Myśleliście, że Michał Wiśniewski jest rekordzistą, jeżeli chodzi o liczbę żon? Oni też mają na swoim koncie wiele rozwodów

Nie wszyscy mają szczęście w miłości. Przekonało się o tym wiele gwiazd m.in. Michał Wiśniewski, który własnie jest w trakcie swojego czwartego już rozwodu. Okazuje się jednak, że inne polskie gwiazdy też mają na swoim wiele nieudanych małżeństw.
Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski KAPIF

Michał Wiśniewski

Ostatnio w mediach głośno jest o rozwodzie Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Lider zespołu Ich Troje poślubił córkę Apoloniusza Tajnera 7 lat temu. Mówiło się, że dzięki Dominice muzyk w końcu znalazł miłość i szczęście. Teraz okazuje się, że złożył papiery rozwodowe, a Tajner wyprowadziła się z ich domu. 

Przypomnijmy, że Dominika Tajner-Wiśniewska to czwarta żona Wiśniewskiego. Pierwsze małżeństwo z Magdą Femme zawarł w 1996 roku i trwało 5 lat. W latach 2002-2006 był żonaty z Martą Mandaryną Mandrykiewicz, z którą ma dwoje dzieci: syna Xaviera (17 lat) i córkę Fabienne (16 lat). Nie był wtedy długo sam i już kilka miesięcy po rozwodzie poślubił Annę Świątczak. Mają dwie córki: Etiennette Annę (13 lat) i Vivienne (11 lat). W 2012 roku ożenił się z Dominiką, z którą wychowywał jej syna Maksymiliana (12 lat). 

Mandaryna, Michał Wiśniewski, 2005
Kapif

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak
KAPIF

Tadeusz Ross Tadeusz Ross KAPIF.pl

Tadeusz Ross

Szczęścia w miłości nie miał też Tadeusz Ross. Popularny satyryk stanął na ślubnym kobiercu aż 5 razy. Po 4 rozwodach w końcu udało mu się znaleźć tę "jedyną". Aktor obecnie jest z o 30 lat od niego młodszą dziennikarką, Sonią Ross. Ma z nią trzy córki: Nataszę, Klementynę i Matyldę.

Zawsze miałem bzika na punkcie kobiet. Na punkcie miłości. Myślę jednak, że to był pozytywny bzik. Jak kocham to żarliwie, zawsze musi być ukrop. A że ukrop parzy, więc się sparzyłem. Ale niczego nie żałuję - wyznał na kartach swojej biografii "Życie mnie przerosło".
Małgorzata Potocka Małgorzata Potocka KAPIF.pl

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka, dyrektorka warszawskiego Teatru Sabat, również ma na swoim koncie 4 rozwody. Pierwszy raz wyszła za mąż już w wieku 19 lat. Sakramentalne "tak" powiedziała wtedy gitarzyście Niebiesko-Czarnych - Krzysztofowi Potockiemu. Ich związek trwał... dwa tygodnie. 

Później Potocka była żoną Tadeusza Rossa, jej trzecim trzecim mężem był Marek Prażanowski, a czwartym Jan Nowicki, z którym rozwiodła się po 6 latach małżeństwa, w 2015 roku. 

Emilia Krakowska Emilia Krakowska Fot. Anna Krasko/Agencja Gazeta

Emilia Krakowska

Emilia Krakowska także rozwodziła się 4 razy. Aktorka od lat powtarza, że aktor nie jest dobrym materiałem na męża, dlatego wśród jej partnerów zawsze byli przedstawiciele innych zawodów. I tak jej mężami byli: ekonomista (z którym doczekała się córki Weroniki), poeta (owocem tego związku jest córka Eleonora), budowniczy rurociągów oraz historyk.

Obecnie aktorka jest szczęśliwa u boku dawnego przyjaciela ze studiów - Sergiusza. Para nie zdecydowała się jednak do tej pory na ślub. 

Paulina Młynarska Paulina Młynarska Kapif

Paulina Młynarska

Paulina Młynarska jest aż czterokrotną rozwódką. Nagłośniwszy rozwód prezenterki to ten z 2010 roku, kiedy to Młynarska rozstała się z Michaelem Moritzem. 

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski Maja Plich i Krzysztof Rutkowski Instagram/@majaplich

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski miał w swoim życiu wiele kobiet. Trzecia żona celebryty - Anna Rutkowska sama wniosła o rozwód. Powodem rozpadu ich związku miała być niewierność medialnego detektywa. 

Krzysztof zdradzał mnie nieustannie powiedziała w rozmowie z wp.pl. 
Pieniądze i sława przewróciły mu w głowie - wyznała w wywiadzie dla "Expressu Ilustrowanego". 

Kolejną miłością detektywa była Luiza Kobyłecka, która dla Rutkowskiego rzuciła habit i zrezygnowała z klasztoru. Niestety ich historia miłosna nie zakończyła się happy endem. Para się zaręczyła, ale do samego ślubu nigdy nie doszło. 

W 2018 roku Rutkowski stanął na ślubnym kobiercu kolejny raz - tym razem jego wybranką była Maja Plich, której oświadczył się w programie "Skandaliści" Agnieszki Gozdyry. Para jest ze sobą nadal.

Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor Kapif

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor ślub brała trzy razy w życiu. Jej pierwszym mężem był Piotr Dowbor, za którego wyszła zaraz po maturze. Dziennikarka powiedziała później sakramentalne "tak" Januszowi Atlasowi. Niestety, życie zweryfikowało również ten związek, i po 7 latach doszło do rozwodu.

Pierwsze dwa lata były idylliczne. Wszędzie razem i bardzo blisko siebie. Dopiero potem się okazało, że przez ten czas Janusz był zaszyty. Ja tego nie wiedziałam. W ogóle nie miałam pojęcia, że ma problem z alkoholem. Potem eksplodowało. Janusz po alkoholu robił się agresywny i nie panował nad sobą... W drugiej fazie naszego związku Janusz był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu - czytamy w książęce dziennikarki "Mężczyźni mojego życia".

Trzecim mężem Dowbor był Grzegorz Świątkiewicz, z którym prezenterka rozstała się w przyjaźni. 

Trzy rozwody to moja osobista klęska. Nie trafiłam na faceta, który byłby ideałem. Za rozpad tych małżeństw oczywiście nie winię bezpośrednio telewizji, ale bez wątpienia niepewność jutra, nerwowość, dyspozycyjność - to wszystko wywarło piętno na moim życiu - wyznała. 
Więcej o: