Maffashion żałowała, że powiększyła usta. Nie ona jedna. Inne gwiazdy też źle wspominają poprawiania urody

Zabiegi medycyny estetycznej oraz operacje plastyczne nie są obce gwiazdom rodzimego i światowego show-biznesu. Co ciekawe, sporo z nich żałuje podjętych zmian. Maffashion w jednym z wywiadów przyznała, że nie była zadowolona z efektu, gdy zdecydowała się powiększyć usta. Takich przypadków jest więcej.
Maffashion Maffashion Instagram @maffashion_official

Maffashion

Maffashion kilka lat temu zdecydowała się powiększyć usta. Niestety, efekt był daleki od jej oczekiwań, o czym opowiedziała na Instagramie.

Pięć lat temu spróbowałam. Chciałam zobaczyć, jak to jest. Miałam ochotę wyrównać małą asymetrię w górnej wardze. Tyle. Byłam nieodpowiedzialna i te pięć lat temu zrobiłam zabieg u dziewczyny, która nie była lekarzem. Tego nie wolno robić - napisała Maffashion.

Maffashion
instagram.com@maffashion_official

Mickey Rourke Mickey Rourke East News

Mickey Rourke

Mickey Rourke swego czasu był jednym z najbardziej wziętych aktorów Hollywood. Gdy porzucił karierę filmową, zaczął spełniać się w sporcie, a dokładniej w boksie. Dwukrotnie złamany nos i strzaskana kość policzkowa wymagały od niego niejednej interwencji lekarza. Aktor po latach zdecydował się coraz częściej korzystać z usług medycyny estetycznej, a także chirurgi plastycznej. Z jakim efektem? Oceńcie sami.

Jane Fonda na gali Oscary 2018 Jane Fonda na gali Oscary 2018 EAST NEWS

Jane Fonda

Jane Fonda w latach 80. była gwiazdą nie tylko światowego kina, ale również fitnessu. Wiele lat spędziła u boku Rogera Vadima. Po latach wyznała, że żałuje zbyt ekstremalnych treningów, a także, tego, że bojąc się starości, przesadziła z operacjami plastycznymi.

Kim Kardashian Kim Kardashian East News

Kim Kardashian

Kim Kardashian ma na koncie niejedną operację plastyczną, ale jak się okazuje, nie jest zwolenniczką każdego rodzaju poprawiania urody. Kilka lat temu zrobiła sobie botoks, czego szybko pożałowała.

O nie, to nie jest dla mnie. Nie wiem, czy kiedykolwiek to jeszcze powtórzę - powiedziała w jednym z wywiadów.
Hanna Bakuła Hanna Bakuła KAPIF

Hanna Bakuła

Hanna Bakuła otwarcie wypowiada się w mediach nawet na najbardziej kontrowersyjne tematy. Malarka w przeszłości zrobiła sobie lifting, a także operację nosa. Szybko pożałowała decyzji, ponieważ zabiegi się nie powiodły. Co ciekawe, sprawa nawet trafiła do sądu. W jednym z wywiadów Hanna Bakuła przyznała, że już nigdy nie pójdzie pod nóż.

Jessica Simpson w 2005 roku Jessica Simpson w 2005 roku Fot. Diukowie Hazzardu, reż. Jay Chandrasekhar

Jessica Simpson

Jessica Simpson u szczytu swojej kariery w 2006 roku postanowiła powiększyć sobie usta. Z pozoru mała ingerencja nie udała się. Aktorka w rozmowie z "Glamour" wróciła wspomnieniami do tamtego czasu.

Wstrzyknięto mi coś, co miało je powiększyć. Czułam się głupio. Wyglądało to strasznie sztucznie - mówiła wówczas aktorka.
Courtney Love Courtney Love PRPhotos.com / PRPhotos.com

Courtney Love

Courtney Love zadebiutowała w światowym show-biznesie jako undergroundowa i ekscentryczna partnerka Kurta Cobaina. Mało kto się spodziewał, że piosenkarka znajdzie w sobie zamiłowanie do chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Z biegiem lat aktorka zdecydowała się zmienić nos, kości policzkowe, a także powiększać regularnie usta. Dziś po starej Courtney nie ma śladu. Sama na swoim blogu przyznała, że tęskni za dawnym wyglądem.

NIRVANA, CURT COBAIN AND COURTNEY LOVE WITH BABY AT THE MTV AWARDS 1993.  CPS/  *RESTRICTED*   CURT COBAIN AND COURTNEY LOVE   24th February 1992 - Kurt Cobain and Courtney Love marry in Waikiki.fot. Avalon/REPORTER
CPS/LF/East News