Martyna Gliwińska poszła w ślady innych gwiazd i pokazała ogródek. Jest mały, ale ładnie urządzony. Wnętrza domu również stylowe

Martyna Gliwińska publikuje w sieci wiele różnych treści. Ostatnio są to zazwyczaj zdjęcia z jej ukochanym synem, Kazikiem. Naszą uwagę często przykuwają jednak tła, na których widać wnętrza jasnego domu celebrytki. Zobaczcie, jak mieszka świeżo upieczona mama.
Martyna Gliwińska Martyna Gliwińska Instagram/martyna.gliwinska

Młoda mama

Miesiąc temu Martyna Gliwińska została mamą. Na świat przyszedł jej syn, Kazik. Celebrytka zdążyła juz zadebiutować z nim w śniadaniówce i opowiedzieć, jak wyglądał jej poród. Na Instagram wrzuciła już z nim kilka zdjęć, przy okazji chwaląc się pięknymi wnętrzami swojego mieszkania. Salon jest jasny, w tle widać kominek. Przytulnie jest też na tarasie. 

Ogród Martyny Gliwińskiej Ogród Martyny Gliwińskiej screen Instagram / @martyna.gliwinska

Taras Martyny Gliwińskiej

Młoda mama zadbała na tarasie o każdy szczegół. Nie mogło zabraknąć na nim wygodnego fotela, leżaka, lamp, czy doniczkowych kwiatów. Gliwińska rozłożyła nawet dywan, by nie było za zimo w stópki. 

Taras Martyny Gliwińskiej
screen Instagram / @martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska Martyna Gliwińska instagram.com@martyna.gliwinska

Korytarz

Po wcześniejszych zdjęciach, jakie Martyna wrzucała do sieci, widać, że jest fanką minimalizmu i jasnych kolorów. Na korytarzu znajdują się jasne płytki i wielkie lustro ze złotą ramą. Idealne do robienia zdjęć na Insta. Zachwycają nas też białe drzwi.

Martyna Gliwińska w ciąży
Instagram/martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska Martyna Gliwińska Instagram/martyna.gliwińska

Łazienka

W podobnym klimacie utrzymana jest łazienka. Jest jasno i nie brakuje dużego lustra.

Martyna Gliwińska Martyna Gliwińska Instagram/martyna.gliwinska

Pokój

Mamy wrażenie, że Martyna w każdym pomieszczeniu powiesiła lustro. Oczywiście nie ma w tym nic złego, dzięki temu możemy zobaczyć fragment jej kolejnego pokoju. Znów widać białe meble - niską komodę dzielącą stojące szafy.

Więcej o:
Komentarze (5)
Martyna Gliwińska poszła w ślady innych gwiazd i pokazała ogródek. Jest mały, ale ładnie urządzony. Wnętrza domu również stylowe
Zaloguj się
 • pawello-wawa

  Oceniono 2 razy 2

  Nie interesuje mnie Twój ogródek mała. Ale dbaj. Higiena teraz to podstawa.

 • yan57

  Oceniono 2 razy 2

  poszła w ślady innych gwiazd i pokazała ogródek to ona jest gwiazdą bez przesady zwykłą celebrytką która ma jedno osiągniecie to że ma dzidziusia z wdowcem po ANI PRZYBYLSKIEJ i to na ANIE popularności się wszyscy teraz się lansują jako gwiazdy ...

 • plastikpiokio

  Oceniono 1 raz 1

  to ta puszczalska jest niby waszą gwiazdą ---- świeccie tak dalej .

 • aneta40

  0

  Hmm. Gwiazda? Celebrytka? Bez przesady! Jest kobieta tak jak wiele z nas. Szkoda mi jej została sama z synkiem bez wsparcia ojca i chce się wybić bo co innego jej zostało. Tak czy inaczej życzę jej jak najlepiej, oby wszystko się podkładki i była szczęśliwa, żeby nie musiała robić nic na pokaz i żeby nic nikomu nie musiała udowadniać. Jest Pani ładna , młoda wierzę że da Pani radę. Wytrwałości I powodzenia.

 • bob12

  Oceniono 1 raz -1

  fajnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX