Intymne sceny w teledysku miały poróżnić Camilę Cabello i jej byłego chłopaka. Gwiazda nie kryje już uczuć do Shawna Mendesa

Czy Shawn Mednes i Camila Cabello zostaną nowymi Justinem i Hailey Bieberami? Wiele na to wskazuje. Gwiazdki pop przestały ukrywać, że łączy ich coś więcej, niż przyjaźń.
Shawn Mendes i Camila Cabello Shawn Mendes i Camila Cabello Instagram/shawnmendes

Nowy romans w Hollywood

Są piękni, młodzi i mają miliony fanów na całym świecie. Mowa oczywiście o Shawnie Mendesie i Camili Cabello. Ta dwójka zna się już od kilku lat, a co więcej, mają na swoim koncie nie jeden, a dwa wspólnie nagrane przeboje. Wygląda więc na to, że dobrze dogadują się nie tylko w pracy, ale też w życiu prywatnym.

Shawn Mendes i Camila Cabello
Instagram/shawnmendes

Ich związek jest od niedawna tematem numer jeden w zagranicznych mediach. Plotki o romansie pomiędzy gwiazdkami zaczęły mnożyć się po wypuszczeniu ich gorącego teledysku do piosenki "Se?orita". Do tego wrócimy za kilka slajdów.

Shawn Mendes i Camila Cabello Shawn Mendes i Camila Cabello FORUM

Czułości

W ostatnim czasie paparazzi wielokrotnie przyłapali Shawna i Camilę na czułościach. Zakochani wydają się być niewzruszeni obecnością wszędobylskich fotografów i beztrosko oddają się przytulankom.

Część fanów twierdzi, że ich związek jest ustawką na potrzeby promocji wspólnego przeboju. Są też i tacy, którzy z miejsca wysłaliby swoich idoli przed ślubny ołtarz.

Shawn Mendes i Camila Cabello Shawn Mendes i Camila Cabello FORUM

Randka

Niedawno paparazzi przyłapali zakochaną parę na randce w restauracji. Po tym, jak się uśmiechają chyba już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń i praca.

Shawn Mendes i Camila Cabello Shawn Mendes i Camila Cabello Instagram/shawnmendes

Gorrrący teledysk

Do niedawna Camila Cabello była związana z kilka lat starszym od siebie Matthew Husseyem. Brytyjczyk z zawodu jest trenerem podrywu. Mimo swojej oryginalnej profesji, nie udało mu się utrzymać związku z piosenkarką. Nieoficjalnie mówi się o tym, że powodem ich rozstania były gorące sceny Cabello i Mendesa w klipie do piosenki "Se?orita".

Shawn Mendes i Camila Cabello
Instagram/shawnmendes

Shawn Mendes i Camila Cabello
Instagram/shawnmendes

Shawn Mendes i Camila Cabello Shawn Mendes i Camila Cabello Instagram/camila_cabello

Brak potwierdzenia

Do tej pory żadne z nich nie potwierdziło, że są razem. Nikt już nie ma jednak wątpliwości, że tych dwoje połączyło uczucie. Kibicujecie im?

Więcej o: