Trinny oraz Susannah ubierały Polki i były ikonami stylu. Jak dziś wyglądają? Dla jednej z nich botoks to część życia

Niemalże dekadę temu Trinny i Susannah zawitały do naszego kraju i rozpoczęły zmianę wizerunków Polek. Panie pokochały duet stylistek natychmiast, a ich program emitowany w TVN Style okazał się sukcesem. Jak dziś wyglądają brytyjskie gwiazdy?
Trinny i Susannah Trinny i Susannah East News

Trinny i Susannah

Trinny Woodall i Susannah Constantine to znane na całym świecie stylistki. O modzie opowiadały w takich programach jak: "Jak się nie ubierać", "Trinny & Susannah rozbierają", a także "Trinny & Susannah ubierają Amerykę". W Polsce popularność zyskały za sprawą TVN-owskiego show "Trinny & Susannah ubierają Polskę".

Trinny Woodall i Susannah Constantine Trinny Woodall i Susannah Constantine Akpa

Skradły serca Polek

Celebrytki pojawiały się na warszawskich salonach i były gwiazdami wydarzeń w galeriach handlowych. Spotykały się z fankami i na miejscu doradzały w kwestiach stylu. Jak się zmieniły?

Trinny Woodall Trinny Woodall screen Instagram / @trinnywoodall

Metamorfoza Trinny

Trinny Woodall nadal jest bardzo medialną osobą. Na Instagramie śledzi ją ponad 690 tys. użytkowników, a ta liczba z dnia na dzień rośnie. Stylistka niczym prawdziwa gwiazda nie ogranicza się w wizytach w klinikach medycyny estetycznej. W jednym z wywiadów przyznała, że uwielbia botoks i wstrzykuje go sobie dwa razy w ciągu roku. W jej przypadku efekt naprawdę jest całkiem w porządku.

Susannah Constantine Susannah Constantine screen Instagram / @susannahconstantine

Metamorfoza Susannah

Można by rzec, ż Susannah Constantine jest mniej medialną osobą od Trinny. Może bowiem pochwalić się "zaledwie" 45 tys. użytkowników na Instagramie. Internauci słusznie jednak stwierdzają, że gwiazda "starzeje się z godnością" i nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej tak często jak jej koleżanka.

Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2002 roku Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2002 roku East News

Przyjaciółki

Gwiazdy stanowią zgrany duet od przeszło dwóch dekad.

Trinny i Susannah w 2008 roku Trinny i Susannah w 2008 roku David Fisher / Rex Features/East News

Celebrycka kariera

Trinny i Susannah uwielbiały pozować razem na ścinkach.