Przez lata poddawały się seriom operacji plastycznych. Pamiętacie, jak wyglądały nim trafiły pod noże chirurgów plastycznych?

Zabiegi medycyny estetycznej i operacje plastyczne cieszą się ogromną popularnością wśród gwiazd i osobowości ze świata show-biznesu. Niektóre z nich trafiły pod nóż chirurga plastycznego aż kilka razy. Mało kto pamięta, jak te celebrytki wyglądały, nim zaczęły ingerować w urodę.
Ewel0na Ewel0na Fot. ewel0na/Instagram

Ewel0na

Ewel0na nie kryje, że jej aparycja zmieniła się od czasu, kiedy zaczęła stawiać pierwsze kroki w show biznesie, a wszystko przez operacje plastyczne. W sierpniu tego roku celebrytka zdradziła, że powiększyła piersi, zdecydowała się na zabieg podniesienia pośladków i poddała się liposukcji. Na tym jednak nie koniec. Kubiak przyznała, że jej największym kompleksem było to, jak prezentuje się jej nos. W Turcji zafundowała sobie więc jego korektę, przy okazji chwaląc się innymi operacjami, które odmieniły jej oczy, brwi i usta.

Zabiegi, które teraz robiłam, to: foxy eye, lifting brwi, lifting ust, korekta nosa, części chrzęstnej, liposukcję - przyznała w jednej z instagramowych relacji.

A jak wyglądała przed operacjami? Zobaczcie sami 

(Warsaw Shore Ekipa z Warszawy 2013-10-11
KAPiF

Ewelina Warsaw Shore
Screen z Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV


Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Laluna Unique Laluna Unique instagram.com/lala_laluna_official/

Laluna Unique

Laluna Unique zyskała popularność dzięki angażowi w programie 'Królowe życia'. Udział w show zapewnił jej zastrzyk gotówki, który pozwala inwestować w siebie. Laluna ostatnio powierzyła swój wygląd w ręce tureckich chirurgów i jest szalenie zadowolona z efektów ich pracy.

Ivanka Trump Ivanka Trump AP

Ivanka Trump

Anna Adamczyk, która prowadzi instagarmowe konto 'lekarka w wielkim mieście', porównała kilka zdjęć twarzy Ivanki Trump. Opublikowane fotografie pochodzą z różnych lat. Widać na nich, jak zmieniała się twarz córki Donalda Trumpa. 

Ivanka Trump
instagram/lekarka_w_wielkim_miescie

Janice Dickinson Janice Dickinson AFF/allOnS / allONS

Janice Dickinson

W latach 80. była niekwestionowaną gwiazda świata mody. Pierwsza światowej sławy supermodelka w miarę upływu lat nie potrafiła pogodzić się ze zmianami zachodzącymi na jej twarzy i ciele. Zaczęła często korzystać z usług chirurga plastycznego, niestety, z marnym skutkiem. 

Janice Dickinson
Okładka 'Vogue'

Priscilla Presley Priscilla Presley O'Connor/ONS

Priscilla Presley

To bez wątpienia jedna z tych gwiazd, które są gotowe poświęcić wiele dla urody. Piękność, która zdobyła serce Elvisa, padła ofiarą lekarza z Argentyny, który wstrzykiwał swoim pacjentkom wątpliwej jakości silikon.

Elvis Presley and Priscilla 
Ref: B196_095082_2074
Date: 26.10.2001
Compulsory Credit: STARSTOCK/Photoshot
Photoshot/AllONS / allONS

Pamela Anderson Pamela Anderson ITV/Shutterstock/East News

Pamela Anderson

Pamela Anderson w latach 90. była symbolem seksu. W pewnym momencie zaczęła jednak odwiedzać chirurga plastycznego, co było bardzo widoczne szczególnie na jej twarzy. Na szczęście z czasem gwiazda "Słonecznego Patrolu" zaprzestała ingerencji, co wyszło jej na dobre.

a
Fot. 'Słoneczny patrol'

Jocelyn Wildenstein Jocelyn Wildenstein RM / SplashNews.com/ EAST News

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein w latach 70. zajmowała się modelingiem. Jej uroda zachwycała wszystkich. Niestety, w pewnym momencie coś poszło nie tak i modelka zaczęła przesadzać z poprawkami. Ostatecznie przylgnął do niej przydomek "Kobieta kot". Jocelyn w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała... że nie miała żadnej operacji plastycznej. Wierzycie w to?

Jocelyn Wildenstein
Fot. /jocelyn_wildenstein_fan_page/Instagram

Donatella Versace Donatella Versace Fot. ONS

Donatella Versace

Donatella Versace przeszła w swoim życiu niejedną operację plastyczną. Niestety liczne interwencje chirurgów nie poprawiły wyglądu projektantki. Wprost przeciwnie - postarzyły ją i sprawiły, że zaczęła wyglądać nienaturalnie

<Donatella Versace 1992.Photo By John Barrett/PHOTOlink.net..
Adam Scull/East News

Więcej o: