Marina dziś śpiewa, ale zaczynała w teatrze telewizyjnym. Co robią gwiazdy, które debiutowały na scenie w dzieciństwie?

Spora część gwiazd zaczynała karierę w wieku kilku lat. Udało im się wybić i są obecnie dziennikarzami, jak Agata Młynarska i Piotr Kraśko. Inni, jak chociażby Marina, tworzą muzykę. A inni?
Marina Marina instagram.com@marina_official

Marina

Marina w 2016 roku udostępniła na swoim profilu fragment filmu "Ballada o zabójcach". Zagrała tam u boku Mariana Opani i Zbigniewa Zamachowskiego. Wokalistka zaznaczyła, że to była jej pierwsza rola w produkcji, w której zresztą śpiewała. Jak widać, zdecydowała się porzucić aktorstwo na rzecz solowej kariery. 

Natalia Kukulska Natalia Kukulska okładka płyty/Polskie Nagrania

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska stała się rozpoznawalna w Polsce już jako dziecko. Przypomnijmy, że piosenkarka jest córką Anny Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku. Natalia poszła w ślady znanych rodziców i również zajęła się muzyką. W dzieciństwie wykonywała utwory dla dzieci - mało kto nie pamięta jej "Puszka Okruszka".

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska AKPA

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska miała zaledwie siedem lat, kiedy wcieliła się po raz pierwszy w rolę w Bożenki w "Klanie". Od tamtej pory pojawia się na małym ekranie regularnie. Co więcej, może się pochwalić nie tylko karierą serialową, lecz także taneczną. Zdobyła Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo świata w kategorii tańców latynoamerykańskich. Obecnie spełnia się w roli mamy.

Krzysztof Kowalewski i Agata Młynarska w 'Rodzinie Leśniewskich' Krzysztof Kowalewski i Agata Młynarska w 'Rodzinie Leśniewskich' instagram.com@agata_mlynarska

Agata Młynarska

Ostatnio Agata Młynarska przypomniała, że swoje pierwsze role grała już lata temu. Z okazji śmierci Krzysztofa Kowalewskiego zamieściła na swoim koncie plakat z serialu "Rodzina Leśniewskich", w którym zmarły aktor wcielił się w jej ojca. Kiedy produkcja trafiła na antenę w 1978 roku, Młynarska miała 13 lat.

Anna Mucha Anna Mucha Eastnews

Anna Mucha

Annę Muchę widzowie poznali w filmie "Korczak" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Dziesięcioletnia wcieliła się w rolę wychowanki Korczaka - Sabinkę. Potem zagrała główną rolę w filmie "Przeklęta Ameryka" Krzysztofa Tchórzewskiego, jednak prawdziwy sukces przyniósł jej występ w "Liście Schindlera".

Doda Doda youtube

Doda

Doda zaczęła karierę od występów na akademiach szkolnych. Potem, w wieku 13 lat, trafiła do Studio Buffo, gdzie pod okiem Janusza Józefowicza szkoliła swój warsztat wokalny. Szybko stała się wokalistką kapeli Virgin, a następnie zaczęła działać solowo.

Piotr Kraśko Piotr Kraśko youtube.com/PRLarebours

Piotr Kraśko

Nie wszyscy wiedzą, że Piotr Kraśko, znany obecnie z prezentowania wydarzeń informacyjnych, swoją przygodę z telewizją zaczął już jako dziecko. Mając kilkanaście lat występował w programie dla młodzieży "5-10-15".