Pamiętacie Jolę Rutowicz? Była jedną z największych gwiazd "Big Brothera". Bardzo się zmieniła i trudno ją dziś rozpoznać

Jola Rutowicz, niegdyś bardzo znana w polskim show-biznesie, teraz robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Celebrytka zmieniła kolor włosów i prezentuje się naprawdę seksownie. Zobaczcie, jak dziś wygląda.
Jola Rutowicz Jola Rutowicz KAPIF.pl

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz kilka lat temu była prawdziwą gwiazdą w polskim show-biznesie. Zasłynęła dzięki czwartej edycji "Big Brothera", miłości do kiczu, różu, mocnej opalenizny i jednorożców. Dzięki udziałowi w programie zyskała sporą popularność, a jej związek z Jarosławem Jakimowiczem budził spore zainteresowanie. 

Zobacz: Gulczas i Dzięcioł z 'Big Brothera' pojawili się w 'DD TVN'. Internauci zaskoczeni: Janusz jaki chudy, szok. A jak wygląda reszta uczestników?

Jola Rutowicz 'Gwiazdy tańczą na lodzie' Jola Rutowicz 'Gwiazdy tańczą na lodzie' KAPIF.pl

Jola Rutowicz

4. edycja polskiej edycji "Big Brothera" emitowana była przez TVN w 2007 roku. Wygrała ją właśnie Jola, która otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych. Rok później Rutowicz wzięła udział w show TVP2 "Gwiazdy tańczą na lodzie". Tu jednak nie poszło jej najlepiej i została wyeliminowana już w drugim odcinku.

Jola Rutowicz, 'Gwiazdy tańczą na lodzie'
KAPIF.pl

Jola Rutowicz Jola Rutowicz Screen z Facebook.com/ jollie.rutowicz

Jola Rutowicz

Później Jola zniknęła z show-biznesu. Przeprowadziła się do Miami, gdzie mieszka do tej pory. Ponoć jest szczęśliwie zakochana w pewnym biznesmenie.

Jola Rutowicz Jola Rutowicz Facebook.com/ jollie.rutowicz

Jola Rutowicz

Celebrytka zmieniła także swój wizerunek. Zrezygnowała z czarnego koloru włosów i przefarbowała się na blond. Niedawno trochę je przyciemniła. Lekko też przystopowała z solarium, jednak dalej kocha opaleniznę.

Jola Rutowicz na plaży w Miami Jola Rutowicz na plaży w Miami facebook.com/jollie.rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz w USA pracuje jako fotomodelka. Na jej profilu na Facebooku możemy zobaczyć zdjęcia z jej sesji fotograficznych. Trzeba przyznać, że dalej ma świetną figurę.


facebook.com/jollie.rutowicz

Jola Rutowicz Jola Rutowicz Facebook/jollie.rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz nie ukrywa, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. W zeszłym roku przyjechała do Polski, żeby w Kielcach poprawić urodę. Była zachwycona z efektów:

Małe czary mary i zadziałało! Magia! Tak, jestem zadowolona, korzystałam z wielu klinik, ale profesjonalizm tej mnie oczarował! Przede wszystkim dokładne wytłumaczenie i odpowiednie podejście do pacjenta - pisała na Facebooku.

Jola Rutowicz
Facebook/centrummedycynyiestetyki

Jola Rutowicz Jola Rutowicz Instagram.com/ jollie.rutowicz

Jola Rutowicz

Rutowicz często podkreśla na swoim profilu na Facebooku, że kocha swoje życie. Chętnie też dodaje zdjęcia, na których pokazuje, jak spędza czas w USA.

Jola Rutowicz i Jarosław Jakimowicz Jola Rutowicz i Jarosław Jakimowicz KAPIF.pl

Jola Rutowicz i Jarosław Jakimowicz

Przypomnijmy też, że Jola, kiedy mieszkała w Polsce, była bywalczynią salonów. Głównie rozpisywano się o jej związku z Jarosławem Jakimowiczem, którego poznała w "Big Brotherze". Jak aktor wyznał po latach, nic ich tak naprawdę nie łączyło. Wszystko zostało wymyślone po to, żeby wzrosła oglądalność.

Wszyscy dali się nabrać. Zaczęło się od tego, że poproszono mnie w pokoju Wielkiego Brata, oczywiście nie na wizji, bym się koło niej zakręcił, gdyż spada jej oglądalność. Więc zaczęliśmy się trzymać razem i tak wiarygodnie to robiliśmy, że produkcja wpadła na pomysł kolejnego show, w którym oboje żyjemy w tym samym domu jako para. Wymyślili jakieś dwa eventy w mieście, że niby idziemy tam razem, by pokazać się mediom jako para. Wszyscy to kupili. Sytuacja zaczęła mnie jednak przerażać, bo już nie byłem w zamknięciu i doskonale wiedziałem, co się dzieje - opowiadał w wywiadach.
Tak teraz wygląda Jola Rutowicz Tak teraz wygląda Jola Rutowicz Facebook.com/ Jolanta-Rutowicz

Jola Rutowicz

Chcielibyście, żeby Jola Rutowicz wróciła na polskie salony?

Więcej o: