Wyluzowana Julia Roberts spaceruje w maseczce z wizerunkiem Baracka Obamy. Aktorka postawiła na wygodny dres

Paparazzi przyłapali Julię Roberts, gdy ta wybrała się na małe zakupy w Malibu. Na niewinnych zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów widzimy gwiazdę w niecodziennym wydaniu, bowiem ta założyła maseczkę ochronną z wizerunkiem byłego prezydenta USA, Baracka Obamy. Zobaczcie, jak się prezentowała.
Julia Roberts Julia Roberts East News

Julia Roberts na zakupach

Kilka dni temu Julia Roberts wybrała się na zakupy, co nie umknęło uwadze czujnym paparazzim. Aktorka chroni swoją prywatność, toteż takie zdjęcia budzą wielkie zainteresowanie fanów. 

Julia Roberts Julia Roberts East News

Maseczka

Julia Roberts stosuje się do zaleceń i nie rusza się z domu bez maseczki ochronnej. Mimo że coraz więcej ludzi olewa zalecenia lekarzy, aktorka wciąż jest czujna. 

Julia Roberts Julia Roberts EAST NEWS

Maseczka z Obamą

Maseczka, jaką wybrała aktorka, jest wyjątkowa, bowiem nadrukowana na niej jest podobizna byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych czyli Baracka Obamy. Wiedzieliście, że Julia Roberts darzy go taką sympatią? 

Julia Roberts Julia Roberts East News

Aktorka wspiera fundację Obamów

Od stycznia 2019 roku, Julia Roberts współpracuje z Fundacją Obamów. Nie jest jedyną gwiazdą, która wspiera organizację byłej pary prezydenckiej USA. Dołączyła m.in. do Meryl Streep, Davida Beckhama, Anne Hathaway i Natalie Portman.

Julia Roberts Julia Roberts East News

Sportowa stylizacja

Aktorka tego dnia postawiła na wygodę i założyła coś najwygodniejszego czyli spodnie dresowe oraz o kilka rozmiarów za dużą, kurtkę dżinsową. 

Julia Roberts Julia Roberts East News

Nie do poznania

Julia Roberts nie chciała się rzucać w oczy, toteż założyła ciemne okulary. Patrząc na zdjęcia, trudno poznać, że to jedna z największych gwiazd filmowych na świecie. Podoba wam się w takim domowym wydaniu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.