"Warsaw Shore". Ewelona przypomniała, jak wyglądała w programie. Postawiła na operacje, a Gola przypakował. Jak zmienili się inni?

Pierwszy odcinek programu "Warsaw Shore" został wyemitowany w listopadzie 2013 roku. Słynnymi członkami imprezowej i dosyć wulgarnej ekipy z patologicznymi zapędami byli wówczas: Anna Aleksandrzak, Paweł Cattaneo, Wojciech Gola, Ewelina Kubiak, Anna Ryśnik, Mariusz Śmietanowski, Paweł "Trybson" Trybała oraz Eliza Wesołowska. Minęło prawie osiem lat od tego czasu, a oni bardzo się zmienili. W dużej mierze to zasługa licznych zabiegów, operacji czy treningów na siłowni. Ale nie chodzi tutaj wyłącznie o zmiany wizualne - niektórzy z nich założyli rodziny, inni zostali organizatorami znanej w Polsce gali FAME MMA. Sprawdzamy, co słychać u uczestników pierwszej edycji "Warsaw Shore".
Ewelina Kubiak z 'Warsaw Shore' Ewelina Kubiak z 'Warsaw Shore' instagram.com@ewel0na

Ewelina "Ewelona" Kubiak

Ewelina Kubiak, znana bardziej jako Ewelona przypomniała ostatnio fanom swoje początki w programie. Co prawda zdjęcie, które zamieściła w sieci pochodzi z 2015 roku, co oznacza, że był to już trzeci sezon show. Mimo wszystko jej metamorfoza na przestrzeni ostatnich lat należy do najbardziej spektakularnych. Twarz dziewczyny zmieniła się pod wpływem operacji plastycznych i zabiegów.

Eliza i Paweł Trybała z 'Warsaw Shore' Eliza i Paweł Trybała z 'Warsaw Shore' ONS, instagram.com@elizka_trybala

Eliza i Paweł Trybała

Eliza Trybała, a wcześniej Wesołowska, pojawiła się w pierwszej edycji "Warsaw Shore" i na tym jej przygoda z programem się zakończyła. Powód? Dziewczyna zaszła w ciążę i zdecydowała się związać z partnerem poznanym w reality-show. Obecnie para wciąż jest razem, a ich metamorfoza wizualna nie jest tak spektakularna, jak fakt, że całkowicie odmienili swoje życie. Paweł i Eliza poświęcili się rodzinie i wychowaniu dwóch córek. 

Mariusz Śmietanowski Mariusz Śmietanowski KAPIF, instagram.com@mariuszsmietanowski

Mariusz Śmietanowski

O życiu tego uczestnika "Warsaw Shore" niewiele wiadomo. Do 2019 roku był aktywny na Instagramie, gdzie regularnie wstawiał zdjęcia z partnerką poznaną poza programem. Obecnie jednak na próżno szukać w sieci informacji o jego dalszych losach. Wygląda więc na to, że wycofał się ze świata show-biznesu i buduje swoje życie z dala od mediów. 

Anna Ryśnik Anna Ryśnik KAPIF, instagram.com@annarysnik

Anna Ryśnik

Anna Ryśnik, czyli "Duża Ania" nigdy nie ukrywała, że ingeruje w swój wygląd, korzystając z zabiegów medycyny estetycznej. Trudno rozpoznać w niej dziewczynę, którą przed laty poznaliśmy w programie. Obecnie utrzymuje się ze wstawiania na profil na Instagramie zdjęć z otrzymanymi za darmo produktami i śmiało można stwierdzić, że jej profil wygląda jak słup reklamowy. 

Wojciech Gola Wojciech Gola ONS, instagram.com@wojtekgola

Wojciech Gola

Wojciech Gola mimo kontrowersji, które budził program, od samego początku cieszył się ogromną sympatią telewidzów. Szarmancki, sympatyczny, pomocny. Wyróżniał się na tle innych uczestników. Po zakończeniu przygody z "Warsaw Shore" również obrał inną drogę niż jego koledzy. Postawił na własny biznes. Razem ze wspólnikami zorganizował galę pod szyldem Fame MMA, która cieszy się obecnie ogromną popularnością, co przekłada się na spore zyski.

Paweł Cattaneo Paweł Cattaneo ONS, instagram.com@pawelcattaneo_official

Paweł Cattaneo

Paweł Cattaneo jest obecnie znany głównie za sprawą swojego burzliwego życia uczuciowego. Mimo że od romansu z Eweliną Kubiak minęło dobrych kilka lat, wciąż trudno zapomnieć o jego agresywnym zachowaniu - Paweł przed kamerami popchnął i zwyzywał ukochaną. Później, w 2019 roku okazało się, że spotyka się z Konstancją Tubielewicz, która spodziewa się dziecka. Jednak i tutaj nie zachował się najlepiej - partnerka wspominała wówczas, że ona sama zajmuje się dzieckiem i nie ma pojęcia, co robi i gdzie jest Paweł. Para rozstawała się i wracała do siebie, jednak obecnie na próżno szukać na jego profilu zdjęć z dziewczyną.

Anna Aleksandrzak Anna Aleksandrzak ONS, instagram.com@malaa_official

Anna Aleksandrzak

Anna Aleksandrzak również przeszła metamorfozę, po której trudno ją poznać. Zrobione usta i biust to tylko początek. Jak zresztą sama zaznacza w bio na Instagramie - "na tym profilu naturalności nie znajdziesz". Nie wiadomo, co obecnie robi. Wygląda jednak na to, że podobnie jak inne koleżanki z programu, zdecydowała się na promocję produktów w sieci. Czasem wśród licznych reklam można dopatrzyć się także ujęć z ukochanym Arturem Sowińskim, zawodnikiem KSW. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.