Pamiętacie serialową Andreę z "Beverly Hills, 90210"? Dziś Gabrielle Carteris ma 58 lat i nie przypomina już tej okularnicy z burzą loków

Gabrielle Carteris największą popularność zdobyła za sprawą serialu "Beverly Hills, 90210". Wcielała się w nim w Andreę Zuckerman. Była jedną z czołowych gwiazd lat 90. Ale jak wygląda dziś? Ostatnio pojawiła się na salonach, by promować nową odsłonę hitowego serialu i musimy przyznać, że naprawdę sporo się zmieniła.
Gabrielle Carteris Gabrielle Carteris EASTNEWS

Gabrielle Carteris

Gabrielle Carteris grała w hitowym "Beverly Hills, 90210", ale jak większość członków obsady nie zrobiła zawrotnej kariery. Przez lata rzadko można było o niej usłyszeć. Z serialu odeszła w 1995 roku. Później prowadziła swój talk-show "Gabrielle", który jednak został zdjęty z anteny po jednym sezonie. Oczywiście, ma na swoim koncie trochę ról serialowych, filmowych, ale żadna z nich nie przyćmiła roli Andrei w "Beverly Hills, 90210".

~PHOTO: EAST NEWS  ORGINALNA OBSADA  SERIALU BEVERLY HILLS 90210' (L) :BRIAN AUSTIN GREEN, JANNIE GARTH, LUKE PERRY , SHANNEN DOHERTY, JASON PRIESTLY, TORI SPELLING, IAN ZIERING, GABRIELLE CARTERIS, DOUGLAS EMERSON.        FXX2000042212 - 22 APRIL 2000 - HOLLYWOOD, CALIFORNIA: The original cast of 'Beverly Hills, 90210' (l-R) Brian Austin Green as David Silver, Jennie Garth as Kelly Taylor, Luke Perry as Dylan McKay, Shannen Doherty as Brenda Walsh, Jason Priestly as Brandon Wash, Tori Spelling as Donna Martin, Ian Ziering as Steve Sanders, Gabrielle Carteris as Andrea Zuckerman and Douglas Emerson as Scott Scanlon.   cc/ho   UPI
East News

Gabrielle Carteris Gabrielle Carteris EASTNEWS

Serialowa Andrea

Gabrielle Carteris skończyła w tym roku 58 lat. Co jednak ciekawe, przez wiele lat ukrywała swój prawdziwy wiek. W końcu jednak przyznała, że ubiegając się o rolę w serialu "Beverly Hills, 90210", miała 29 lat. Wcielała się natomiast w postać 16-letniej Andrei Zuckerman. Przed podpisaniem kontraktu aktorka konsultowała się z prawnikami w sprawie prawnych możliwości ukrywania wieku. 

Zapytałam prawnika, czy mogę podpisać kontrakt nie podając swojej prawdziwej daty urodzenia. Wyjaśnił mi, że będzie to zgodne z prawem, dopóki zadeklaruję, że mam więcej, niż 21 lat - wspominała aktorka w wywiadzie dla programu "Access Hollywood Live".

Przypomnijmy także, że serialową Andreę poznaliśmy jako redaktor naczelną licealnej gazetki "Blaze". Jej cechy charakterystyczne? Okulary, bujna fryzura. Może nie imponowała urodą i bogactwem, ale z pewnością inteligencją. W ciągu pięciu sezonów w jej życiu sporo się zmieniło. Urodziła córkę, wyszła za mąż.

Gabrielle Carteris, Bruce Greenwood Da Andy (Bruce Greenwood) und Diana (Gabrielle Carteris) keine eigenen Kinder bekommen k?snnen, entscheiden sie sich f?zr eine Adoption.  1996, Danielle Steels Mixed Blessings, Gesegnete Umstaende
IFA Film / East News

Gabrielle Carteris Gabrielle Carteris Andy Fossum / Rex Features / EAST NEWS

Przerwa od show-biznesu

Aktorka po odejściu z serialu "Beverly Hills, 90210" rzadko pojawiała się publicznie. Na ściankach bywała sporadycznie. Jak już wspomnieliśmy powyżej, prowadziła swój talk-show, ale okazał się on "klapą". Większych sukcesów nie odnosiła, więc ona zapomniała o show-biznesie, a on zapomniał o niej.

BEVERLY HILLS, CA - JUNE 12: Gabrielle Carteris arrives at the 2012 Women In Film Crystal + Lucy Awards at The Beverly Hilton Hotel on June 12, 2012 in Beverly Hills. Credit: Mayer/face to face- No Rights for USA and Canada -fot. Face to Face/Reporter
Mayer/face to face / face to face aktuell/Reporter

Gabrielle Carteris Gabrielle Carteris Instagram

Postawiła na rodzinę

Gabrielle Carteris w 1992 roku poślubiła Charlesa Isaacsa, maklera giełdowego. Para doczekała się dwóch córek. 

Kadry z serialu BH90210 Kadry z serialu BH90210 EASTNEWS

Teraz powraca

Aktorka po długiej nieobecności powraca teraz na pierwsze strony gazet. Powód? Oczywiście, że reaktywacja "Beverly Hills, 90210". Fani tej kultowej produkcji z pewnością będą zachwyceni, ponieważ w nadchodzącej kontynuacji pojawi się niemal cała stara ekipa. Oznacza to, że w obsadzie nie zabraknie też Gabrielle Carteris.

Gwiazda w ostatnim czasie skupiła się na promocji "BH90210", dzięki czemu mogliśmy dokładnie przyjrzeć się temu, jak się zmieniła. I trzeba przyznać, że Gabrielle przeszła metamorfozę. 

BH90210, (aka BH 90210), Gabrielle Carteris, (Season 1, premiered, aired Aug. 7, 2019). photo: Brian Bowen Smith / ?Fox / Courtesy: Everett Collection
EASTNEWS

Panel BH90210 Panel BH90210 Invision/EASTNEWS

Wygląda... świetnie!

Gdy piszemy o gwiazdach "Beverly Hills, 90210", zazwyczaj zwracamy uwagę na to, że przez lata zbyt mocno eksperymentowały z medycyną estetyczną. Jednak w przypadku 58-letniej Carteris o przesadzie nie ma mowy. Aktorka wygląda naprawdę dobrze! Należy też dodać, że nie przypomina już nastoletniej, serialowej Andreii, która nie należała raczej do klasycznych piękności. Dziś jednak śmiało możemy powiedzieć, że prezentuje się świetnie.


Instagram


Instagram

Gabrielle Carteris Gabrielle Carteris Instagram

Co dziś robi?

Teraz aktorka dołączyła do obsady "BH90210". Ale czym zajmowała się przez lata? Otóż, Gabrielle jest wiceprezesem SAG, czyli Stowarzyszenia Aktorów Filmowych. Jest też aktywistką, co nietrudno jest wywnioskować za sprawą jej profilu na Instagramie. Aktorkę obserwuje tam ponad 184 tys. użytkowników tej platformy. Czy liczba ta robi wrażenie? Raczej nie, ale być może teraz, gdy o Gabrielle ponownie zrobi się głośno, followersów przybędzie. 


Instagram


Instagram


Instagram


Cieszycie się na jej powrót? 

Więcej o: