GORĄCY PIĄTEK: Zszokowały was ostatnie gorące zdjęcia Wieniawy? Aktorka już wcześniej brała udział w zmysłowych sesjach

Julia Wieniawa bardzo szybko awansowała z dziecięcej gwiazdki do jednej z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w polskim show-biznesie. Na Instagramie obserwuje ją już ponad milion obserwatorów. Tam, obok sponsorowanych postów, coraz częściej pojawiają się jej gorące zdjęcia. Czyżby kolejnym celem Wieniawy było osiągnięcie statusu seksbomby?
Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram.com/juliawieniawa/

Kariera

Mimo że Julia Wieniawa zadebiutowała na ekranach telewizorów już jako 14-latka, to naprawdę głośno zrobiło się o niej dopiero po tym, jak związała się z Antkiem Królikowskim. Para przez dłuższy czas uchodziła za ulubieńców show-biznesu, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. 

Julia Wieniawa
Instagram.com/juliawieniawa/

Po rozstaniu aktorka rzuciła w wir pracy utwierdzając tym samym swoją pozycję w branży. Nie jest tajemnicą, że za sukcesem Wieniawy w dużej mierze stoi jej aktywnie prowadzone konto na Instagramie. Od niedawna 20 latka wrzuca do sieci coraz odważniejsze zdjęcia.

Julia Wieniawa
Instagram.com/juliawieniawa/

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram/juliawieniawa_story

Odważna sesja

Co ciekawe, Wieniawa już wcześniej wzięła udział w bardzo gorącej sesji - zapozowała topless i była ubrana jedynie w jeansy. Piersi zasłaniała na przemian kaktusem, włosami oraz dłońmi. Zdjęcia wykonał znany warszawski fotograf, Łukasz Dziewic. Nie znajdziemy ich jednak na oficjalnym profilu aktorki, a na jednym z kont utworzonych przez jej fanów. Jak podoba wam się Julka w takim wydaniu?

Julia Wieniawa
Instagram/juliawieniawa_story

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Egzotyczne wakajce

20-latka sprytnie łączy obowiązki aktorki i influencerki, dzięki temu może liczyć na liczne zagraniczne wyjazdy, którymi chętnie chwali się w mediach społecznościowych. W ostatnich miesiącach celebrytka odwiedziła między innymi Dubaj.

Julia Wieniawa
Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Zdrowy styl życia

Nic dziwnego, że Wieniawa tak chętnie chwali się swoim ciałem na Instagramie. Celebyrtka ma smukłą i wysportowaną sylwetkę, a zawdzięcza ją między innymi ćwiczeniom i zdrowemu odżywianiu. Na początku tego roku młodziutka aktorka wróciła też na salę taneczną.

Julia Wieniawa
Instagram/juliawianiawa

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram.com/juliawieniawa

Odpoczynek

Pomimo napiętego grafiku, Julka dba o to, żeby mieć czas na wakacje. Chwile relaksu uwiecznia oczywiście na swoim Instagramowym profilu.

Julia Wieniawa
Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Ścianki

Serialowa Paula chętnie podkreśla atuty swojej figury nie tylko na Instagramie, ale też na ściankach. Idolka nastolatek nie ukrywa, że ma słabość do modnych marek.

Wieniawa Julia2018-12-06
KAPIF.pl

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram/juliawiania_story

Julia Wieniawa

Jak widać, Wieniawa nie ma kompleksów. Hot or not?