Heidi Klum na miesiącu miodowym. Najpierw pływała w odważnym kostiumie, potem opalała się topless między braćmi Kaulitz. Ale ciało

Kilka dni temu Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub. Nowożeńcy przebywają aktualnie na południu Włoch, gdzie spędzają romantyczny miesiąc miodowy.
Heidi Klum Heidi Klum SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Heidi Klum wyszła za mąż

Kilka dni temu znana supermodelka wyszła za mąż za niemieckiego muzyka, Toma Kaulitza. Młode małżeństwo wypoczywa aktualnie na wyspie Capri na południu Włoch. Jak widać po zdjęciach, które zrobili paparazzi, Heidi w pełni korzysta z uroków miesiąca miodowego. Gwiazda została przyłapana w stroju kąpielowym z bardzo głębokim dekoltem, który pięknie eksponował jej figurę.

Heidi Klum Heidi Klum SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Heidi Klum podczas miesiąca miodowego

Heidi doskonale wie, jak bawić się na luksusowych wakacjach. Cały dzień spędziła ze swoim mężem, rodziną oraz najbliższymi przyjaciółmi. Oprócz pływania i opalania, modelka chętnie sięgała po drogie drinki.

Heidi Klum Heidi Klum Rbycapri / SplashNews.com / #Rbycapri / SplashNews.com/East News

Naturalna Heidi

Heidi podczas miesiąca miodowego postawiła przede wszystkim na naturalność. Nie martwi się swoim wyglądem i całkowicie zrezygnowała z makijażu i idealnie ułożonej fryzury. Jak łatwo zauważyć, nawet w naturalnym wydaniu modelka robi piorunujące wrażenie. Inni urlopowicze zerkali w jej kierunku i chyba nie mogli oderwać od niej wzorku.

Heidi Klum topless Heidi Klum topless Forum / Forum, Backgrid UK

Heidi Klum topless

Po tym, jak Heidi zmęczyła się pływaniem, postanowiła nieco odpocząć na plażowym kocu. Gwiazda musiała wyjątkowo mocno poczuć wakacyjny klimat, bo w pewnym momencie zaczęła opalać się topless. Co ciekawe, robiła to między swoim mężem, a jego... bratem.

Heidi Klum i Tom Kaulitz Heidi Klum i Tom Kaulitz SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Miesiąc miodowy

Heidi i Tom nie szczędzili sobie czułości. Co chwile przytulali się oraz całowali, nie zważając na ludzi wokół nich.

Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Bajeczny ślub

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub w niezwykle romantycznej scenerii. Ceremonia odbyła się na luksusowym jachcie w okolicach wyspy Capri na południu Włoch. Jak można było się spodziewać, to właśnie suknia panny młodej zwróciła największą uwagę mediów. Trzeba przyznać, że była niezwykle bufiasta. Brak ramiączek sprawiał wrażenie, że ciężka suknia zaraz ześlizgnie się z ciała Heidi i odsłoni to, czego odsłaniać nie powinna. Tom natomiast zdecydował się na biały garnitur oraz błękitną koszulę.

Heidi Klum and Tom Kaulitz are seen getting married on Christina O yacht on August 03, 2019 in Capri, Italy.    Pictured: Heidi Klum and Tom Kaulitz      World Rights, No France Rights, No Italy Rights, No Switzerland Rights
SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Heidi Klum and Tom Kaulitz are seen getting married on a yacht on august 03, 2109 in Capri, Italy    Pictured: Heidi Klum and Tom Kaulitz      World Rights, No France Rights, No Italy Rights, No Switzerland Rights
SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza SplashNews.com

Dobrana para?

Modelkę i muzyka dzieli 17 lat - ona ma 46, a on 29 lat. Myślicie, że mają szansę na udane małżeństwo?

KB