Kiedyś prężyły się u boku Hefnera. Jak teraz wyglądają króliczki Playboya? Dziś to żony i matki. Nie stronią jednak od operacji plastycznych

Holly Madison, Kendra Wilkinson i Bridget Marquardt zyskały sławę dzięki reality show "Króliczki Playboya" (ang. "The Girls Next Door"). Od emisji programu minęło już 10 lat. Jak dziś prezentują się ślicznotki, które mieszkały w rezydencji Hugh Hefnera? Zobaczcie sami.
'Króliczki Playboya' 'Króliczki Playboya' Picture Perfect/REX/Shutterstock/East News

'Króliczki Playboya' kiedyś

'Króliczki Playboya' to program, który zadebiutował na ekranach amerykańskiej telewizji w 2005 roku. Reality show pokazujące życie Hugh Hefnera i jego dziewczyn tak spodobało się widzom, że nagrano aż 4 sezony produkcji. 

Największymi gwiazdami formatu obok redaktora naczelnego i właściciela magazynu 'Playboy' były Holly Madison, Kendra Wilkinson i Bridget Marquardt. Dzięki show stały się celebrytkami. 

Co słychać u nich teraz? 

THE GIRLS NEXT DOOR, (from left): Holly Madison, Hugh Hefner, Bridget Marquardt, Kendra Wilkinson, 2005-. ? E! Network / Courtesy: Everett Collection
Fot. East News

Holly Madison Holly Madison Fot. hollymadison/Instagram

Holly Madison

Holly Madison dziś ma 40 lat. W programie Hugh Hefnera uchodziła za 'dziewczynę numer jeden'. Modelka długo była ulubienicą playboya, ale w 2008 roku publicznie ogłosiła, że roztaje się z 82-letnim wówczas Hugh Hefnerem. W 2009 roku wystąpiła jednak w ostatnim sezonie jego show. 

Madison po programie wydała dwie książki. Jedną z nich była autobiografia. To właśnie tam celebtryka zdradziła, że jej życie u boku milionera wcale nie było luksusowe. Przyznała też, że w trakcie kręcenia programu była zmuszana do przeróżnych rytuałów seksualnych. 

Celebrytka w 2009 roku dostała własne reality show - "Holly's World". W tym samym roku wystąpiła też w amerykańskiej edycji 'Tańca z Gwiazdami', gdzie zajęła 11. miejsce. 

Holly Madison Holly Madison Fot. hollymadison/Instagram

Holly Madison jako mama

Holly Madison w 2013 roku wyszła za mąż i urodziła dwoje dzieci. Jej związek nie przetrwał jednak próby czasu. Na początku 2019 roku Madison i biznesmen Pasquale Rotella rozwiedli się. 

Holly Madison Holly Madison Fot. hollymadison/Instagram

Holly Madison nadal zachwyca sylwetką

Holly Madison nadal cieszy się kapitalną figurą i jest piękna. Celebrytka jednak niejednokrotnie mówiła, że trafiła pod nóż chirurga plastycznego. Powiększyła nie tylko biust, ale dokonała też korekty nosa. Oprócz tego zdecydowała się na podniesienie brwi, wydłużenie powierzchni oczu i obniżenie ich. Regularnie powiększa sobie także usta. 

Holly Madison Holly Madison Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Holly Madison

Holly Madison chętnie fotografowana jest przez paparazzi. W Ameryce nadal jest bowiem rozpoznawalna. 

Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Fot. kendrawilkinson/Instagram

Kendra Wilkinson- nadal piękna i naturalna

Kendra Wilkinson była jedną z najmłodszych gwiazd formatu. Dziś modelka ma jedynie 34 lata. Spośród swoich koleżanek z show, to ona dziś jest najbardziej naturalna. Wilkinoson przede wszystkim zrezygnowała ze swojego znaku rozpoznawczego - tlenionego blondu. Teraz gwiazda może pochwalić się swoim naturalnym kolorem włosów - blondem w chłodnym odcieniu. 

Kendra Wilkinson
Fot. kendrawilkinson/Instagram

Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Fot. kendrawilkinson/Instagram

Kendra Wilkinson z dziećmi

Kendra Wilkinson jest też mamą 10-letniego Hanka oraz 5-letniej Alijah. Obie pociechy modelki są owocem jej małżeństwa z Hankiem Baskettem. 

Para przez jakiś czas zmagała się z kryzysem. Dlatego też nikogo nie zaskoczyło, że pod koniec 2018 roku modelka wydała oświadczenie, że rozchodzi się z mężem.

Kendra Wilkinson
Fot. kendrawilkinson/Instagram

Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson Fot. kendrawilkinson/Instagram

Kendra Wilkinson - aktywna mama

Wilkinson jest bardzo aktywną mamą. Chętnie ćwiczy z dziećmi na boisku piłkarskim. 

Warto też dodać, że po programie jej przygoda z show-biznesem nie zakończyła się. Celebrytka wystąpiła wszak w "Strasznym filmie 4", "Strasznym filmie 5" czy "Rekinado 3". 

W latach 2009-2011 miała swój własny program - "Kendra"

Bridget Marquardt Bridget Marquardt Fot. Instagram/bridgetmarquardt

Bridget Marquardt

Bridget Marquardt niedawno skończyła 43 lata. Aktorka wygląda fenomenalnie, chociaż widać, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Uwagę przyciągają nie tylko jej uwydatnione kości policzkowe, ale też idealnie gładkie czoło.  

Bridget Marquardt Bridget Marquardt Fot. Instagram/bridgetmarquardt

Bridget Marquardt

Trzeba też przyznać, że Marquardt nadal cieszy się idealnym ciałem. I choć nie pozuje już na okładkach czasopism dla mężczyzn, to jednak chętnie dzieli się swoimi odważnymi zdjęciami na Instagramie. 

Bridget Marquardt Bridget Marquardt Fot. Instagram/bridgetmarquardt

Bridget Marquardt

Bridget Marquardtc po zakończeniu emisji show nie zniknęła z telewizji. Modelka szybko dostała swój własny program - 'Bridget's Sexiet Beaches'. 

Celebrytka ma na swoim koncie również kilka filmów. I tak zagrała m.in. w 'Strasznym filmie 4', 'Okrucieństwie nie do przyjęcia' czy 'AppleBox'. Widzowie mogli zobaczyć ją też w 'Celebrity Panorama Project' czy 'Szpilatlu miejskim'. 

Obecnie Marquardtc jest aktywna w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu pojawia się też na imprezach branżowych.

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.