Agnieszka Więdłocha ukryła ciążę, a rozwód Ewy Kasprzyk wyszedł na jaw dopiero po wielu miesiącach. Te gwiazdy przechytrzyły media

Niektóre gwiazdy starają się chronić swoje życie prywatne. Nie pokazują ciążowych brzuszków i nie komentują plotek na temat rozwodów czy ślubów. Zobaczcie, kto opanował do perfekcji ukrywanie przed mediami faktów dotyczących rodziny.
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki KAPIF

Agnieszka Więdłocha

Informacja o tym, że Agnieszka Więdłocha i Antonii Pawlicki zostali rodzicami, wyszła na jaw dopiero prawie dwa miesiące po narodzinach dziecka. O wszystkim wygadał się znajomy pary:

To córeczka. Mała przyszła na świat w połowie grudnia. Jest śliczna i zdrowa - powiedziała 'Party' osoba z otoczenia świeżo upieczonych rodziców.
Maffashion Maffashion Instagram/sebastian.fabijanski.official

Maffashion

Maffashion udało się długo utrzymać ciążę w tajemnicy. Instagramerka nie odnosiła się do plotek, a na zdjęciach, które publikowała swoim instagramowym profilu, udało jej się ukryć ciążowe krągłości. O błogosławionym stanie poinformowała fanów dopiero kilka tygodni przed rozwiązaniem. W sieci pojawiła się czarno biała sesja zdjęciowa, na której wyeksponowała pokaźnych rozmiarów brzuch.

Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień Kapif

Doda

Doda zdołała ukryć swój ślub z Emilem Stępniem. Wyszła za mąż w 2018 roku, a o ceremonii poinformowała media i fanów dopiero po fakcie. Co więcej, piosenkarka zabrała swoich najbliższych do Hiszpanii i żadne z nich nie miało pojęcia, że wybrało się nie na zagraniczną wycieczkę, tylko na ślub. Z pewnością był to jeden z największych 'przekrętów' w Polskim show-biznesie.

Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk instagram/agnieszkawlodarczykofficial/

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk kilka dni temu zszokowała fanów informacją o ciąży. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym zapozowała ze swoim ukochanym i zaprezentowała duży brzuch. Aktorka po ogłoszeniu radosnej nowiny coraz bardziej otwiera się przed internautami na temat błogosławionego stanu. Przyznała między innymi, że zaczęła ubóstwiać ogórki.

Karolina Szymczak Karolina Szymczak Instagram/karolina.szymczak

Piotr Adamczyk

Wiele zamieszania w mediach wywołał także ślub Piotra Adamczyka. Aktor przez rok nie komentował informacji o tym, że został mężem Karoliny Szymczak. Para plotki o zmianie stanu cywilnego potwierdziła dopiero z okazji pierwszej rocznicy ślubu.

Ewa Kasprzyk Ewa Kasprzyk KAPIF

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk pokazała, że gwiazdy mogą rozwieść się bez blasków fleszy. Aktorka zakończyła swoje małżeństwo z Jerzym Bernatowiczem, a informacja o tym, że znów jest singielką, wyszła na jaw dopiero w 2020 roku, czyli kilkanaście miesięcy po rozwodzie.

Tatiana Okupnik Tatiana Okupnik KAPIF

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik utrzymywała swoją drugą ciążę w tajemnicy. Szczęściem pochwaliła się dopiero po porodzie:

'Matylda ma brata' - napisała w 2018 roku na Facebooku.
Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio Instagram/aleksandrakisio_official

Aleksandra Kisio

Aleksandra Kisio również postanowiła ukryć przed światem swoją drugą ciążę. Tajemnica wyszła na jaw dopiero podczas pokazu eventu marki Marlu w 2018, na którym aktorka pokazała swój pokaźnych rozmiarów brzuch ciążowy.

Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska KAPIF

Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska jest mamą dwójki dzieci. Obie ciąże aktorki były pilnie strzeżonymi tajemnicami. Aktorka długo nie zdradzała fanom także płci ani imion swoich pociech. W 2012 roku na świat przyszedł jej syn Klemens, a dwa lata później artystka została mamą Jadwigi.

Więcej o: