Kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wśród gości królowa Elżbieta II, książę Harry i Pippa. Zdjęcia męża Meghan z babcią są rozczulające

Książę Harry był gościem na ślubie kuzynki, lady Gabrielli Windsor. Zabrakło jednak jego żony Meghan Markle, która została w domu z synem. Za to towarzystwa dotrzymywała mu babcia Elżbieta II, która doskonale bawiła się z wnukiem. Nie da się ukryć, że łączy ich wyjątkowa więź. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
Książę Harry na ślubie Książę Harry na ślubie EAST NEWS

Książę Harry na ślubie bez Meghan

Książę Harry 18 maja pojawił się na ślubie lady Gabrielli Windsor, która jest 50. w kolejce do brytyjskiego tronu. Ona i jej ukochany Thomas Kingston (biznesmen i dyrektor Devonport Capital) pobrali się w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Wesele odbyło się w Frogmore Cottage, gdzie mieszkają Meghan Markle i książę Sussex.

Ślub lady Gabrielli Windsor Ślub lady Gabrielli Windsor EAST NEWS

Lady Gabriella Windsor wzięła ślub

Kreacja panny młodej była przepiękna. Lady Gabriella miała na sobie białą suknię uszytą z koronki z długim trenem i jeszcze dłuższym welonem. Jej mąż postawił na klasykę i pojawił się w czarnym fraku.

lady Gabriella Windsor
EAST NEWS

Lady Gabriella Windsor
Chris Jackson / AP / AP

Bride Lady Gabriella Windsor arrives for her wedding to Thomas Kingston at St George's Chapel, Windsor Castle, near London, England, Saturday, May 18, 2019. (AP Photo/Frank Augstein, Pool)
Fot. Frank Augstein / AP


Fot. Frank Augstein / AP

Goście na ślubie lady Gabrielli Windsor Goście na ślubie lady Gabrielli Windsor EAST NEWS

Książę Harry na ślubie lady Gabrielli

W uroczystości wzięli udział także m.in. królowa Elżbieta II i książę Filip oraz siostra księżnej Kate, Pippa. Zabrakło księżnej Sussex została w domu, by opiekować się ich synem. Przypomnijmy, że Archie przyszedł na świat w poniedziałek, 6 maja, czyli ma niecałe 2 tygodnie.

Gabriella Windsor
Fot. Frank Augstein / AP

Książę Harry i książę Filip Książę Harry i książę Filip EAST NEWS

Książę Harry na ślubie

Książę Harry jednak nie mógł narzekać na brak towarzystwa. Najwięcej uwagi poświęcili mu dziadkowie. Z księciem Filipem na pewno podejmowali miłe tematy, gdyż 97-latek tryskał humorem i szczerze się uśmiechał. Myślicie, że rozmawiali o nowym członku rodziny?

Książę Harry, książę Filip
EAST NEWS

Panowie prezentowali się bardzo wytwornie. Mieli fraki, do których dobrali białe koszule oraz krawaty.

Książę Harry i królowa Elżbieta II Książę Harry i królowa Elżbieta II EAST NEWS

Książę Harry na ślubie

Książę Harry doskonale bawił się także rozmawiając z babcią. Królowa Elżbieta II wręcz promieniała, gdy była z wnukiem. Nie jest tajemnicą, że ma ona do niego wyjątkową słabość.

Książę Harry, królowa Elżbieta II
EAST NEWS

Ślub lady Gabrielli Windsor Ślub lady Gabrielli Windsor Fot. Frank Augstein / AP

Lady Gabriella Windsor wzięła ślub

Królowa wyróżniała się z tłumu. Postawiła na kolor i zdecydowała się na malinową garsonkę. Na głowie miała kapelusz w tym samym odcieniu oraz założyła białe rękawiczki. Wyglądała naprawdę świetnie i widać, że jest w doskonałej formie.

Królowa Elżbieta II
Fot. Frank Augstein / AP

Księżniczka Anna Księżniczka Anna Fot. Frank Augstein / AP Photo

Lady Gabriella Windsor wzięła ślub

Na ślubie pojawiła się także jedyna córka królowej Elżbiety II i księcia Filipa, księżniczka Anna. 68-latka miała na sobie jasny, żółty płaszcz, spod którego wystawała ciemna sukienka. Nie da się ukryć, że z wiekiem mocno upodabnia się do mamy.

Księżniczka Anna, książę Harry
Fot. Frank Augstein / AP

Pippa na ślubie lady Gabrielli Windsor Pippa na ślubie lady Gabrielli Windsor Fot. Frank Augstein / AP

Lady Gabriella Windsor wzięła ślub

Oprócz nich w uroczystości wzięła udział siostra księżnej Kate, Pippa, której towarzyszył mąż. Założyła jasnoniebieską sukienkę, która podkreśliła jej świetną figurę. W ogóle nie widać, że w październiku urodziła dziecko.

Pippa
Fot. Frank Augstein / AP

Mama księżnej Kate Mama księżnej Kate Fot. Frank Augstein / AP Photo

Lady Gabriella Windsor wzięła ślub

Co prawda zabrakło księżnej Kate, jednak godnie zastępowała ją mama, Carole Elizabeth Middleton. Kobieta prezentowała się elegancko w białym komplecie.


Fot. Frank Augstein / AP

Jak oceniacie stylizacje zaproszonych gości?

Więcej o: