Ivanka Trump nie przypomina siebie z młodości, a Renee Zellweger zrozumiała, że przesadziła. Jak wyglądały gwiazdy przed operacjami?

Rodzime celebrytki z programów typu "Warsaw Shore" czy "Hotel Paradise" dosyć często po telewizyjnych debiutach decydują się na zabiegi medycyny estetycznej. Sięgają po nie również największe gwiazdy, które dążą do nieistniejącego "ideału piękna". Jak wcześniej wyglądały znane osoby, które poddały się operacjom?
Ewelina z 'Warsaw Shore Ewelina z 'Warsaw Shore Instagram/ewel0na

Ewelina z "Warsaw Shore"

Ewelina to jedna z tych uczestniczek "Warsaw Shore", która chętnie eksperymentuje z wyglądem. Często korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a jej znakiem charakterystycznym są powiększone usta. Oprócz tego nosi doczepione włosy oraz sztuczne rzęsy. Gdy ostatnio je zdjęła, fani byli w szoku. 

Victoria Sypucińska 'Warsaw Shore' Victoria Sypucińska 'Warsaw Shore' instagram.com/victoriasypucinska/

Victoria Sypucińska

Wiktoria Sypucińska zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki udziałowi w "Warsaw Shore". Choć już w programie widzieliśmy ją po zabiegach estetycznych, to początkowo wyglądała w miarę naturalnie. Teraz jednak to słowo zdecydowanie nie pasuje do określenia wizerunku celebrytki. 

Ivanka Trump Ivanka Trump instagram.com@lekarka_w_wielkim_miescie

Ivanka Trump

Jakiś czas temu Anna Adamczyk, znana w sieci jako "lekarka w wielkim mieście", porównała kilka zdjęć twarzy Ivanki Trump. Zależało jej na tym, aby jak najbardziej ukazać różnice w wizerunki córki byłego prezydenta. Przyznała, że kobieta poddała się operacji nosa, jednak trudno stwierdzić, na co jeszcze się zdecydowała. Jedno jest pewnie - metamorfoza robi wrażenie. 

Catherine Zeta-Jones w 2007 roku i w 2021 Catherine Zeta-Jones w 2007 roku i w 2021 ONS, East News

Catherine Zeta-Jones

Niedawno Catherine Zeta-Jones zaczęła eksperymentować z zabiegami poprawiającymi wygląd i nadającymi skórze efektu młodości. Na jednym z ostatnich wyjść twarz aktorki była mocno wypełniona, a policzki napompowane. 

Renee Zellweger Renee Zellweger EASTNEWS, AP

Renee Zellweger

W 2014 roku fani gwiazdy po raz pierwszy dostrzegli znaczne zmiany na jej twarzy. Okazało się, że Renee przesadziła z botoksem i zabiegami medycyny estetycznej. Jej wygląd w krótkim czasie bardzo się zmienił, aż przestała przypominać samą siebie. Eksperci byli pewni, że zdecydowała się na popularny zabieg związany z "powiększeniem oczu". Niestety w jej przypadku nie przebiegł on pomyślnie. Renee krytykę wzięła do siebie i po jakimś czasie jej twarz niemal wróciła do dawnego wyglądu. Mimo to nadal wyraźnie widać, że policzki są wypełnione, a aktorka podniosła brwi i wstrzyknęła kwas w górną wargę.

Na zdjęciu: Priscilla Presley w 2016 i 1988 roku Na zdjęciu: Priscilla Presley w 2016 i 1988 roku EAST NEWS

Priscilla Presley

Żona Elvisa Presley'a słynęła z zamiłowania do operacji plastycznych - w pewnym momencie zmieniła w tak dużym stopniu, że ledwo przypominała siebie. Jeden z zabiegów był wyjątkowo nieudany, bowiem skorzystała z usług chirurga-oszusta. Daniel Serrano po doprowadzeniu wielu kobiet do paraliżu twarzy, trafił do więzienia.

Informację potwierdził w 2008 roku rzecznik gwiazdy: Priscilla Presley była jedną z wielu udokumentowanych ofiar Dr. Serrano. Niestety, nie powstrzymało jej to przed wprowadzaniem kolejnych zmian w wyglądzie.