Katarzyna Dziurska zachwyca ciałem w "Dance, dance, dance". Na Instagramie odsłania je jeszcze śmielej [GORĄCY PIĄTEK]

Katarzyna Dziurska robi furorę w "Dance, dance, dance", gdzie tańczy z Emilem Gankowskim. Zajrzeliśmy więc na jej Instagrama. Okazuje się, że piękna trenerka publikuje tam wiele odważnych zdjęć i zachwyca fantastyczną sylwetką.
Dance, dance, dance Dance, dance, dance Jan Bogacz TVP

Dziurska w "Dance, dance, dance"

Katarzyna Dziurska świetnie radzi sobie na scenie tanecznego show "Dance, dance, dance". Nic więc dziwnego, że 31-letnia ulubienica publiczności przeszła aż do półfinałów i ma ogromne szanse na wygranie programu. 

Dziurska w programie zachwyca wymyślnymi i trudnymi figurami. Dopasowane i kuse kreacje, w których pojawia się na antenie TVP2 podkreślają jej piękną sylwetkę. 

`Dance dance danceodcinek3odcinek trzeciKasia Dziurska Emil Gankowskiwystepy parscena
Jan Bogacz TVP

02.04.2019 SZELIGI UL.SZELIGOWSKA 48 STUDIA TRANSCOLOR - REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCEN/Z  WYSTEP EMILIAN GANKOWSKI I KATARZYNA DZIURSKA
Ma.prasowe Waldemar Kompa

Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański KAPIF.pl

Taniec z Gwiazdami

"Dance, dance, dance" to nie jedyny format, w którym Katarzyna Dziurska zaprezentowała swoje taneczne umiejętności. Wcześniej trenerka wystąpiła w ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie tańczyła u boku Tomasza Barańskiego. Para niemal otarła się o zwycięstwo i zdobycie kryształowej kuli. Ostatecznie Dziurska i Barański zajęli drugie miejsce.

W "Tańcu z Gwiazdami" widzowie również mogli podziwiać jej fenomenalną figurę. 

-Dziurska Katarzyna, Baranski Tomasz2018-03-02
KAPIF.pl

Kasia Dziurska Kasia Dziurska screen Instagram.com/kasia_dziurska

Katarzyna Dziurska nago

31-letnia trenerka personalna chętnie chwali się swoim wyćwiczonym i jędrnym ciałem. Na jej Instagramie nie brak odważnych zdjęć, na których pozuje nago. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu... Fot @barbarjan #breif #photo#photoshoop #photography #model#fitnessmodel#fear

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska) Mar 29, 2019 o 11:38 PDT

