Joanna Jędrzejczyk powiększyła piersi? Jej zdjęcia w stroju kąpielowym podgrzewają atmosferę: Nie mogę się napatrzeć

Joanna Jędrzejczyk niedawno wypoczywała na wakacjach w Tajlandii, a na jej profilu na Instagramie pojawiło się wiele zdjęć z wypadu. Nie zabrakło też tych w stroju kąpielowym. Nie da się ukryć, że sylwetka najlepszej polskiej zawodniczki MMA nieco się ostatnio zmieniła. Czyżby powiększyła piersi?
Joanna Jędrzejczyk Joanna Jędrzejczyk Instagram.com/ joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk to bardzo utalentowany sportowiec. Podczas walk jest silną i hardą osobą, jednak kiedy zamienia sportowe rzeczy na codzienne, chętnie podkreśla swoją kobiecość. Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata niedawno odpoczywała w Tajlandii, gdzie ładowała akumulatory.

Wyświetl ten post na Instagramie.

?? Buziaczki z #NangyuanIslandBeach ?? ?? Kisses from #kohnangyuan ?? ???? #joannatraveler @joannatraveler

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) Sty 11, 2019 o 8:01 PST

Internautów najbardziej zainteresowały jej zdjęcia w stroju kąpielowym i bikini. Wielu z nich jest pewnych, że Jędrzejczyk powiększyła piersi.

Nowe piersi? Wyglądasz super!
Chyba powiększyłaś piersi?
Piękny dekolt. Nie mogę się napatrzeć - komplementują.

Porównaliśmy zdjęcia Joanny, które publikowała pod koniec zeszłego roku, z najnowszymi. Nie da się ukryć, że teraz ma pełniejszy dekolt. Zobaczcie sami:

Joanna Jędrzejczyk
Instagram.com/ joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk
Instagram.com/ joannajedrzejczyk

Jedno jest pewne - Joanna Jędrzejczyk promienieje i wygląda na bardzo szczęśliwą.

Zobaczcie, kto jeszcze w polskim show-biznesie poprawił swój biust.

Joanna Krupa w 2005 i 2010 roku Joanna Krupa w 2005 i 2010 roku EAST NEWS

Joanna Krupa

Joanna Krupa przyznaje się do tego, że dwa razy poprawiała piersi. Najpierw powiększyła biust, co miało pomóc jej w karierze. Później jednak zdecydowała się wrócić do dawnego rozmiaru.

Dwa razy miałam korygowany biust. Pierwszy raz, gdy usłyszałam, że aby osiągnąć karierę w modelingu, musi być większy. Jednak potem zrozumiałam, że jest zbyt duży i pożałowałam tej decyzji. Skorygowałam go jeszcze raz i wróciłam do naturalnego rozmiaru. Myśląc o zdrowiu, radziłabym dziewczynom korzystać z dobrze dobranych kosmetyków zamiast z chirurgii plastycznej - wyznała Krupa w rozmowie z miesięcznikiem "Cosmopolitan".

Jednak patrząc na jej zdjęcia z 2005 roku (sprzed pierwszej operacji) i na aktualne raczej różnią się one wielkością.

Joanna Krupa
Instagram.com/ joannakrupa, EAST NEWS

Trenerka przyznała się także do powiększenia piersi. Kiedy jedna z fanek na Facebooku zapytała ją, jak to robi, że pomimo intensywnych ćwiczeń ma duży biust, odpowiedziała: Trenerka przyznała się także do powiększenia piersi. Kiedy jedna z fanek na Facebooku zapytała ją, jak to robi, że pomimo intensywnych ćwiczeń ma duży biust, odpowiedziała: "Pomogłam naturze i wcale się z tym nie kryję". Instagram.com/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska nie ukrywa tego, że skorzystała z pomocy chirurga. Gdy jedna z fanek ją zapytała o to, dlaczego pomimo intensywnych ćwiczeń, ma duży biust, odpowiedziała:

Pomogłam naturze i wcale się z tym nie kryję. Potrafię spojrzeć prawdzie w oczy - przyznała szczerze w mediach społecznościowych.

Nie akceptowała swojej sylwetki, miała kompleksy. Uznała, że powiększenie biustu pomoże jej zyskać większą pewność siebie. Jednak w 2015 roku, w emocjonalnym wpisie na Facebooku, zdradziła, że tego żałuje.

