Nie tylko Monika z "Love Island". Te gwiazdy również zostały zdradzone przez swoich partnerów

Nie tylko Monika z "Love Island" została zdradzona przez kochanego partnera. Inne gwiazdy również musiały leczyć złamane serca.
Hurley, Grant Hurley, Grant ONS

Elizabeth Hurley zdradzona przez Hugh Granta

Hugh Grant i Elizabeth Hurley tworzyli szczęśliwą parę... do czasu. W 1995 roku aktor został aresztowany za seks z prostytutką w miejscu publicznym. Co prawda, modelka mu na jakiś czas wybaczyła, jednak finalnie hollywoodzka para postanowiła się rozstać.

Beyonce i Jay-Z Beyonce i Jay-Z East News

Beyonce zdradzona przez Jaya-Z

Ten wątek jeszcze kilka lat temu śledzili fani pary na całym świecie. Wciąż jednak budzi wiele wątpliwości. Beyonce na swoim albumie "Lemonade" z 2016 roku wyśpiewała chyba wszystko o zdradach męża. Parze jednak udało się przejść ten poważny kryzys.

Krzysztof Krawczyk z żoną Krzysztof Krawczyk z żoną Kapif

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk w wywiadzie dla "Dużego Formatu" przyznał, że żałuje tego, że zdradził żonę.

Chyba żałuję. Przesadzaliśmy wtedy... To jest smutne, już wiem, co czuje zdradzona osoba i smutno mi z powodu tych zdradzanych dziewczyn. Bo mogło być zupełnie inaczej. Ale wtedy myślałem, że skoro wszyscy to robią, to dlaczego nie ja. To było głupie.
Rzeźniczak, Zając Rzeźniczak, Zając KAPIF

Edyta Zając zdradzona przez Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak dopuścił się zdrady, kiedy był w związku małżeńskim z Edytą Zając. Modelka zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy niemal od razu po tym, jak dowiedziała się o tej sytuacji. Jakby tego było mało, piłkarz ma córkę, która jest owocem właśnie tego romansu.

Jennifer Aniston, Brad Pitt Jennifer Aniston, Brad Pitt screen YT

Jennifer Aniston zdradzona przez Brada Pitta

Jennifer Aniston i Brad Pitt tworzyli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Wszystko zmieniło się, kiedy aktor spotkał na planie filmu "Pan i Pani Smith" Angelinę Jolie. Ich romans zamienił się w wielką miłość, jednak, jak wszyscy wiemy, to małżeństwo nie skończyło się zbyt dobrze.

Weronika Rosati Weronika Rosati Fot. Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati niestety też wie, jakie uczucia łączą się ze zdradą. Przyznała się do tego w rozmowie z magazynem "Party".

Z doświadczenia wiem, że nie wybaczyłam zdrady. Wydaje mi się, że to jest moment, kiedy traci się szacunek i zaufanie do drugiej osoby.
Więcej o: