Martyna Wojciechowska pozuje na łóżku w sypialni. Patrzymy na genialnie ozdobioną ścianę. "Piękny wystrój"

Martyna Wojciechowska nie lubi zbyt wiele mówić o swojej prywatności, ale na Instagramie często chwali się zdjęciami z ukochanym oraz córką. Fotografie często wykonywane są w warszawskim mieszkaniu podróżniczki na Żoliborzu. Postanowiliśmy przyjrzeć się nieco jego wnętrzom.
Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska screen Instagram / @martyna.world

Sypialnia

Podróż po mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej zaczynamy od sypialni, którą dziennikarka pochwaliła się na Instagramie w sobotę. Fani są zachwyceni miejscem jej wypoczynku i nie dziwimy się. Pokój jest jasny, a obok białego łóżka stoi drewniana szafka nocna. Uwagę zwraca głównie ściana oklejona zdjęciami, na których są bliskie Martyny sercu osoby.

Wdzięczność. Przede wszystkim za ludzi, których mam wokół siebie. Jak każdy, miałam w życiu momenty absolutnych wzlotów, ale też upadków, kiedy trudno mi było dostrzec na horyzoncie coś dobrego. Ale jedno się nie zmieniało - wsparcie bliskich mi osób. Bez nich nie byłabym dzisiaj tu, gdzie jestem. Część z nich jest ze mną na tym zdjęciu. Miliony pięknych wspomnień - napisała.
Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska screen Instagram / @martyna.world

Salon

Gwiazda TVN-u nie raz już prezentowała fanom salon. Mogliśmy go podziwiać zwłaszcza w okresie ogólnoświatowej izolacji, kiedy Martyna nagrywała wywiady i brała udział w internetowych rozmowach, siedząc właśnie na tle pięknego regału z setkami książek.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska screen Instagram / @martyna.world

Kuchnia

Martyna reklamowała jakiś czas temu kawę "z krańca świata". W tle dostrzegamy ciemnobrązowe drewniane wiszące półki i jasnobrązowy blat.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska screen Instagram / @martyna.world

Kuchnia i salon

Na zdjęciu zrobionym w salonie możemy dostrzec kolejny fragment kuchni. Nie możemy stwierdzić, jakiego koloru jest lodówka, ponieważ wisi na niej mnóstwo magnesów. Z pewnością są to pamiątki Wojciechowskiej z licznych podróży po świecie. 

Córka Martyny Wojciechowskiej Córka Martyny Wojciechowskiej screen Instagram / @martyna.world

Córka Martyny Wojciechowskiej

Oprócz biblioteczki, w salonie stoi również wygodny fotel, na którym jakiś czas temu zapozowała córka Martyny, Marysia. Na oknach widać drewniane rolety.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Instagram/ @martyna.world

Mieszkanie Martyny Wojciechowskiej

Jak podoba Wam lokum podróżniczki?