Nie tylko Daniel Martyniuk sprawia problemy. Te dzieci gwiazd dają nieźle popalić rodzicom. Narkotyki, rozwody i bójki to ich codzienność

Daniel Martyniuk od prawie dwóch lat przysparza problemów rodzicom. Najpierw była wielka miłość, później huczny rozwód. Jednak nie tylko on jest problematycznym dzieckiem znanych osób. Niektóre historie mrożą krew w żyłach.
Daniel Martyniuk Daniel Martyniuk Daniel Martyniuk - instagram

Daniel Martyniuk, syn Zenka Martyniuka

O Danielu Martyniuku zrobiło się głośno prawie dwa lata temu. Media zaczęły się nim interesować, gdy brał ślub z Eweliną. Wesele zostało urządzone na bogato, bawiło się na nim ponad 250 gości. Szybko jednak pomiędzy małżonkami doszło do konfliktu. Daniel wszystko nagrywał na InstaStories. Zaczęła się publiczna wojna z żoną. Narodziny ich córki na chwilę uspokoiły emocje, jednak syn króla disco polo szybko wrócił do obrażania Eweliny. Ich małżeństwo zakończyło się w poniedziałek, ale były mąż dalej nęka była żonę. Ostatnio dodał wpis, w którym w ohydny sposób się o niej wypowiedział. Przeczytacie o tym TUTAJ.

Ewelina to nie jedyna osoba, którą Martyniuk publicznie obrażał. Oberwało się także m.in. Rafałowi Collinsowi. Zaczęło się od tego, że zarzucił mu, że wszystko zawdzięcza dorobkowi swojego ojca i nie ma żadnych celów w życiu. Daniel odpowiedział celebrycie i wyznał, że chce z nim walki w FAME MMA. Zaatakował także Kamila Bednarka, bo jego zdaniem "przez takich ludzi jak on to Bob Marley przewraca się w grobie".

Młody Martyniuk ma także na swoim koncie przygodę z narkotykami. Jakiś czas temu odbyła się rozprawa w białostockim sądzie, gdzie syn Zenka odpowiadał za ich posiadanie. Zamiast 100 tysięcy złotych kary został skazany na pięć miesięcy prac społecznych, grzywnę na rzecz Skarbu Państwa w wysokości 120 złotych i zapłatę 2000 zł kosztów postępowania

Christian Brando Christian Brando East News

Christian Brando, syn Marlona Brando

W 1990 roku doszło do jednej z najbardziej dramatycznych zbrodni w Hollywood. Syn Marlona Brando, Christian, zastrzelił partnera swojej siostry. Ta miała się mu poskarżyć, że mężczyzna jest wobec niej brutalny. Do tragedii doszło podczas pijackiej konfrontacji.

Chciałem go tylko postraszyć - zapewniał Brando.

Choć ojciec do tej pory nie interesował się synem, którego odebrał matce i który był wychowywany później przez nianie i służbę, po morderstwie stanął w jego obronie. W sądzie wygłosił przejmującą mowę i wziął na siebie pełną odpowiedzialność za to, co się stało. Przyznał, że jako ojciec "poniósł klęskę", a na zdjęciach uwieczniono go jako zrozpaczonego ojca. Christian wyszedł na wolność po pięciu latach, jednak później został powiązany z kolejnym zabójstwem - Bonnie Lee Bakley. O jej śmierć został oskarżony mąż Robert Blake, który twierdził, że jego żona miała romans z Brando. Christan sądził się także z żoną, wobec której miał stosować przemoc.

Mężczyzna zmarł w 2008 roku z powodu zapalenia płuc.

