaleny Mielcarz. Przy mężu po prostu promienieje i wydaje nam się jeszcze piękniejsza. Atrakcyjna para wybrała się we wtorkowy wieczór na pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Oboje ubrani z nonszalancką elegancją wyglądali znakomicie. Milioner Adrian Ashkenazy jest prawnikiem i biznesmenem. Para poznała się w Nowym Jorku, a na stałe mieszka w Los Angeles z 2-letnią córką Mayą. Była modelka jest obecnie współprowadzącą show TVP2 'The Voice of Poland'. Jak łączy pracę z życiem rodzinnym? Okazało się, że na czas nagrywania programu wszyscy przeprowadzili się do Polski. W wywiadzie dla 'Gali' powiedziała: 'Córka i mąż przeprowadzili się razem ze mną do Warszawy. Mąż jest trochę 'zalatany', bo krąży między Polską a Stanami, ale ogólnie fajnie to sobie wszystko zorganizowaliśmy i póki co jakoś funkcjonujemy.' Wiemy, że Ashkenazy jest lekko przerażony zamieszaniem wokół siebie i swojej żony. Mamy jednak nadzieję, że się z tym oswoi. Na wtorkowym pokazie dało się zauważyć, że czuł się już trochę swobodniej niż na ostatnim wyjściu pary - Różach Gali. Zakochani nie mogli oderwać od siebie oczu. Nie opuszczali się na krok i szeptali sobie do ucha. Aż miło popatrzeć. KAPIF

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz w tym roku świętuje 14. rocznicę ślubu. Para w 2017 roku zdecydowała się we Włoszech odnowić przysięgę małżeńską. Aktorka ukochanego Adriana Ashkenazy poznała w 2006 roku w nowojorskiej restauracji. Jej partner ukończył prestiżową uczelnię Harvard, jest prawnikiem i amerykańskim biznesmenem. Para doczekała się wspólnie dwóch córek. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez LVMA BLACK (@lvmablack)

Celebrytki, które związały się z milionerami Celebrytki, które związały się z milionerami Eastnews.pl

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka wyszła za syna miliarderów, Michała Niemczyckiego, z którym wraz z początkiem kwietnia świętowała ósmą rocznicę ślubu. Para poznała się na balu wydanym przez Dominikę Kulczyk-Lubomirską i księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego na zamku w Nowym Wiśniczu. Wpadli sobie w oko od razu po przedstawieniu się i są razem do dziś.

Celebrytki, które związały się z milionerami Celebrytki, które związały się z milionerami Eastnews.pl

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska w 2014 roku poślubiła Krzysztofa Jabłońskiego, który swój biznes prowadzi od ponad 27 lat. Zaczął od otworzenia firmy "Korona" zajmującej się produkcją świec parafinowych. W przeciągu kilku kolejnych lat nawiązał współpracę z Ikea, Lidlem, Tesco czy Auchan. Uroczystość weselna kosztowała parę 300 tysięcy złotych, a jako destynację podróży poślubnej wybrała wyspy Bora Bora. 

Więcej o: