Hilary Duff była gwiazdą Disneya, ale nagle zniknęła z ekranów. Jak dziś wygląda? Trudno ją rozpoznać

Pojawili się na ekranach jako nastolatkowie i zyskali sławę dzięki produkcjom Disneya. Zagrali w kultowych serialach, które królowały wśród młodzieży. Niemal każdy słyszał o "High School Musical" czy "Hannah Montana". Jak teraz wyglądają bohaterowie tych produkcji?
Hilary Duff Hilary Duff screen Youtube, Instagram/ @hilaryduff

Hilary Duff

Jak zmieniła się Hilary Duff? Aktorka, która szerszej publiczności znana jest dzięki serialowi "Lizzie McGuire", nadal jest wierną fanką blondu. W życiu prywatnym spełnia się w roli matki. Właśnie czeka na narodziny trzeciego dziecka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)

Duff w w lutym 2016 roku rozwiodła się z Mikiem Comrie, z którym doczekała się pierwszego dziecka.  Od 2017 jest związana z wokalistą i DJ-em Matthew Komą, a w 2018 na świat przyszła ich córka Banks Violet Bair.

Miley Cyrus Miley Cyrus screen Youtube, Instagram/ @mileycyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus była główną postacią w serialu 'Hannah Montana'. Jej wizerunek niezwykle zmienił się na przestrzeni kilkunastu lat. Z grzecznej dziewczynki wykreowała się na odważną artystkę. 

Demi Lovato Demi Lovato screen Youtube, Instagram/ @ddlovato

Demi Lovato

Demi Lovato w produkcjach Disneya przedstawiana była jako uśmiechnięta dziewczyna. W życiu prywatnym zmagała się jednak z uzależnieniami i depresją. Dziś namawia młodzież do dbania o swoje zdrowie. 

Zac Efron Zac Efron screen Youtube, Instagram/ @zacefron

Zac Efron

Zac Efron był idolem nastolatków. Do dzisiaj jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. 

Selena Gomez Selena Gomez screen Youtube, Instagram/ @selenagomez

Selena Gomez

Selena Gomez od udziału w produkcjach Disneya mocno rozwinęła swoją karierę artystyczną. Po burzliwym związku z Justinem Bieberem wzmocniła swoją pozycję w show-biznesie. 

Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens screen Youtube, Instagram/ @vanessahudgens

Vanessa Hudgens

Gdy Vanessa Hudgens występowała w 'High School Musical' obok Zaca Efrona, zazdrościło jej większość nastolatek na świecie. Aktorka również zyskała duże grono wielbicieli.