Weston Cage, syn Nicolasa Cage'a Weston Cage, syn Nicolasa Cage'a Instagram.com/westoncage

Weston Cage, syn Nicolasa Cage'a

Weston Cage, syn Nicolasa Cage'a, w lutym 2016 roku wpadł w tarapaty, gdy podczas jazdy samochodem nie zatrzymał się do kontroli na prośbę policji. Jak się okazało, był on wówczas pod wpływem alkoholu i właśnie dlatego zamiast konfrontacji ze służbami porządkowymi, wybrał ucieczkę, potrącając po drodze kilka skrzynek pocztowych i siejąc postrach. Sprawa trafiła do sądu, który okazał się dla syna gwiazdora wyjątkowo łaskawy - pozwolił mu bowiem wybrać karę, którą ma odbyć. Do wyboru miał 45 dni odsiadki w więzieniu, 30 dni ciężkich robót lub 350 godzin prac społecznych. Musiał także wziąć udział w trzymiesięcznym programie terapeutycznym dla uzależnionych. 

Działania syna aktora już w przeszłości budziły kontrowersje. Przed paroma laty po sieci krążyło jego zdjęcie z pobicia paparazzo. W efekcie napaści trafił do aresztu, z którego wyszedł po wpłaceniu 50 tysięcy dolarów kaucji.

Michael Douglas i Cameron Douglas Michael Douglas i Cameron Douglas People

Cameron Douglas - syn Michaela Douglasa i Catherine Zeta-Jones

11 lat temu Cameron Douglas wpadł na próbie sprzedaży pół funta meatamfetaminy (ponad 200 gramów) agentom DEA (Drug Enforcement Administration - Administracja Legalne Obrotu Lekarstw). Według informacji "NY Post" do transakcji doszło w hotelu Gansevoort na Manhattanie w Nowym Jorku. Trafił do więzienia, gdzie spędził blisko siedem lat - jego wyrok przedłużono w trakcie o dwa lata za przemycanie narkotyków do więzienia.

Od 2017 roku syn aktorów jest już na wolności i układa sobie życie na nowo, założył rodzinę. Po latach Michael i Cameron udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o tym trudnym dla nich czasie. 41-latek przyznał w nim, że uzależnienie w pewnym momencie zaczęło rządzić jego życiem.

Nienawidziłem ludzi, którzy stoczyli się przez narkotyki, jednak sam nie mogłem przestać brać - mówił na łamach tygodnika "People" syn aktora.

Jego ojciec przyznał ze szczerością, że razem z żoną bali się, że narkotyki dosłownie zabiją ich dziecko.

Kelly Osbourne Kelly Osbourne instagram.com/kellyosbourne

Kelly Osbourne - córka Ozzy'ego Osbourne'a

Kelly Osbourne nigdy nie była grzeczną dziewczynką. Córka muzyka była uzależniona od alkoholu i narkotyków (m.in. opioidów, środków uspokajających i marihuany), przez co kilka razy wylądowała na odwyku.

Byłam na siedmiu odwykach i dwa razy w szpitalu psychiatrycznym. Mama kiedyś umieściła mnie w pokoju bez klamek, chciała mnie przestraszyć, ale wytrzymałam - wyznała w rozmowie z "Cosmpolitanem".

Bała się, że szybko umrze:

Nie sądziłam, że dożyję 35. roku życia - przyznała w jednym z wywiadów.

Na swoim koncie ma także akty przemocy - pobiła dziennikarza "Daily Mail", który niepochlebnie wyrażał się o jej ówczesnym chłopaku.

Tallulah Willis Tallulah Willis Tallulah Willis - Instagram

Tallulah Willis, córka Bruce'a Willisa i Demi Moore

Tallulah Willis, córka Bruce'a Willisa i Demi Moore, w wieku 20 lat trafiła na odwyk. Kobieta była uzależniona od alkoholu i kokainy. Trzy lata wcześniej została zatrzymana przez policję, gdy prowadziła pod wpływem. Otrzymała wtedy łatkę "najbardziej imprezowej dziewczyny Hollywood". Mogła jednak liczyć na wsparcie matki, która sama odbyła terapię i leczyła się z uzależnień.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.