Widzowie pokochali Joannę Osydę, która zagrała w "Majce". Jak teraz wygląda? Po grzywce nie ma śladu

W czwartek 8 października Grażyna Wolszczak zorganizowała medialne spotkanie aktorów w Garnizonie Sztuki. Na ściance brylowali m.in.: Patrycja Markowska, Anna Głogowska czy Sławomir z Kajrą. Przed fotoreporterami pozowała również Joanna Osyda. Jak wygląda dziś aktorka znana z "Majki"?
Joanna Osyda w serialu 'Majka' Joanna Osyda w serialu 'Majka' Mat. prasowe TVN

Joanna Osyda

Jonnna Osyda zdobyła popularność w 2009 roku. Zadebiutowała w serialu TVN-u, "Majka". Choć produkcja nie okazała się być zbyt wielkim hitem (wyemitowano jedynie dwa sezony), widzowie zdążyli pokochać młodą aktorkę z charakterystyczną grzywką. Jak wygląda teraz?

Joanna Osyda Joanna Osyda KAPiF

Parapetówka w Garnizonie Sztuki

32-letnia aktorka pojawiła się kilka dni temu w niedawnej siedzibie teatru IMKA. Teraz w budynku przy Marii Konopnickiej 6 w Warszawie mieści się Garnizon Sztuki, który zorganizował parapetówkę. Wpadło na nią wiele znanych gwiazd, a wśród nich na ściance brylowała Joanną. Postanowiła na dosyć ponurą stylizację - czarne szerokie spodnie, buty na płaskim obcasie i kraciastą marynarkę.

Joanna Osyda Joanna Osyda KAPiF

Metamorfoza? Minimalna

Minęło dziesięć lat od debiutu Osydy na szklanym ekranie i musimy przyznać, że poza fryzurą nie zmieniło się nic. Aktorka nadal stawia na delikatny makijaż i zachwyca dziewczęcą urodą.

 Wojtek (Mateusz Janicki) , Janka (Joanna Osyda) Wojtek (Mateusz Janicki) , Janka (Joanna Osyda) MTL Maxfilm

Kariera w "M jak miłość"

Choć o Joannie jest dziś cicho, "Majka" przyniosła jej sporą popularność. Tuż po zakończeniu produkcji serialu, otrzymała propozycję od TVP i zagrała w "M jak miłość" (2013-2015). Osyda wcieliła się w kuzynkę Mostowiaków, Jane Buford. Sporo namieszała w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski).

joanna osyda, m jak miłość
film-tv.pl

Joanna Osyda Joanna Osyda Instagram.com/ joanna_osyda

Joanna Osyda

Joanna na co dzień gra w Teatrze Powszechnym w Warszawie. W zeszłym roku wystąpiła gościnnie w dwóch serialach TVP: "Komisarza Alex" i "Echo serca" oraz w filmie "Adwokat". Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 2011 roku.