Dziurska jest piękną kobietą, ale postanowiła też udowodnić swoim fankom, że prawdziwy seksapil i kobiecość biorą się z pewności siebie. Dlatego też odważyła się opublikować zdjęcie, na którym pozuje toples i gdzie widać, że jej piersi nie są idealnie symetryczne. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie chce być perfekcyjna... nie muszę być perfekcyjna, chce być i będę sobą! @cudaphoto "Fake off Skrajne przejawy perfekcjonizmu ukierunkowanego na własne ciało i wygląd uczyniły społeczeństwo zakompleksionym. Dotknięci chorobą cywilizacyjną, podatni na sugestie, pogłębieni w poczuciu nijakości kurczowo trzymamy się wizerunku, obrazującego ideał, którym chcielibyśmy być. 'Umiejętność dostosowania się do poważnie chorego społeczeństwa nie jest wskaźnikiem zdrowia' - J. Krishnamurti Jako istoty stadne dążymy do poczucia przynależności i asymilacji z drugim człowiekiem. Cenimy zdanie najbliższych, pytamy o pozwolenie na spełnianie marzeń, wydajemy pieniądze, których nie mamy, spędzamy czas z ludźmi, których nie lubimy. Wszystko na rzecz akceptacji. W rezultacie, dzisiejsze social media bogate są w kopie ludzi pseudobogatych i pseudoszczęśliwych. Największy zysk w tym konsumpcjoniźmie odnoszą Ci, którzy nie są mu podatni. Właściciele firm reklamujących nowy model Twoich butów i kremu przeciw rozstępom, Ci od problemów z zaparciami są z Ciebie równie dumni i chętnie wyciągają pomocną dłoń, by polepszyć Twój byt. TRZEBA MIEĆ JAJA Gdyby nie upór i ignorancja poczucia odrzucenia przez Einsteina, dziś nie publikowałbyś memów z jego wizerunkiem. Gdyby nie asymilacja Sylvestera Stallone i praca pomimo braku wsparcia otoczenia, dziś nie byłbyś fanem serii Rocky'ego. Żeby zyskać, trzeba stracić. Mówienie o byciu człowiekiem - słabym, humorzastym, bez zasobów finansowych czy zaplecza eksperckiego - jest swoistym tabu w dobie dzisiejszego Internetu. Wartości, jak cierpliwość, wytrwałość i wiara w proces, można dostrzec jak zieloną trawę w maju. KIEDYŚ WSZYSCY UMRZEMY Masz zawsze dwie opcje: spełniać marzenia lub nie. Przejmować się asymetrią biustu lub stać się mistrzem świata w zawodach sylwetkowych. Mieć dystans lub go nie mieć. To takie proste. Kolejną odsłonę kampanii Fake off, zachęcającą do traktowania Social Mediów z przymróżeniem oka prezentuje Kasia Dziurska - MISTRZYNI ŚWIATA Fitness Figure Classic, z niesymetrycznym biustem" #fakeoff #fakeoffpoland #fakeoffimperfect Dziękuje @dominikacuda ??

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska) Mar 22, 2018 o 1:24 PDT

Katarzyna Dziurska Katarzyna Dziurska Instagram/kasia_dziurska

Katarzyna Dzisurska i jej wyćwiczone ciało

Katarzyna Dziurska nie zawsze mogła pochwalić się idealną sylwetką, a za zwłaszcza wymodelowaną pupą. To jak Dziurska dziś wygada, to efekt wielogodzinnych, regularnych i niełatwyc ćwiczeń oraz odpowiedniej diety i wielu wyrzeczeń. 

Katarzyna Dziurska
Instagram/kasia_dziurska

Ala jej widać na najnowszych zdjęciach - jej praca się opłaciła. Kasia została wszak Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness i Mistrzynią Polski w Fitness Soft.

Katarzyna Dziurska
Instagram/kasia_dziurska

Katarzyna Dziurska Katarzyna Dziurska Instagram/kasia_dziurska

Płaski brzuch

Katarzyna Dziurska z dumą chwali się też w mediach społecznościowych swoim idealnie wyrzeźbionym brzuchem. Nie dziwimy się - nie łatwo jest osiągnąć taki efekt. Kasia Dziurska Kasia Dziurska Fot. kasia_dziurska/Instagram

Fantastyczna pupa

Na Isntaramie Dziurskiej nie brak też zdjęć, na których eksponuje swoją pupę i umięśnione plecy. 

Kasia Dziurska
Fot. kasia_dziurska/Instagram

Kasia Dziurska Kasia Dziurska Fot. kasia_dziurska/Instagram

Kasia Dziurska w bikini

Nie bez powodu też trenerka personalna zapraszana jest jako ekspert od fitnessu do programów śniadaniowych TVP2 i TVN.

Kasia Dziurska
Fot. kasia_dziurska/Instagram

Kasia Dziurska Kasia Dziurska Fot. kasia_dziurska/Instagram

Kasia Dziurska Instagram

Prywatnie dziurska jest związana z Emilianem Gankowskim. Jej narzeczony, podobnie jak ona, jest trenerem personalnym. 

Katarzyna Dziurska
Instagram/kasia_dziurska

Więcej o: