Fifi z "Rodziny zastępczej" ma 29 lat i zapuścił wąsy. Jak zmieniły się dziecięce gwiazdy telewizji?

Mieli zaledwie kilka lat, kiedy po raz pierwszy pojawili się na ekranach telewizorów. Od tej pory minęło sporo czasu, a ich rozpoznawalność z każdym rokiem maleje. Niektórzy zniknęli z show-biznesu, a nawet zrezygnowali z aktorstwa. Dziecięce gwiazdy - jak teraz wyglądają?
Sergiusz Żymełka Sergiusz Żymełka KAPiF, Instagram/ @sergiuszzymelka

Filip z "Rodziny zastępczej"

Sergiusz Żymełka, czyli Filipek Kwiatkowski z serialu "Rodzina zastępcza", ma 29 lat i zdecydował się na zmianę wizerunku. Młody mężczyzna pochwalił się na instagramowym koncie... wąsami. Dla fanów emitowanej na antenie Polsatu telenoweli może być to dość niecodzienny widok, bowiem w głowie nadal mają obraz małego i uroczego "Fifiego".

Sergiusz Żymełka
Instagram/ @sergiuszzymelka

Sergiusz uroczy może jest i nadal, ale z pewnością o wiele bardziej dojrzały. Gdy zrezygnował z aktorstwa, zaczął rozwijać swoje umiejętności w psychologii biznesu. Na ekran wrócił dzięki angażowi w filmie Patryka Vegi. W 2019 roku wystąpił w "Kobietach mafii 2". 

Sara Müldner Sara Müldner AKPA

Julka z "Na dobre i na złe"

Sara Müldner ma na swoim koncie kilka świetnych dziecięcych ról, jednak największą rozpoznawalność przyniósł jej serial "Na dobre i na złe", w którym wcielała się w córkę głównych bohaterów, Zosi i Jakuba. Sara nie zrezygnowała z aktorstwa na stałe. Dorastająca w rodzinie artystów młoda kobieta zdecydowała się na kontynuację edukacji w paryskiej szkole aktorskiej Cours Florent. Ukończyła również filozofię na Sorbonie. 

Maria Maciejowska Maria Maciejowska KAPiF, Facebook - Maria Maciejowska

Małgosia Skalska z "Niani"

Maria Maciejowska zagrała w jednym z najpopularniejszych seriali pierwszej dekady XXI wieku. Miała okazję, by w "Niani" współpracować na co dzień ze znanymi polskimi aktorami - Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem. Po zakończeniu emisji sitcomu porzuciła jednak karierę aktorską.

Czym zajmuje się trzydziestolatka? Trudno znaleźć jakąkolwiek jej aktywność w mediach społecznościowych. Jeszcze kilka lat temu sporadycznie publikowała posty na Facebooku, a z jej profilu można wywnioskować, że skupiła się na macierzyństwie. W 2014 roku Maria dowiedziała się, że jej trzyletni synek Tymon jest poważnie chory. Chłopiec walczył z ostrą białaczką limfoblastyczną.

Roger Karwiński Roger Karwiński AKPA, screen Youtube

Adaś Skalski z "Niani"

Roger Karwiński miał 11 lat, kiedy pojawił się na planie "Niani". Po zakończeniu telewizyjnej emisji popularnego sitcomu zajął się dubbingiem. Założył również kanał na YouTubie, a na publikowanych tam filmikach opowiada o nowinkach technologicznych i ciekawostkach związanych z grami komputerowymi. Roger ma 26 lat i mieszka na Śląsku. 

Emilia Stachurska Emilia Stachurska KAPiF, Facebook - Emilka Stachurska

Zuzia Skalska z "Niani"

Aż trudno uwierzyć, że Emilia Stachurska, czyli uwielbiana przez widzów Zuzia Skalska, ma już 23 lata. Udział w "Niani" był jej aktorskim debiutem, a po zakończeniu zdjęć do serialu Emilia wystąpiła w kilku innych produkcjach. Pojawiła się między innymi w "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe", a wielbiciele kinowych hitów mogli zobaczyć ją w roli córki Przemysława Salety w filmie "Bokser". Zagrała tam wówczas u boku Anny Przybylskiej i Szymona Bobrowskiego. Emilia stroni od nadmiernej aktywności w mediach społecznościowych i nie pokazuje się na ściankach. 

Karolina Sawka Karolina Sawka Instagram/ @sawkowska

Nel z "W pustyni i w puszczy"

28-letnia Karolina Sawka już nijak nie przypomina niewinnej Nel z "W pustyni i w puszczy", w którą wcieliła się, gdy była małą dziewczynką. Znawcy kina wróżyli jej wówczas dużą karierę aktorską, jednak Karolina na jakiś czas zrezygnowała z medialnego świata i skupiła się na nauce. Po ukończeniu Szkoły Filmowej w Łodzi dołączyła do obsady "M jak miłość". Prężnie działa również na Instagramie. 

Kuba Zdrójkowski Kuba Zdrójkowski KAPiF, Instagram/ @zdrujekkk

Piotruś z "Rodziny zastępczej"

Adama Zdrójkowskiego kojarzą niemal wszyscy widzowie "Rodzinki.pl", jednak mało kto pamięta, że młody aktor pierwsze kroki przed kamerami stawiał razem z bratem bliźniakiem, Kubą Zdrójkowskim. Jakub zrezygnował z kariery w show-biznesie na rzecz nauki, jednak po latach znów chce podbić świat seriali. 

Zaczął grać w "Barwach szczęścia" i w "Ojcu Mateuszu". Każdy z nas realizuje się w życiu po swojemu, ale kibicujemy sobie nawzajem z całych sił - zdradził w jednym z wywiadów Adam. 

Widzicie duże podobieństwo między rodzeństwem?

Więcej o:
Copyright © Agora SA