Mateusz Banasiuk zabrał tatę na medialną imprezę. To znany aktor, którego w tej brodzie ciężko poznać

W sobotę, 11 lipca miała miejsce kolejna edycja wydarzenia "VIP Cross z gwiazdami". Znani i lubiani mieli możliwość pojeździć terenowymi samochodami. Okazuje się, że fanami takiego rodzaju rozrywki są Mateusz Banasiuk i jego tata. Pan Stanisław dawno nie pokazywał się publicznie, choć jest popularnym aktorem.
Mateusz Banasiuk z tatą Mateusz Banasiuk z tatą East News

Mateusz Banasiuk z tatą

Mateusz Banasiuk jest synem popularnego aktora. Pana Stanisława Banasiuka możecie kojarzyć m.in. z "Klanu", "Prawa Agaty", czy wielu innych polskich seriali. Karierę rozpoczął w 1975 roku, kiedy jako 23-latek został zatrudniony we wrocławskim teatrze.

Mateusz Banasiuk, Stanisław Banasiuk
Instagram.com/ mateuszbanasiuk

Barbara Kurdej-Szatan z tatą Januszem Barbara Kurdej-Szatan z tatą Januszem AKPA

Barbara Kurdej Szatan z tatą Januszem

Występować publicznie ze swoim tatą lubi również Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka brała udział w zeszłym roku w "Tańcu z Gwiazdami" i w jednym z odcinków zatańczyła z ojcem. Pan Janusz czuł się na parkiecie jak ryba w wodzie i nie straszne były mu telewizyjne kamery. Barbara często w wywiadach podkreśla, że tata jest jej wielkim wsparciem i zawsze może na niego liczyć. Już niedługo chyba będzie musiała częściej prosić go o pomoc - na świat przyjdzie druga pociecha aktorki.

Lara Gessler z tatą Lara Gessler z tatą Instagram/lara_gessler

Lara Gessler z tatą Piotrem

Piotr Gessler był drugim partnerem słynnej restauratorki. Para doczekała się córki Lary, która aktualnie jest w ciąży. Gwiazda bardzo pięknie wypowiada się publicznie o swoim tacie.

Najlepszy tata na świecie! Człowiek, dzięki któremu, nigdy bez reszty mi nie odbiło. Nauczyciel celebracji codzienności, jakkolwiek skromnej. Moje drugie sumienie. Kocham cię tatuniu - wyznała jakiś czas temu na Instagramie.
Wiktor Zborowski (w 'Pokocie' Świętopełk Świerszczyński 'Matoga'), Zofia Zborowska, Maria Winiarska Wiktor Zborowski (w 'Pokocie' Świętopełk Świerszczyński 'Matoga'), Zofia Zborowska, Maria Winiarska WBF

Zosia Zborowska z rodzicami

Znanego tatę ma również Zosia Zborowska. Gwiazda poszła w ślady Wiktora Zborowskiego i została aktorką.

Kazimierz Mazur z ojcem Kazimierz Mazur z ojcem Fot. AKPA

Kazimierz Mazur i... Kazimierz Mazur

Kazimierz Mazur - czyli Kamil z "Na Wspólnej" - to syn aktora Kazimierza Mazura. Senior co prawda nie pojawia się już w produkcjach filmowych, możecie go jednak pamiętać z roli Tomasza Niechcica w "Nocach i Dniach".

Helena Englert z rodzicami Helena Englert z rodzicami Fot. AKPA

Helena Englert

20-letnia Helena Englert to piękna córka aktorskiej pary: Beaty Ścibakówny i Jana Englerta.

Wyświetl ten post na Instagramie.

?? @okkaja

Post udostępniony przez H e L a (@helena_englert) Cze 8, 2020 o 2:10 PDT

Mateusz Damięcki z rodzicami Mateusz Damięcki z rodzicami Fot. KAPIF

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki pochodzi z jednej z najbardziej znanych w Polsce rodzin aktorskich. Aktorem jest nie tylko ojciec, Maciej, ale byli nimi również dziadek i babcia.

Magdalena Schejbal z ojcem Magdalena Schejbal z ojcem Fot. KAPIF

Magdalena Schejbal z tatą

Magdalena Schejbal to owoc aktorskiego związku Jerzego Schejbala i Grażyny Krukówny. Pan Jerzy od lat 80. regularnie pojawia się w produkcjach filmowych i telewizyjnych.

Grzegorz Małecki i Anna Seniuk Grzegorz Małecki i Anna Seniuk Fot. KAPIF

Grzegorz Małecki z mamą

Aktor Grzegorz Małecki bez wątpienia znany jest fanom teatru (również Teatru Telewizji). Zdarza mu się jednak występować również w telewizyjnych produkcjach - w "Uchu prezesa" był Dominikiem (Tarczyńskim), pojawił się w serialu "Rodzinka,pl", "Blondynka" i "Ojciec Mateusz". Jeśli jego nazwisko niewiele wam mówi, to na pewno o wiele więcej powie nazwisko mamy: Anna Seniuk, której przedstawiać nie trzeba. Razem pracują w Teatrze Narodowym.

Tata aktora również związany jest ze światem sztuki - jest kompozytorem.

Rafał Trzaskowski z ojcem Rafał Trzaskowski z ojcem screen Instagram / @trzaskowskirafal

Rafał Trzaskowski

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski sam nie ma już związków ze światem sztuki, choć za młodu występował w serialu TVP "Nasze podwórko". Jednak jego ojciec, zmarły w 1998 roku Andrzej Trzaskowski, był jednym z najbardziej znanych polskich muzyków jazzowych. Pianista nie tylko odtwarzał cudze utwory, ale również komponował swoje, w tym muzykę do filmów. Miałby dziś 87 lat.

Więcej o: