Warnke postawiła na marmur, a Zborowska wybrała lastryko. Tak wyglądają łazienki gwiazd. Ociekają luksusem

Gwiazdy chętnie pokazują na Instagramie swoje mieszkania, a duże wrażenie na internautach robią w szczególności ich łazienki. Niektórzy celebryci stworzyli domowe SPA, inni postawili na klasykę i minimalizm.
Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke Instagram/kasiawarnke

Łazienka Katarzyny Warnke

Katarzyna Warnke od jakiegoś czasu prezentuje w internecie zdjęcia swojego mieszkania. Pokazała już oryginalną kuchnię, klimatyczny przedpokój i luksusową łazienkę. Ostatnie z pomieszczeń wyłożone jest marmurowymi płytkami, a w centralnym miejscu znajduje się wolnostojąca wanna. Uroku dodaje także masywny żyrandol oraz wielkie lustro, które optycznie powiększa wnętrze.

a
Fot. kasiawarnke/Instagram

Zofia Zborowska Zofia Zborowska Fot. zborowskazofi/Instagram

Łazienka Zofii Zborowskiej

Łazienka Zofii Zborowskiej wygląda jak wyjęta z magazynu wnętrzarskiego. Na ścianach i podłodze znajduje się modne lastryko, z którego wykonana jest także umywalka. Widać, że aktorka śledzi trendy, a z tych najciekawszych skorzystała przy urządzaniu swojego domu.

Maffashion Maffashion Instagram/ @maffashion_official

Łazienka Maffashion

Maffashion zabrała niedawno fanów na tournée po nowym domu. Internauci mieli okazję odwiedzić między innymi łazienkę influencerki. Na ścianach znajdują się ozdobne płytki, które wspaniale współgrają ze złotym kranem. To wnętrza ma klimat.


instagram.com/maffashion_official

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram/jemerced

Łazienka Jessiki Mercedes

W łazience Jessiki Mercedes pojawiły się złote elementy pasujące do biało-czarnych płytek. W pomieszczeniu znajduje się także słynna wanna z marmuru, o której influencerka opowiadała na InstaStories. Podoba Wam się nowojorski styl w mieszkaniu popularnej instagramerki? Nam bardzo!

Łazienka Jessiki Mercedes
Instagram/jemerced

Łazienka Marzeny Rogalskiej Łazienka Marzeny Rogalskiej Fot. Instagram/ marzena_rogalska

Łazienka Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska również pochwaliła się łazienką na Instagramie. Wnętrze jest naprawdę luksusowe i przypomina domowe SPA. Naszą uwagę przykuły oryginalne kafelki, designerska wanna, podświetlane lustro oraz maleńki portret dziennikarki.

a
Fot. marzena_rogalska/Instagram

Joanna Koroniewska pokazała łazienkę Joanna Koroniewska pokazała łazienkę Joanna Koroniewska - Instagram

Łazienka Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska zaufała nowoczesnemu, wręcz nieco industrialnemu stylowi. W jej łazience dominują szare kolory, które idealnie współgrają z sufitem wyłożonym drewnianymi belkami. Naszą uwagę przykuło także duże lustro i umieszczony we wnęce za szklaną szybą prysznic. Łazienka aktorki przypomina nam pomieszczenia w nowoczesnych hotelach. Prostota sprawdza się najlepiej?

Małgorzata Kożuchowska pokazała łazienkę Małgorzata Kożuchowska pokazała łazienkę Małgorzata Kożuchowska - Instagram

Łazienka Małgorzaty Kożuchowskiej

W łazience Małgorzaty Kożuchowskiej znajduje się ogromna wanna, zza której wyłaniają sie rośliny. Ciekawym rozwiązaniem są także zasłony, a jasne wnętrze dopełniają białe akcenty, takie jak podłogowy świecznik. W takim miejscu relaks jest gwarantowany.

Łazienka Małgorzaty Sochy Łazienka Małgorzaty Sochy Instagram / Małgorzata Socha

Łazienka Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha postawiła na niezawodną klasykę. W jej łazience dominują jasne kolory, a w oknach zamontowane są shuttersy. Aktorka chętnie pokazuje swoje domowe SPA na Instagramie.

Małgorzata Socha
Instagram.com/ malgosia_socha

Łazienka Anny Lewandowskiej Łazienka Anny Lewandowskiej Instagram/ @annalewandowskahpba

Łazienka Anny Lewandowskiej

Łazienka w domu Anny Lewandowskiej wykończona jest białym marmurem, który idealnie skomponował się z czarnym blatem umywalki i srebrną armaturą. W pomieszczeniu znajduje się wanna, do której prowadzi biały stopień. Kąpiele w takim miejscu muszą być relaksujące.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska instagram.com/agakaczor

Łazienka Angieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska uwielbia jasne kolory, dlatego w jej łazience dominuje biel, która doskonale pasuje do klasycznych kranów i prysznica. Tancerka i influencerka postawiła przede wszystkim na użyteczność.

Więcej o: