Anna Mucha i Marcel Sora jednak się nie rozstali?! Byli razem w galerii. Te zdjęcia są bardzo znaczące, a między nimi dalej iskrzy

Anna Mucha i Marcel Sora nie są już razem - takie informacje w styczniu obiegły media. Jak donosiło "Party", rozstali się w przyjacielskiej atmosferze. Jednak ich najnowsze zdjęcia mogą świadczyć o tym, że dalej tworzą parę.
Anna Mucha i Marcel Sora Anna Mucha i Marcel Sora Plotek Exclusive

Anna Mucha i Marcel Sora

Anna Mucha i Marcel Sora poznali się 10 lat temu i od razu między nimi zaiskrzyło. Nigdy nie było słychać o kryzysie w ich związku. Oboje bardzo dbają o to, żeby jak najmniej faktów z ich prywatnego życia dostawało się do mediów. Dlatego tak wielkim szokiem była wiadomość o ich rozstaniu.

Mucha razem z dziećmi, 7-letnią Stefanią i 5-letnim Teodorem, nadal mieszka w domu na warszawskiej Ochocie, Sora zaś wynajął elegancki apartament w centrum Warszawy - głosiło w styczniu "Party".

Co więcej, "Super Express" podawał, że doszło do tego pod koniec minionego roku! Jednak wiele wskazuje, że są to jedynie plotki.

Anna Mucha i Marcel Sora Anna Mucha i Marcel Sora Plotek Exclusive

Anna Mucha i Marcel Sora są razem?

Mucha i Sora w połowie stycznia pojawili się razem w jednej z warszawskich galerii handlowych, gdzie wyprawili przyjęcie urodzinowe swojemu synowi. Teodor w tym roku skończył 5 lat, a rodzice świętowali to wydarzenie w gronie przyjaciół w sali zabaw.

Anna Mucha i Marcel Sora Anna Mucha i Marcel Sora Plotek Exclusive

Anna Mucha i Marcel Sora - przyjaźń czy coś więcej?

Na zdjęciach wyglądają tak, jakby dalej byli razem. Uśmiechali się do siebie i byli blisko siebie. Widać, że jest między nimi chemia, przed którą nie mogą uciec. Wspólnie też zabawiali gości i patrząc na nich nie ma wątpliwości, że doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Anna Mucha i Marcel Sora Anna Mucha i Marcel Sora Plotek Exclusive

Anna Mucha i Marcel Sora - a może to jeszcze nie koniec?

Wspólnie też opuścili galerię i razem zanieśli prezenty, jakie otrzymał ich syn. Wzrok Marcela w stronę Ani może świadczyć tylko o jednym - na pewno nie jest mu obojętna. Nie wiemy, czy naprawdę dalej są razem, czy nie. Jednak widać, że jest dla niego kimś bardzo ważnym i nie chodzi tylko o to, że jest matką jego dwójki dzieci: 7-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora.

Anna Mucha, Marcel Sora
Instagram.com/ taannamucha

Anna Mucha i Marcel Sora Anna Mucha i Marcel Sora KAPIF.pl

Anna Mucha nie komentuje

Anna Mucha nie skomentowała wiadomości o ich rozstaniu. Za to na Instagramie dodała oświadczenie, w którym poprosiła o to, żeby ze względu na dobro jej bliskich uszanować jej prywatność.

Drodzy. Bardzo dziękuję za ostatnio wyrażane zainteresowanie moim życiem prywatnym. Szczególnie mnie to wzrusza. Jednak kwestia mojego związku i jego losu była i nadal pozostaje kwestia prywatną. Proszę o uszanowanie tej decyzji, zwłaszcza ze względu na dobro moich najukochańszych... Proszę też o niedorabianie historii i "gęby" nikomu z moich bliskich. I zaniechanie publikacji i komentowania - napisała.
Anna Mucha i Marcel Sora Anna Mucha i Marcel Sora KAPiF

Anna Mucha i Marcel Sora razem na premierze

Temperaturę wokół ich związku podgrzali także... oni sami. Po tym, jak do mediów trafiła informacja o ich rozstaniu, pojawili się razem na premierze filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". 

Anna Mucha, Marcel Sora, Kogel Mogel 3
KAPIF.pl

Anna Mucha, Marcel Sora, Kogel Mogel 3
KAPIF.pl

Anna Mucha Anna Mucha Instagram.com/ taannamucha

Anna Mucha i Marcel Sora - wspólne wakacje

Oprócz tego, że pojawili się razem na premierze, na początku roku wybrali się na wspólne wakacje. Aktorka oznaczyła byłego partnera na fotografiach zrobionych na plaży. Czyżby wspólny wyjazd miał być nieudaną próbą ratowania związku? A może po prostu zrobili sobie żarty i tak naprawdę nigdy się nie rozstali? 

Anna Mucha
Instagram.com/ taannamucha

Anna Mucha
Instagram.com/taannamucha/

Anna Mucha Anna Mucha Instagram.com/ marcellosora

Marcel Sora nie może zapomnieć o wdziękach Ani

Także na profilu Marcela pojawiło się zdjęcie nóg Ani Muchy. Dodał przy tym tajemniczy wpis:

Coming Soon #ilovemyjob @taannamucha - napisał.

Myślicie, że naprawdę się rozstali? Bo my mamy wątpliwości.