Ben Affleck zakończył związek przez telefon, a lider zespołu Pectus zostawił narzeczoną przed ślubem. Nie tylko oni zaskoczyli

Niektóre gwiazdy nie miały łatwo - dowiadywały się o rozstaniu z partnerem przez telefon czy z mediów społecznościowych. Inne z kolei same decydowały się na kontrowersyjne ruchy związane z zakończeniem miłosnej relacji. Które były najbardziej zaskakujące?
Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła East News

Justyna i Piotr Żyła

Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą już ponad trzy lata temu. Skoczek miał zostawić ją wówczas dla młodszej kochanki na dzień przed Wigilią w 2017 roku. Ich medialne przepychanki do dziś się jednak nie skończyły. Ex-żona zarzuca mężowi, że ten nie zajmuje się dziećmi i wciąż atakuje jego i nową partnerkę, Marcelinę Ziętek.

Jarosław Kret i Beata Tadla Jarosław Kret i Beata Tadla East News

Beata Tadla i Jarosław Kret

Ich miłość zaczęła się w 2013 roku. To właśnie wtedy Jarosław Kret zainteresował się koleżanką z pracy - oboje pracowali wtedy w TVP. Ona przy głównym wydaniu "Wiadomości", on z kolei zapowiadał pogodę. Mimo medialnych zapewnień o głębokim uczuciu, ich relacja zakończyła się w 2018 roku. Wcześniejsze wypowiedzi wskazywały, że mają zupełnie inne spojrzenie na wspólne życie. Najciekawsze, że moment rozstania przypadł na udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Miedzyzdroje - Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk - 2014 rok Miedzyzdroje - Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk - 2014 rok Fot. KAPIF

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka od początku budził wielkie emocje. To dla niej aktor porzucił Anetę Zając i dwójkę dzieci. W 2012 roku udzielił słynnego wywiadu, w którym powiedział, że "są do siebie tak podobni, jakby byli jednym ciałem astralnym". Internauci przez długi czas szydzili z tego porównania i nawet po latach związku para nie doczekała się od fanów akceptacji tej relacji. Ostatecznie rozstali się w 2016 roku.

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym? Kim jest Kaio Alves Goncalves Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym? Kim jest Kaio Alves Goncalves Fot. Kaio Alves Goncalves

Sandra Kubicka i Kaio

Modelka i jej pochodzący z Brazylii ukochany wydawali się tworzyć idealny związek. W wielu wywiadach Kubicka wyznawała zresztą, że Kaio jest miłością jej życia i mężczyzną, z którym planuje swoją przyszłość. Później okazało się, że ta chciała w pewnym momencie zrezygnować ze wspólnych imprez, natomiast jej partner zamiast wieczorów z nią często wybierał spędzanie czasu z kolegami. Ostatecznie Sandra rozstała się z nim niecały rok po zaręczynach. Niewiele później obydwoje nie przebierali w słowach opisując publicznie swoją relację. Trzy grosze postanowiła wtrącić również córka biznesmena, która oskarżyła modelkę o to, że ta nie chciała budować z nią relacji i "zabierała jej ojca".

Britain Depp Britain Depp Fot. Joel Ryan / AP Photo

Johnny Depp i Amber Heard

Małżeństwo Johnny'ego Deppa z dużo młodszą aktorką przetrwało zaledwie rok i zakończyło się w 2016 roku w atmosferze skandalu. W toczącej się od prawie pięciu lat batalii sądowej do dziś piorą małżeńskie brudy. Wszystko zaczęło się od tego, że aktorka opublikowała w sieci zdjęcie posiniaczonej twarzy i oskarżyła męża o stosowanie wobec niej przemocy domowej.

Baron i Blanka Lipińska Baron i Blanka Lipińska Instagram/alekbaron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Na początku utrzymywali swój związek w tajemnicy, jednak na początku marca autorka powieści oraz muzyk z Afromental potwierdzili, że są razem. Niestety, po 8 miesiącach postanowili się rozstać - kulisy zakończenia relacji do dziś stanowią jeden z ciekawszych i wciąż powracających wątków.

Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie i Brad Pitt Fot. EASTNEWS

Brad Pitt i Angelina Jolie

Angelina była już po drugim rozwodzie, gdy na planie filmu "Pan i Pani Smith" spotkała Brada Pitta. Ten był wtedy z Jennifer Aniston, z którą uchodzili za jedną z najgorętszych par Hollywood. Aktorka nie wzięła pod uwagę jednego - że jej mąż pozna Jolie. Brad zostawił ukochaną dla Angeliny. Po wielu latach związku zdecydowali się zostać małżeństwem, jednak zaraz po ślubie miało zacząć się psuć. Wkrótce wyszło na jaw, że za zwrotem "różnice nie do pogodzenia" kryły się poważne problemy. Brad Pitt od lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Po dwóch latach od złożenia pozwu, 12 kwietnia 2019 roku sędzia w Los Angeles orzekł, że ich małżeństwo zostało zakończone.

Halina Mlynkova, Leszek Wrona Halina Mlynkova, Leszek Wrona KAPiF

Halina Mlynkova i Leszek Wronka

Halinka Mlynkova i Leszek Wronka byli małżeństwem przez pięć lat. Kilka miesięcy temu gwiazda przeprowadziła się do Polski - ostatecznie okazało się, że wiążę się to z rozpadem związku pary. Leszek Wronka niedawno wydał pierwszą piosenkę po polsku, której fragment "byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną" został odebrany jako jednoznaczne nawiązanie do Mlynkovej.

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz i były premier Kazimierz Marcinkiewicz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz i były premier Kazimierz Marcinkiewicz skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

Izabela Olchowicz i Kazimierz Marcinkiewicz

Para poznała się na lotnisku i pobrała jedenaście lat temu w Barcelonie. Polityk zostawił dla Izabel pierwszą żoną. Niestety, po pewnym czasie okazało się, że w relacji pojawił się kryzys. Isabel zarzucała mężowi, że nie zaopiekował się nią po wypadku. Na tym jednak się nie zakończyło - ta postanowiła napisać książkę o sobie i swoim życiu z Marcinkiewiczem. Wciąż domaga się od niego także zasądzonych alimentów.

East News East News / SplashNews.com

Ben Affleck i Ana de Armas

Relacja Bena i Any wydawała się kwitnąć. Poznali się na planie "Deep Water" i szybko zakochali. Na profilach w mediach społecznościowych pojawiały się wspólne zdjęcia, a kwarantanna, którą spędzili razem w Los Angeles, miała ich jedynie do siebie zbliżyć. Wszystko wskazywało na to, że 32-letnia Ana pomogła Affleckowi uporać się z jego dawnymi nałogami, jednak w końcu i dla niej było to na tyle trudne, że postanowiła zerwać ze swoim ukochanym w trakcie rozmowy telefonicznej.

Tomasz Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik Tomasz Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik instagram.com@pectus_official

Tomasz Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik

Tomasz Szczepanik, lider zespołu Pectus zdradził, że dla swojej obecnej partnerki porzucił wieloletnią narzeczoną tuż przed ślubem. Jego żona Monika, aby być z Tomkiem, rozwiodła się z kolei ze swoim mężem. Teraz wychowują kilkuletniego syna Staszka. Pracują także razem z zespole Pectus - Paprocka-Szczepanik jest menadżerem grupy. Na zdjęciu z obecną żoną.