Kiedyś nie akceptowałam siebie... Patrzyłam w lustro i widziałam mnóstwo niedoskonałości... Postanowiłam coś zmienić! Na pierwszym miejscu listy poprawek pojawił się biust... Pomyślałam: TAK! Kiedy powiększę sobie biust, to z pewnością będę miała więcej pewności siebie. Na pewno też bardziej się będę sobie podobać! Nie mogłam się doczekać tej zmiany Hmm... Po operacji spojrzałam na siebie i znów zauważyłam coś co powinnam zmienić, nie doceniłam tego, co zmienione już zostało... Podrapałam się wtedy po głowie i pomyślałam: czy to się kiedyś kończy? Czy aby przypadkiem nie wpadam w pułapkę "poprawek", które sprowadzają kobiety do wyglądu rodem z taśmy fabrycznej - napisała wtedy.


Instagram/@chodakowskaewa

Natalia Siwiec Natalia Siwiec EAST NEWS

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec w wywiadzie dla Gazeta.pl zdradziła, że powiększyła piersi z dnia na dzień. Odwiedziła klinikę od razu, gdy tylko o tym pomyślała.

Piersi zrobiłam w ciągu trzech dni. Decyzja jednego dnia, drugiego - klinika, a trzeciego była operacja. Gdybym czekała, na pewno bym tego nie zrobiła - mówiła.

Zdecydowała się na to, gdy mieszkała w Brazylii. Mocno schudła i nie podobał jej się biust. Miała jeden warunek - chciała, by wyglądał jak najbardziej naturalnie.

Małgorzata Rozenek w 2008 roku i w 2017 Małgorzata Rozenek w 2008 roku i w 2017 KAPIF.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek długo nie odnosiła się do tego, że powiększyła piersi. Dopiero w 2017 roku w programie "W dobrym stylu", który prowadziła, zdobyła się na szczere wyznanie. W rozmowie o operacji powiększenia biustu otwarcie wyznała, że zdecydowanie poleca tego typu zabiegi.

Powiem wprost - polecam! - powiedziała wtedy Rozenek.

Honorata Skarbek w 2011 roku i w 2018 Honorata Skarbek w 2011 roku i w 2018 KAPIF.pl

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek również długo milczała. Jednak jej fani jednak od razu zauważyli dużą zmianę w wyglądzie piosenkarki. W końcu powiedziała, że przeszła operację i dzięki niej już w pełni siebie akceptuje.

Po tym, jak się na to zdecydowałam, w 100 proc. akceptuję siebie! Wszystko się zgadza, polecam. Wiadomo, że chciałabym być szczuplejsza, zgrabniejsza, mieć mniejszy cellulit, mieć gęstsze i dłuższe włosy, a tym samym - nie musieć doczepiać kilograma, ale cóż... wszystko z przymrużeniem oka - wyznała kiedyś na swoim kanale na YouTube.

Przy okazji poleciła zabieg wszystkim innym kobietom.

Iwona Węgrowska w 2009 roku i w 2018 Iwona Węgrowska w 2009 roku i w 2018 KAPIF.pl

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska powiększyła biust w wieku 20 lat. Wcześniej miała wrażenie, że nie jest wystarczająco jędrny. Dzięki zabiegowi poczuła się kobieco.

Miałam tylko jedną operację plastyczną biustu i mam zrobione usta - oświadczyła w rozmowie z "Faktem".
Zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie. Czułam się przede wszystkim lepiej psychicznie. Wcześniej czułam się nieatrakcyjna, niektóre sukienki źle na mnie leżały i to mnie męczyło - dodała.

Przy okazji zdradziła, co myśli o artystkach, które nie przyznają się do operacji:

Tak naprawdę jest wiele kobiet, które to zrobiły, wiele artystek i żadna się do tego nie przyznaje. To jest chore i głupie - uważa.
Deynn Deynn Instagram.com/ Deynn

Deynn

Gdy Deynn zaczęła intensywniej ćwiczyć na siłowni, postanowiła powiększyć piersi.

Z dużego, jędrnego, pięknego, wręcz książkowego D po diecie i ćwiczeniach mam... coś małego, brzydkiego i 2-3 razy mniejszego... w przyszłości myślę o debiutach na scenie... - napisała o swojej decyzji.

Na nowe piersi blogerka wydała 17 tys. zł.