Krzysztof Ibisz znów weźmie ślub? Partnerek miał wiele, ale to z drugą żoną utrzymuje najlepszy kontakt. Oto jego historie miłosne!

Kolejne zaręczyny Krzysztofa Ibisza wywołały prawdziwą sensację. Główna twarz Polsatu miał akilka tygodni temu oświadczyć się uczestniczce programu "Top Model", czego dowodem są wzajemne, czułe komentarze partnerów na Instagramie oraz opublikowane w sieci zdjęcie pierścionka z brylantem. Zakochanym życzymy przede wszystkim wytrwałości, a przy okazji przypominamy wszystkie medialne historie miłosne dziennikarza!
Zofia Ragankiewicz Zofia Ragankiewicz Daniel Wysocki/ONS / Daniel Wysocki/ONS

Zofia Ragankiewicz

To prawdopodobnie pierwsza narzeczona Krzysztofa Ibisza. Poznali się w 1995 roku w Łodzi. Ich związek na odległość nabrał nieco poważniejszych kolorytów, gdy para zamieszkała ze sobą w warszawskim apartamencie. Modelka brała aktywny udział w aranżowaniu wspólnego gniazdka. Kilka miesięcy później przyszedł czas na zaręczyny, jednak relacja celebrytów nie przetrwała próby czasu. Rozstali się ze względu na różne wizje przyszłości. Zofia ułożyła sobie życie u boku pierwszego męża Hanny Lis, Roberta Smoktunowicza, którego później oskarżyła o przemoc domową.

Anna Zejdler Anna Zejdler Daniel Wysocki/ONS / Daniel Wysocki/ONS

Anna Zejdler

Anna Zejdler poznała Ibisza dzięki Marcinowi Tyszce. Dziennikarka i redaktorka naczelna poczytnych magazynów kobiecych wzięła ślub z prezenterem po kilku miesiącach znajomości. Ceremonia wzbudziła ogromną sensację, ponieważ jej przebieg był transmitowany na żywo w telewizji. Para doczekała się syna Maksymiliana, jednak po sześciu latach zdecydowała się na rozwód. 

Rozwód wiele mnie nauczył i zmienił mnie kompletnie. W jakimś sensie nigdy nie jest tak, że dwie osoby chcą się rozstać w tym samym momencie. Zawsze jedna strona jest bardziej poszkodowana. Wtedy, kiedy to następowało, byłam przerażona - komentowała rozstanie Anna podczas rozmowy w studio "Dzień Dobry TVN". 
Anna Nowak-Ibisz Anna Nowak-Ibisz Instagram/ @anna_nowak_ibisz_official

Anna Nowak

Kolejna partnerka Ibisza i kolejna... Anna. Mało kto wie, że zanim została żoną Krzysztofa, a następnie popularną "Panią Gadżet", podobnie jak ukochany ukończyła aktorstwo na łódzkiej filmówce. Ich historia miłosna ma wiele zwrotów akcji. Prezenter darzył Annę uczuciem już w czasach licealnych. 

Byliśmy razem w szkole filmowej w Łodzi, ja byłem rok wyżej, Ania przyszła rok później (...) To jakieś przeznaczenie, że my się ciągle w tym życiu spotykaliśmy i potem, po 20 latach niewidzenia nagle spotkaliśmy się w Juracie i wtedy to wszystko do mnie wróciło i odnalazłem tę eteryczną i piękną dziewczynę, w której kochałem się w liceum - zdradził Ibisz w programie "Kulisy sławy". 

Pomimo wspomnianego "przeznaczenia" rozstali się po czterech latach małżeństwa. Wspólnie wychowują syna Vincenta i nadal utrzymują bardzo bliskie relacje. 

Krzysztof Ibisz, Paulina Piosik Krzysztof Ibisz, Paulina Piosik ONS

Paulina Piosik

Paulina Piosik to następna "jedyna miłość" prezentera. Partnerów dzieliła spora różnica wieku. Ponad dwadzieścia lat młodsza od Krzysztofa studentka dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego pełniła funkcję jego agentki. Zakochani zaręczyli się podczas wakacji w Afryce.

Zdradzę tylko, że była to pierwsza niespodzianka, którą do końca udało mi się utrzymać przed Pauliną w tajemnicy i... najszczęśliwszy dzień naszego życia - deklarował Ibisz w rozmowie z "Party". 

Niestety złoty pierścionek z brylantem wkrótce zniknął z palca Pauliny. 

Patrycja Madejska, Krzysztof Ibisz Patrycja Madejska, Krzysztof Ibisz Daniel Wysocki/ONS / Daniel Wysocki/ONS

Patrycja Madejska

W 2012 roku Krzysztof Ibisz związał się z Patrycją Madejską. Para wspólnie pokazywała się na wielu branżowych imprezach. Prezenter wielokrotnie podkreślał, jak świetne relacje łączą Patrycję z jego synami z poprzednich małżeństw. 

Patrycja ma poczucie humoru, a to zawsze buduje mosty. Poza tym bardzo się o nich troszczy. Jestem szczęśliwy, że tak się wszystko dobrze ułożyło - przekonywał na łamach prasy. 

Patrycja i Krzysztof rozstali się pięć lat później w przyjaznej atmosferze. 

Rozstaliśmy się w grudniu 2017 roku. Pozostajemy w dobrych koleżeńskich relacjach. Wspólnie opiekujemy się psem - wyznał wówczas dziennikarz w rozmowie z "Faktem". 
Joanna Kudzbalska Joanna Kudzbalska Instagram/ @qzdeba

Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz nie potrafi długo wytrwać w samotności. U jego boku pojawiła się kolejna kobieta i jest nią prawdopodobnie Joanna Kudzbalska, uczestniczka drugiej edycji "Top Model". Ich aktywność w mediach społecznościowych wskazuje na to, że para ma już za sobą... zaręczyny. Dziennikarz w dość lakoniczny sposób skomentował te doniesienia: 

Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości - odpowiedział na gratulacje Pudelka.

Czym zajmuje się wybranka gwiazdora? Kudzbalska jest lekarzem jednego z warszawskich szpitali powiatowych.