Najdziwniejsze uzależnienia świata. Ci ludzie przyznali się do... picia moczu i jedzenia prochów partnera. Dalej jest coraz gorzej!

Często słyszymy o różnych formach uzależnień. Można zmagać się z nałogiem alkoholowym lub tytoniowym. Można za bardzo przyzwyczaić się do gry komputerowej lub aktywności w social mediach. Jednak niektórzy ludzie mają zupełnie inne zainteresowania - nie wyobrażają sobie życia bez... jedzenia kociej sierści lub hodowania paznokci.
Rozmawianie z poduszką Rozmawianie z poduszką screen/ tlc.com

Rozmawianie z poduszką

Tamara rozmawia z poduszką odkąd skończyła 4 lata. Obecnie jest dorosłą kobietą, a i tak nie może rozstać się z ukochanym przedmiotem, który gwarantuje jej bezpieczeństwo.

Moja poduszka ma na imię Boo. Chodzi ze mną do pracy, na zakupy, na spacery i imprezy. Już nie przejmuję się tym co mówią o mnie ludzie. Po prostu potrzebuję mojej poduszki i już - chwaliła się w wywiadzie dla TLC. 
Jedzenie prochów męża Jedzenie prochów męża screen/ tlc.com

Jedzenie prochów męża

Casie trzyma sproszkowane ciało męża w urnie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby regularnie ich nie podjadała.

Wożę je ze sobą wszędzie. Na zakupy, do pracy, na spacer. Nawet z nimi śpię. Tęsknię za moim mężem. Nadal gotuję to, co on lubił jeść. Kiedy dostałam urnę z jego prochami, postanowiłam ich spróbować. Teraz nie mogę z tym zerwać. Po prostu jem mojego męża! - przyznała dwudziestosześciolatka. 
Picie moczu Picie moczu screen / tlc.com

Picie moczu

Carrie od wielu lat wypija 5 szklanek moczu każdego dnia. Jej "napój" zmienia nawet smak... 

Czasami smakuje jak szampan, czasami jak lemoniada. Dzięki temu, że piję mocz, mogę bliżej poznać moje ciało, zrozumieć, jak funkcjonuje - zdradziła.
Jedzenie piasku Jedzenie piasku screen/ tlc.com

Jedzenie piasku

Brea uwielbia jeść piasek. Młodej kobiecie nie robi różnicy, skąd on jest: z placu zabaw, plaży czy parku. Dziewczyna spożywa go 6 razy dziennie.

Nie jem samego piasku, najczęściej maczam w nim ulubione potrawy, na przykład czipsy. Lubię go czuć między zębami i na języku, po prostu mi smakuje - wytłumaczyła. 
Szukanie i chowanie martwych zwierząt Szukanie i chowanie martwych zwierząt screen/ tlc.com

Szukanie i chowanie martwych zwierząt

Scott jeździ i szuka martwych zwierząt na drodze. Później je zakopuje. Od kilku lat spędza w taki sposób każdy wieczór, poświęcając na to zajęcie średnio 6 godzin.

W 1999 roku znalazłem na drodze mojego psa, który umarł w wyniku wypadku. Zbieranie ciał innych zwierząt z ulicy daje mi poczucie ulgi - przyznał.
Jedzenie kociej sierści Jedzenie kociej sierści screen/ tlc.com

Jedzenie kociej sierści

Lisa jest uzależniona od lizania swojego kota. Co więcej, nie może powstrzymać się też przed jedzeniem jego sierści. Jej nałóg trwa już kilkanaście lat. Lisa twierdzi, że robi to po to, żeby... być bliżej swojego pupila.

Kiedy powiedziała mi, że je kocią sierść, byłem w szoku. Ona z pewnością nie powinna tego jeść - stwierdził brat Lisy w wywiadzie dla TLC.
Picie krwi Picie krwi screen/ tlc.com

Picie krwi

Michelle od dekad jest uzależniona od picia krwi.

Piję tyle, ile tylko jestem w stanie. Najważniejsze, żeby była to krew kogoś dla mnie bliskiego. Może być to partner, przyjaciel, ważne, żebym dobrze znała tę osobę - przyznała w rozmowie z TLC. 
Hodowanie paznokci Hodowanie paznokci screen/ tlc.com

Hodowanie paznokci

Ayanna skrupulatnie dba o długość paznokci. Nie przejmuje się tym, że przeszkadzają one jej w normalnym funkcjonowaniu na co dzień.

Wąchanie lalki Wąchanie lalki screen/ tlc.com

Wąchanie lalki

Lacey, która nad wszystko uwielbia woń główki swojej plastikowej lalki. Kobieta jest uzależniona od zapachu.

Ona nie tylko ładnie pachnie, ale też jest bardzo gładka, przez co często lubię ją dotykać - wytłumaczyła.
Uzależnienie od użądlenia Uzależnienie od użądlenia screen/ tlc.com

Uzależnienie od użądlenia

Margaret lubi być żądlona przez pszczoły. Do tej pory użądliły ją ponad 50 tysięcy razy.

Kiedy pierwszy raz użądliła mnie pszczoła, nie czułam bólu, to uczucie przyniosło mu ulgę. Szybko zrozumiałam, że potrzebuję użądleń, żeby się dobrze czuć - stwierdziła.
Życie jak koń Życie jak koń screen/ tlc.com

Życie jak koń

Nicole nie tylko przebiera się za konia, ale też... zachowuje się jak on. A przynajmniej się stara. O swoim uzależnieniu powiedziała rodzinie i przyjaciołom. Wyjawienie tajemnicy pomogło jej przełamać wstyd.

Po prostu taka jestem, takie mam życie - stwierdziła w wywiadzie dla TLC.
Nierozłączne siostry Nierozłączne siostry screen/ tlc.com

Nierozłączne siostry

Amy and Becky spędzają każdą chwilę razem. Przez 30 lat rozdzieliły się jedynie na 20 minut. Mają też obsesję na punkcie tego, że zawsze muszą wszystko robić tak samo, np. ich porcje jedzenia muszą ważyć tyle samo. To nie koniec, bliźniaczki chodzą razem nawet na randki!

Jedzenie materaca Jedzenie materaca screen/ tlc.com

Jedzenie materaca

Jennifer wyjada gąbkę z materacy. Od początku swojego uzależnienia zjadła już 8 materacy. Długo ukrywała swój nawyk, który wyszedł na jaw dopiero wtedy, kiedy kobieta zaczęła podjadać... materac swojej matki.

Jedzenie maseczki Jedzenie maseczki screen/ tlc.com

Jedzenie maseczki

Natasha codziennie zjada dużą porcję maseczki do twarzy.

Ona nie tylko jest bardzo smaczna, ale też niesamowicie aromatyczna - wytłumaczyła.
Więcej o: