Miał być ślub, a doszło do rozstania. Tuż przed ceremonią jedna z gwiazd uciekła z przyjacielem narzeczonego

"Żoną miałam być, miał być ślub i wesele też" - śpiewała Brodka w jednej z najpopularniejszych piosenek. Niestety słowa utworu w wielu przypadkach okazują się prorocze. Przekonały się o tym gwiazdy, o których przeczytacie w poniższym zestawieniu. To właśnie one tuż przed ceremonią zaślubin zakończyły związek. Jedna z nich uciekła nawet z przyjacielem niedoszłego męża.
Doda, Nergal Doda, Nergal Kapif

Doda i Nergal

Doda i Nergal z pewnością należeli do jednej z najgorętszej par w polskim show-biznesie. Na przełomie 2009 i 2010 roku ich zdjęcia i relacja była numerem jeden w polskiej prasie. W 2010 roku doszło do zaręczyn i głośno mówiło się o planowanym ślubie pary na jednej z rajskich plaży. Niestety do niego nie doszło, bo Nergal zerwał z wokalistką.

Aleksandra Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska KAPiF.pl

Aleksandra Kwaśniewska i Wojtek Szuchnicki

Aleksandra Kwaśniewska, zanim została żoną Kuby Badacha, spotykała się z Wojtkiem Szuchnickim. Byli narzeczeństwem i według informatorów prasy przygotowywali się do ślubu. Ceremonia nieustannie była przekładana, aż w końcu odwołali ją na dobre.

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko KAPIF

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko zaręczyli się w 2008 roku. Otwarcie mówili o przygotowaniach do hucznego wesela. Wtedy jednak aktorka dowiedziała się, że ukochany ją zdradza i postanowiła odwołać przyjęcie. Rozstali się w przyjaźni.

Przemysław Saleta i Ewa Wiertel

Przemysław Saleta i Ewa Wiertel nie spotykali się długo, ale to właśnie ta kobieta towarzysza byłemu bokserowi w najtrudniejszych chwilach. Ewa była w szpitalu, gdy Saleta zdecydował się oddać nerkę chorej córce. Po trudnych momentach do mediów trafiła informacja, że się zaręczyli, jednak do ślubu nigdy nie doszło. Rozstali się po niespełna dwóch latach.

Arkadiusz Milik Arkadiusz Milik eastnews

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik od ponad dekady był w związku z modelką Jessiką Ziółko. Para otwarcie mówiła o przygotowaniach do ślubu, bo w 2019 roku piłkarz oświadczył się ukochanej. Jednak na początku 2021 roku zmienili plany i zakończyli związek.

Ben Affleck i Jennifer Lopez Ben Affleck i Jennifer Lopez AXELLE/BAUER-GRIFFIN/BULLS

Ben Affleck i Jennifer Lopez

Ben Affleck i Jennifer Lopez uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Nie kryli się z uczuciem, a gdy ogłosili, że przygotowują się do ślubu, media i prasa towarzyszyła im na każdym kroku. To prawdopodobnie poskutkowało tym, że ślub i cała ceremonia zostały odwołane, a para zdecydowała się rozstać.

Julia Roberts Julia Roberts East News

Julia Roberts

Julia Roberts w 1991 roku miała zostać żoną Kiefera Sutherlanda. Jednak aktorka postanowiła słuchać serca i zaledwie trzy dni przed ślubem spakowała walizki i wyjechała do Irlandii z przyjacielem narzeczonego.

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow, 1997. Brad Pitt i Gwyneth Paltrow, 1997. East News

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow

Brad Pitt spotykał się z Gwyneth Paltrow zanim poznał Jennifer Aniston. Byli ze sobą zaledwie rok, ale według amerykańskiej prasy planowali sekretny ślub. Nigdy do niego nie doszło, a aktorka wiele lat później wyznała, że nie była gotowa na tak poważną decyzję.

Więcej o: