Demi Moore zaszokowała nową twarzą. Ofiarą zabiegów upiększających jest też Nicole Scherzinger

Z zabiegów upiększających korzysta coraz więcej pań, a nawet panów. Wiele znanych gwiazd przesadziło jednak z wizytami u lekarzy medycyny estetycznej i wręcz uzależniło się od sztucznych specyfików. Te gwiazdy kiedyś zachwycały urodą, a dzisiaj... trochę mniej.
Nicole Scherzinger Thom Evan Nicole Scherzinger Thom Evan Forum

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger była kiedyś piękną kobietą. Niestety, pokochała zabiegi medycyny estetycznej i jej twarz wygląda dziś zupełnie inaczej. Fani śmią twierdzić nawet, że chyba przestała to kontrolować. Wystarczy spojrzeć chociażby na jej usta. Są większe, o co przecież chodzi w ich powiększaniu, ale i bardzo spuchnięte, czego panie powinny starać się unikać.

Rita Ora and Nicole Scherzinger attend Unicef Summer Gala on August 10, 2018 in Porto Cervo, Italy.  Pictured: Nicole Scherzinger   World Rights, No France Rights, No Italy Rights, No Switzerland Rights
SplashNews.com / SplashNews.com/EAST NEWS

Demi Moore Demi Moore ONS

Demi Moore

Demi Moore była gwiazdą ostatniego pokazu włoskiego domu mody - Fendi. Słynna aktorka zawsze zaskakiwała nieskazitelną urodą. Mówiło się, że czas działa na jej korzyść. Jak widać inaczej podziałały na nią ostatnie zabiegi.

Demi Moore
ONS

Donatella Versace Donatella Versace AP

Donatella Versace

Może i jest ikoną w świecie mody, ale na pewno nie wygląda dobrze. Donatella Versace w pewnym momencie przestała przypominać siebie sprzed lat, a aktualnie jej znakiem rozpoznawczym są olbrzymie usta oraz ostrzyknięte policzki.

EXCLUSIVE: Donatella Versace Lunch at Restaurant ?Nola?s? Volkspark am Weinberg, and shopping at a shop for pet supplies and antique jewellery Berlin, Germany  Pictured: Donatella Versace   World Rights, No Germany Rights
SplashNews.com / EN

Jocelyn Wildenstein Jocelyn Wildenstein RM / SplashNews.com/ EAST News

Jocelyn Wildenstein

Słynna kobieta kot ma dziś 80 lat i wygląda... bardzo nienaturalnie. Jocelyn Wildenstein jest znana głównie z uwielbienia do medycyny estetycznej. Związek z wypełniaczami nie wyszedł jej na dobre.

Cher Cher fot.Eastnews

Cher

Choć Cher w maju skończy 75 lat, jest w świetnej formie! Na scenie zachwyca tanecznymi układami, gorzej z wyglądem twarzy. Uwielbienie gwiazdy do medycyny estetycznej widać gołym okiem.

Cher
informacja prasowa

Sylvester Stallone Sylvester Stallone Forum

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Więcej o: