Sofia Richie wygląda jak rasowa modelka. Okazuje się, że to zasługa zabiegów medycyny estetycznej. Te zdjęcia nie kłamią

Sofia Richie wie, jak zamieszać w amerykańskim show-biznesie. Młodziutka gwiazdka związała się z kilkanaście lat starszym Scottem Disickiem, który jest byłym jednej z sióstr Kardashian. Jesteście ciekawi, jak kiedyś wyglądała blond włosa modelka? Sprawdźcie!
Sofia Richie Sofia Richie instagram/sofiarichie

Sofia Richie

Może będzie to dla Was niemałe zaskoczenie, ale Sofia Richie ma tylko 21 lat. Aspirująca modelka stara się oczywiście wyglądać na bardziej dojrzałą i poważną. Może mieć to związek z jej partnerem, z którym spotyka się od około dwóch lat.

Scott Disick, Sofia Richie Scott Disick, Sofia Richie instagram/sofiarichie

Związek z byłym Kourtney Kardashian

Córka piosenkarza Lionela Richie jest w związku ze Scottem Disickiem. Ten natomiast wcześniej był związany z Kourtney Kardasian, z którą ma trójkę dzieci. W zagranicznych mediach często pojawiają się plotki, że młoda modelka jest zazdrosna o byłą miłość swojego chłopaka.

Sofia Richie Sofia Richie instagram/sofiarichie

Niecodzienna uroda

21-latka ma bardzo charakterystyczną twarz. Uwagę na pewno zwracają jej duże usta oraz oczy. Dziewczyna od 15. roku życia robi karierę w modelingu i ma już za sobą wiele kampanii reklamowych dla największych światowych marek.

Sofia Richie Sofia Richie EastNews

Medycyna estetyczna

Patrząc jednak na jej zdjęcia sprzed kilku lat, można zauważyć, że Sofia korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Co dokładnie zmieniła w twarzy młoda gwiazdka? Wyliczyła to lek. dent. Adamczyk Anna, która na Instagramie prowadzi swoje konto @lekarka_w_wielkim_miescie.

Oto przykład, jak kilkoma zabiegami można podkręcić kobiecą urodę. Botox na mięśnie żwacze - ewidentnie wyszczuplił tą okolicę, wypełnienie doliny łez, modelowanie policzków, wypełnienie bruzd nosowo- wargowych, botox w celu otwarcia oka oraz plastyka nosa - zauważyła Adamczyk.
Sofia Richie Sofia Richie EastNews

Widać różnicę?

Widzicie różnice na starych zdjęciach? Więcej znajdziecie poniżej:

143108, EXCLUSIVE: Sofia Richie seen shopping at Reformation in LA. Los Angeles, California - Wednesday September 23, 2015. Photograph: Bruja, ? PacificCoastNews. Los Angeles Office: +1 310.822.0419 sales@pacificcoastnews.com FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE
EastNews

\Sofia Richie and her friend head to nail salon in Beverly Hills, CA.  Pictured: Sofia Richie
EastNews

Sofia Richie Sofia Richie instagram/sofiarichie

Piękna?

Myślicie, że dużo się zmieniła? I czy na lepsze?

Sofia Richie
instagram/sofiarichie, EastNews

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.