Katarzyna Cichopek spędza Wielkanoc w Dominikanie. Małgorzata Socha i inne gwiazdy też zdecydowały się na święta w tropikach

Mimo szalejącej pandemii koronawirusa rodzime gwiazdy chętnie podróżują w najdalsze zakątki świata. Sporo z nich zdecydowało się spędzić Wielkanoc w tropikach. Jesteście ciekawi, gdzie wybrała się Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, czy Katarzyna Warnke?
Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek instagram.com@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek z mężem i dziećmi wybrali się do Dominikany na święta. Aktorka została skrytykowana za podróże w czasie pandemii, z czego szybko się tłumaczyła na Instagramie.

Uciekliśmy, potrzebowaliśmy tego bardzo, żeby naładować akumulatory - przestrzegając oczywiście wszelkich zasad sanitarnych, zgodnie z przepisami. Bo już piszecie mi, że jedni mogą, a inni mogą wyjeżdżać, że to nie fair. Wszyscy mogą, granice nie są zamknięte, ale trzeba być ostrożnym i wybierać takie kierunki, które też zapewnią bezpieczeństwo - tłumaczyła wówczas.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
instagram.com@katarzynacichopek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor instagram.com@joannakoroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przed świętami wylecieli na Wyspy Kanaryjskie. Aktorka była świadoma, że wyjazd w czasie pandemii może wzbudzić niemałe kontrowersje, toteż szybko przyszła z wytłumaczeniem. Zaznaczyła, że jest ozdrowieńcem i przestrzega wszystkich zasad bezpieczeństwa.

(...) Nie, nie ryzykuję niczyjego zdrowia ani życia - jestem ozdrowieńcem, mam wszystkie niezbędne badania, noszę maseczkę w miejscach publicznych, odkażam ręce przy każdej okazji, unikam zbędnych skupisk ludzkich, stosuję się do wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny... - napisała na Instagramie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
instagram.com@joannakoroniewska

Katarzyna Warnke poleciała na Zanzibar. Internauci są oburzeni Katarzyna Warnke poleciała na Zanzibar. Internauci są oburzeni Screen Instagram: @kasiawarnke

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski postawili na jeden z ulubionych kierunków celebrytów, czyli Zanzibar. Aktorka chętnie chwali się zdjęciami z wyjazdu, w przeciwieństwie do męża, w którego mediach społecznościowych na próżno szukać fotek ze świątecznych wakacji.

Katarzyna Warnke
instagram.com@kasiawarnke

Kinga Rusin Kinga Rusin instagram.com@kingarusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin ze swoim partnerem - Markiem Kujawą już pod koniec ubiegłego roku wylecieli na Malediwy. Dziennikarka pracuje zdalnie i chętnie komentuje polską scenę polityczną z tropików. Jak widać, wyjazd jej służy, bo nie zdecydowała się wrócić na święta do kraju.


fot. kingarusin/Instagram

Piotr Gąsowski Piotr Gąsowski instagram.com/piotr.gasowski.official/

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski na zagraniczny urlop planował wybrać się już w lutym. Wówczas z córką planowali lecieć do Egiptu, jednak na lotnisku ich plany nie wypaliły. Udało się dopiero teraz. Aktor z córką Julią polecieli do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Piotr Gąsowski
instagram.com/piotr.gasowski.official/

Pozdrawiamy was z córcią Julcią, najpiękniej jak umiemy z miejsca, gdzie wszyscy o wszystko, co jest związane z epidemiczną ostrożnością, bardzo dbają! Nie do wiary, prawda?! I jeszcze są przy tym mili - napisał na Instagramie.
Natalia Siwiec Natalia Siwiec instagram.com/nataliasiwiec.official/

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec więcej czasu spędza za granicą niż w Polsce. Ulubionym miejscem modelki jest meksykańskie Tulum. Nic więc dziwnego, że właśnie tam została z rodziną na Wielkanoc.

Natalia Siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official/

Małgorzata Socha na wakacjach Małgorzata Socha na wakacjach Instagram/malgosia_socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha wybrała się z mężem i dziećmi na Teneryfę. Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym wraz z rodziną maluje wielkanocne pisanki.

Małgorzata Socha
instagram.com@malgosia_socha