Shakira była brunetką, a Angelina Jolie nosiła aparat na zębach. Te gwiazdy wyglądały zupełnie inaczej, nim stały się sławne

Jak dziś wyglądają Angelina Jolie, Shakira czy Rihanna, wie niemal każdy. Nie każdy jednak pamięta, jak największe gwiazdy Hollywood prezentowały się przed laty, kiedy dopiero stawiały pierwsze kroki w show-biznesie.
Shakira Shakira Fot. shakira/Instagram

Shakira

Shakira pierwszą płytę wydała w 1991 roku. Dwa lata później ukazał się jej kolejny album. W 1993 roku zagrała też w serialu "El Oasis", wcielając się w rolę głównej bohaterki Luisy Marii. Pod koniec lat 90. kariera piosenkarki nabrała jeszcze większego tempa. Mało kto pamięta, jak wówczas wyglądała wokalistka.

Shakira
Instagram/90s.dios

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie z 1997 toku, na którym młodziutka gwiazda prezentuje swój taniec. Okazuje się, że 20-letnia Shakira była brunetką. 

Rihanna Rihanna Instagram/ @badgalriri

Rihanna

Rihanna pierwszą płytę nagrała w 2005 roku, wtedy to przeniosła się do USA i zamieszkała u producenta muzycznego Evana Rogersa i jego żony. To wówczas podjęła decyzję, że już zawsze będzie śpiewała pod pseudonim Rihanna (tak naprawdę nazywa się Robyn Rihanna Fenty). 

Na zdjęciach z 2005 roku 17-letnia wówczas piosenkarka wygląda bardzo dziewczęco. 

Rihanna announces the 33rd Annual American Music Awards nominations at The Beverly Hills Hotel on September 20, 2005, in Beverly Hills, Calif. (AP Photo/Tammie Arroyo)
Fot. TAMMIE ARROYO / AP Photo/East News

Rihanna   at the 19th Nickelodeon Kids Choice Awards held at the Pauley Pavilion,  Los Angeles. Photo by George Maleski
Fot. George Maleski /ONS


 

Angelina Jolie Angelina Jolie ONS

Angelina Jolie

Angelina Jolie zaczęła pracować jako modelka dla agencji Finesse Model Management już jako 14-latka. Na czerwonych dywanach również pojawiała się, nim jej filmowa kariera nabrała tempa. Na imprezach show-biznesowych towarzyszyła wszak znanemu ojcu, Jonowi Voightowi. I tak oto Angelina prezentowała się w 1988 roku. 

Aug 05, 1988 - Los Angeles, California, USA - ANGELINA JOLIE, father JON VOIGHT with son JAMES HAVEN.
Zuma KPA/AllONS / allONS

A tak już w 1991 roku, podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. 

LONDON

***EXCLUSIVE PICTURES***

SENSATIONAL STUDIO PICTURES OF HOLLYWOOD ACTRESS ANGELINA JOLIE WHEN SHE WAS JUST AGED 16.

BYLINE MUST READ : XPOSUREPHOTOS.COM

*THIS IMAGE IS STRICTLY FOR PAPER AND MAGAZINE USE ONLY - NO WEB ALLOWED USAGE UNLESS PREVIOUSLY AGREED. PLEASE TELEPHONE 020 7377 2770*
Xposure/ONS / ONS

Julia Roberts Julia Roberts instagram.com/juliaroberts

Julia Roberts

Julia Roberts zadebiutowała na szklanym ekranie w 1987 roku w filmie 'Remiza', ale udział w filmie nie przyniósł jej jeszcze ani sławy, ani rozpoznawalności (nie została wymieniona nawet w czołówce). W 1988 zagrała już w trzech innych produkcjach, a rok później w kultowych 'Stalowych magnoliach'. Jak w tamtym czasie prezentowała się Roberts? Zobaczcie sami. 

3MYSTIC PIZZA (US 1988) JULIA ROBERTS     Date: 1988
Mary Evans Picture Library/East News

Gordon Ramsey z córką, Ed Sheeran Gordon Ramsey z córką, Ed Sheeran screen Instagram/illittlebirds Instagram/gordongram

Gordon Ramsay

Gordon Ramsay jakiś czas temu pochwalił się zdjęciem z młodości. Popularny dziś kucharz nie myślał jeszcze wówczas o karierze. Bardzo się zmienił?

a
Fot. gordongram/Instagram

Johnny Galecki prywatnie Johnny Galecki prywatnie Fot. Johnny Galecki - Instagram

Johnny Galecki

Johnny Galecki, znany szerszej publiczności z roli Leonarda w serialu "Teoria Wielkiego podrywu", zaczął przygodę z show-biznesem już jako dziecko. W 1989 roku wcielił się w rolę w syna Clarka Griswolda w filmie "W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju". Od tego momentu filmografia Galeckiego zaczęła się szybko rozrastać.

Screen 'W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju
Screen 'W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju

Więcej o: