Gwiazdy jako świąteczne potrawy. Zapraszamy na celebrycką kolację przy wigilijnym stole. Smacznego!

Święta Bożego Narodzenia wiążą się z wieloma tradycjami. Jedną z nich jest wigilijna kolacja. W tym roku puszczamy wodze fantazji i zapraszamy do stołu Waszych ulubieńców. Magia świąt, podobnie jak nalewka dziadka, lubi płatać figle. Zgodzicie się chyba z nami, że niektóre gwiazdy mogą kojarzyć się z wigilijnymi przysmakami. Gotowi? Zapraszamy do stołu.
Siostry Godlewskie Siostry Godlewskie YouTube/Siostry Godlewskie ; East News

Siostry Godlewskie - karpie

Czy tego chcemy, czy też nie, Siostry Godlewskie na dobre wpisały się w świąteczny klimat. Muzykalne celebrytki od kilku lat raczą nas swoimi wokalnymi popisami. Co prawda ostatnio Małgorzata śpiewa solo, ale my nie zapominamy o Esmeraldzie. Być może Wigilia będzie dobrą okazją do tego, by siostry raz na zawsze pożegnały wszystkie waśnie?

Znakiem rozpoznawczym sióstr Godlewskich są powiększone, "karpie" usta. W grudniu to podobieństwo nabiera nowego znaczenia.

Magda Gessler Magda Gessler KAPIF.pl ; East News

Magda Gessler- sałatka jarzynowa

Magda Gessler bez dwóch zdań jest jedną z najbarwniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Słynna restauratorka cieszy się niesłabnącą sympatią widzów nie tylko dzięki swojej energicznej osobowości, ale też oryginalnym stylizacjom. Gessler nie boi się mieszać fasonów. Jest kolorowo, zupełnie jak w misce w sałatką jarzynową!

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski KAPIF.pl ; Barszcz czerwony

Michał Wiśniewski - barszcz czerwony

Michał Wiśniewski, czyli właściciel najjaskrawszej czupryny nad Wisłą. "Ich Troje" to dla wielu z nas zespół dzieciństwa. Można nie znać na pamięć kolędy, ale "Zawsze Z Tobą Chciałbym Być" zaśpiewają wszyscy! Niektórzy porównują czerwone włosy Wiśniewskiego do płomienia ognia, ale my zostaniemy przy czerwonym barszczyku. Bez niego nie zaczynamy Wigilii.

Karol Strasburger Karol Strasburger KAPIF.pl ; East News

Karol Strasburger - kompot z suszu

Jedni go kochają, inni nienawidzą. Mowa oczywiście o kompocie z suszu. Dla wielu babć jest to nieodłączny element wigilijnej zastawy. Na szczęście tego dylematu nie ma w przypadku Karola Strasburgera. Gospodarza "Familiady" uwielbiają wszyscy. I nikomu nie przeszkadza to, że jego żarty są suche jak... kompot z suszu. Łapiecie? ;)

Mandaryna Mandaryna KAPIF.pl / East News

Mandaryna - mandarynki

Umówmy się. Nie ma świąt bez mandarynek. Nie wyobrażamy więc sobie, żeby przy naszym wigilijnym stole miało zabraknąć Mandaryny. Ikona polskiej muzyki tanecznej zadba o odpowiedni klimat. Pytanie o znajomość "Ev'ry Night" uznajmy za retoryczne.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska KAPIF.pl / East News

Ewa Chodakowska - ryba po grecku

Ewa Chodakowska jakiś czas temu przeprowadziła się do Grecji. W nowym miejscu trenerka czuje się jak ryba w wodzie. W końcu od dawna marzyła o tym, by razem z mężem zamieszkać na południu Europy. Obsadzamy ją w roli ryby po grecku. Oczywiście w wersji light.

Rafał Brzozowski Rafał Brzozowski Instagram/rafal_brzozowski_official ; East News

Rafał Brzozowski - pierogi z grzybami

Rafał Brzozowski to naczelny polski jesieniarz. Jeszcze kilka tygodni temu gwiazdor chwalił się zdjęciami z grzybobrania. Mamy nadzieję, że łowy były udane. Pierogi z grzybami to w końcu wigilijny must have.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba ; East News

Anna Lewandowska - dietetyczne ciasto

Wigilia wiąże się z obżarstwem. Co jednak z osobami, które nawet w ten dzień trzymają się diety? Z pomocą przychodzi Anna Lewandowska i dietetyczne ciasto z ciecierzycy.