Monika Sewioło została okrzyknięta naczelną skandalistką "Big Brothera". Rozebrała się na oczach milionów, jednak teraz żyje z dala od blasku fleszy

Monika Sewioło wzięła udział w 1. edycji programu "Big Brother". Miała wówczas 24 lata. Choć z programem pożegnała się szybko, to zapisała się na kartach jego historii. Powód? Monika zasłynęła przede wszystkim nagą kąpielą pod prysznicem przed milionową widownią. Niestety, 5 minut sławy i na tym koniec. Zastanawia Was, co dziś słychać u naczelnej celebrytki "Big Brothera"? Sprawdziliśmy to.
Monika Sewioło Monika Sewioło KAPIF.pl

Monika Sewioło w "Big Brotherze"

"Big Brother" okazał się strzałem w 10. Codzienne relacje prosto z domu Wielkiego Brata cieszyły się ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego, bo uczestnicy reality-show stanowili istną mieszankę wybuchową. Sporą dawkę kontrowersji zapewniała Monika Sewioło. 24-letnia wówczas blondynka, która do programu zgłosiła się z jasnym celem - zostać celebrytką. Miała urodę, charakter i parcie na szkło. Ta dziewczyna nie mogła narzekać w domu na brak zainteresowania ze strony kolegów. Monika była zarówno wygadana, jak i czasem bezczelna. Czy jej się to opłaciło? Tutaj pewności nie mamy, bo z "Big Brotherem" pożegnała się już podczas drugiego głosowania telewidzów. Choć była krótko, to jednak wystarczająco, by zostać okrzykniętą naczelną skandalistką programu. 

/ Klaudiusz Sevkovic, Monika Sewioo  2003-04-28
KAPIF.pl

Monika Sewioło w 2001 roku Monika Sewioło w 2001 roku STEIN/REPORTER/ East News

Naga kąpiel przed kamerami

Monika dobrze wiedziała, jak wzbudzić wokół siebie medialny szum. Postanowiła więc na oczach milionów widzów rozebrać się i wziąć prysznic przed Gulczasem i Klaudiuszem Sevkovicem. O tej scenie mówiono przez lata. Wówczas było to wręcz nie do pomyślenia.

Od czasu 1. edycji "Big Brothera" minęło już wiele lat. Jak więc dziś wygląda Monika i czym zajmuje się na co dzień? W show-biznesie nie udało jej się zaistnieć na dłużej, ale spełnia się na innym polu zawodowym. 

Monika Sewioło Monika Sewioło Kapif

Parcie na szkło

Nietrudno było się domyślić, że Monika chciała zostać gwiazdą. O "Big Brotherze" mówili wszyscy, Sewioło nabrała więc apetytu na karierę mediach. Po wyjściu z domu Wielkiego Brata postawiła na... śpiewanie. Nagrała piosenkę "Urodziłam się, aby grać", która została wydana na specjalnej kompilacji muzyki z pierwszej edycji programu.

Ale na tym się nie skończyło. Potem nawiązała także współpracę z zespołem Nietykalni. Efektem czego był album "Wiatr". 

Monika Sewioło Monika Sewioło Playboy

Sesja w "Playboyu"

Nagość nie była dla Moniki obca. Skoro rozebrała się w "Big Brotherze", to kolejnym krokiem był już tylko "Playboy". I tak się właśnie stało. Sewioło była pierwszą uczestniczką programu, której zaproponowano sesję okładkową w tym kultowym już magazynie dla mężczyzn. Numer z Moniką na okładce okazał się jednym z najlepiej sprzedających się w historii polskiej edycji pisma.

Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Włodarczyk i Monika Sewioło Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Włodarczyk i Monika Sewioło Akpa

Śpiew, a potem kariera aktorska

Próbowała swoich sił w muzyce, następnie chciała zostać modelką, później nadszedł więc czas na film. Wraz z uczestnikami pierwszej edycji "Big Brothera" zagrała w komedii "Gulczas, a jak myślisz?". Film, mimo fatalnych recenzji krytyków, widzom się jednak spodobał.

Na fali sukcesu zagrała jeszcze w 2003 roku w wyreżyserowanym przez Mariana Terleckiego filmie "Rób swoje, ryzyko jest twoje", gdzie partnerowała m.in. Katarzynie Bujakiewicz i Agnieszce Włodarczyk. I był to już koniec filmowej przygody. 

Monika Sewioło Monika Sewioło Screen z Facebook.com/Monika Sewioło

Sława szybko minęła

No cóż, niestety słuch o Monice zaginął szybciej, niż się spodziewaliśmy. Co było tego powodem? Być może fakt, że w 2003 roku, po zaledwie trzech latach, rozpadło się małżeństwo Moniki i Jerzego Sewioło. Mąż celebrytki miał ponoć coraz większy problem z popularnością i rosnącymi ambicjami żony, którą ciągnęło do Warszawy.

Ona jednak na przestrzeni lat mocno się zmieniła. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wygląd, ale także i o podejście do życia. Dzisiaj nie ma w niej już wiele z dawnej kontrowersyjnej seksbomby, która marzyła o sławie i wielkiej karierze.

Monika Sewioło w 2001 i 2014 roku
AKPA/ Kapif

Największy szał był chyba przez pierwsze dwa lata, a potem wróciłam już do normalnego, codziennego życia - wyznała w rozmowie z Plotkiem Monika Sewioło.

Ostatecznie wybrała więc życie z dala od blasku fleszy. 

Samochód Roku Playboy Samochód Roku Playboy KAPIF.pl

Co dziś słychać u Moniki?

Tak naprawdę w mediach trudno doszukiwać się jakichkolwiek nowych wieści odnośnie Moniki. Ostatnią imprezą, na jakiej mogliśmy ją zobaczyć, był "Samochód Roku Playboya" w 2016 roku. 


KAPIF.pl

A czym się dziś zajmuje? Według ustaleń "Gazety Krakowskiej", zawodowo spełnia się w marketingu. Co ciekawe, wciąż utrzymuje kontakt z niektórymi uczestnikami "Big Brothera". Przyjaźni się m.in. z Małgorzatą Maier, z którą niegdyś rywalizowała.

Małgorzata Maier, Monika Sewioło
Kapif

Monika Sewioło Monika Sewioło Screen z Facebook.com/Monika Sewioło

Nadal piękna, ale z żalem do mediów

Monika Sewioło na przestrzeni ostatnich lat nie zmieniła się zbyt mocno. Nadal to piękna, atrakcyjna blondynka. Coś nam się wydaje, że jeśli dziś zdecydowałaby się na powrót do rodzimego show-biznesu, mocno mogłaby w nim namieszać. Zgodzicie się? 

Monika Sewioło w 2010 na imprezie Samochód Playboya Monika Sewioło w 2010 na imprezie Samochód Playboya Kapif

Żal i rozgoryczenie

Po sławie pozostały jedynie wspomnienia. Ale jak się okazuje, także i rozczarowanie. Monika po zakończeniu swojej przygody z show-biznesem krytycznie oceniła swoje próby zostania gwiazdą. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że pomysł na karierę wokalną podsunęli jej producenci "Big Brothera", nie wiedząc, do jakiej dziedziny przemysłu rozrywkowego ją "przypasować". Ona sama miała zdawać sobie sprawę, że nie jest na tyle utalentowana, aby próbować swoich sił w profesjonalnym śpiewaniu, lecz dała się na to namówić.

Monika Sewioło
Akpa

Chcielibyście, by Monika ponownie pojawiła się na salonach? Szczerze - my mocno na to liczymy. 

Więcej o: