Mateusz Borek dodał zdjęcie sprzed lat. Komentuje żona: W to byłeś ubrany na pierwszej randce. Jak zmienili się inni prezenterzy?

Lata mijają, a wraz z nimi zmienia się moda oraz styl. Gwiazdy uwielbiają wracać do przeszłości i dzielić się z fanami archiwalnymi fotografiami. Ostatnio zrobił to prezenter telewizyjny, Mateusz Borek. Co za zmiana!
Mateusz Borek Mateusz Borek instagram/Mateusz Borek

Mateusz Borek

Trzeba przyznać, że Mateusz Borek miał bardzo oryginalny styl. Ciemna opalenizna i "nażelowane" włosy były jego znakiem rozpoznawczym. Jednak większą furorę niż stare zdjęcie zrobił komentarz jego żony! Okazuje się, że Joanna Borek doskonale pamięta tę stylizację.

Dokładnie w to byłeś ubrany na pierwszej randce - napisała żartobliwie.
Jolanta Pieńkowska w 2007 i 2014 roku Jolanta Pieńkowska w 2007 i 2014 roku AKPA/ East News

Jolanta Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska w przeszłości była związana z wieloma stacjami - TVP, radiową "Trójką", aż w końcu trafiła do TVN-u. Po kilku latach prezenterka wróciła na antenę TVN24 i aktualnie prowadzi program "Fakty po południu.

Dziennikarka również przeszła ogromną przemianę. Zaczęła się inaczej malować i w inny sposób układać włosy. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę pięknie.

Dorota Gawryluk Dorota Gawryluk KAPiF

Dorota Gawryluk

Przyznajcie sami - ale zmiana! Jeśli nie pamiętacie, że prezenterka miała kiedyś bardzo krótkie włosy, to powyższe zdjęcie z pewnością Was nieźle zdziwiło. Dorota Gawryluk jest kolejnym przykładem kobiety, która z wiekiem wygląda coraz piękniej.

Hanna Lis Hanna Lis KAPiF

Hanna Lis

Hanna Lis kochała kiedyś mocniejsze makijaże. Teraz zdecydowanie stawia na większą naturalność. Mimo upływu lat prezenterka niewiele się zmieniła.

Beata Chmielowska-Olech Beata Chmielowska-Olech KAPiF

Beata Chmielowska-Olech

Myślimy, że nie tylko nas zaskoczyło zdjęcie po lewej stronie. Beata Chmielowska-Olech zdecydowanie przeszła jedną z największych przemian wśród prezenterów telewizyjnych. Mamy nadzieję, że dziennikarka nigdy nie pomyśli, aby ponownie poprosić fryzjera o grzywkę.

Anita Werner Anita Werner KAPiF

Anita Werner

Wiedzieliście, że prezenterka miała kiedyś długie i ciemne włosy? Z pewnością decyzja o ich ostrym ścięciu była bardzo odważna. Ale jaka trafiona!

Która metamorfoza zrobiła na Was największe wrażenie?