GORĄCY PIĄTEK: Seksowna Wendzikowska po porodzie pozuje w bikini, ale czy pamiętacie jej zmysłową sesję dla "CKM-u"?

Anna Wendzikowska należy do grona tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo naprawdę gorących zdjęć. Dziś Ania chętnie chwali się swoim zmysłowym ciałem w sieci, ale czy pamiętacie, że już w 2003 roku pojawiła się na okładce "CKM-u"?
Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska nie boi się odważnych zdjęć

Anna Wendzikowska należy dziś do czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Gwiazda, zdając sobie z tego sprawę, chętnie publikuje w sieci dość odważne zdjęcia, na których możemy podziwiać dziennikarkę w często naprawdę gorących sesjach. Warto jednak dodać, że zanim Ania wyrobiła sobie tak wysoką pozycję w rodzimym show-bizie, próbowała swoich sił w bardzo śmiałych scenach filmowych. Na swoim koncie ma również okładkę 'CKM-u'. Jest więc na co popatrzeć!

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/@aniawendzikowska

W bikini po porodzie

Ania Wendzikowska zaledwie kilka miesięcy temu powitała na świecie swoje drugie dziecko, córkę Antoninę. Okazuje się, że dziennikarka powraca już do formy sprzed ciąży, ponieważ na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie prosto z basenu, do którego zapozowała w samym bikini, z dumą prezentując przy tym swoje wdzięki. Wow! Figura Ani jest godna pozazdroszczenia.

Anna Wendzikowska w filmie 'Nienasycenie' Anna Wendzikowska w filmie 'Nienasycenie' kadr z filmu 'Nienasycenie', reż. Wiktor Grodecki

Naga przeszłość

Jak już jednak wspominaliśmy, zanim na dobre rozwinęła się kariera Anny Wendzikowskiej, dziennikarka pojawiła się w kilku bardzo odważnych scenach filmowych. W 2003 roku wcieliła się w postać pielęgniarki Elizy w filmie "Nienasycenie". W jednej ze scen zaprezentowała wszystkie swoje kobiece atuty. 

Anna Wendzikowska w filmie 'Show' Anna Wendzikowska w filmie 'Show' kadr z filmu 'Show', reż. Maciej Ślesicki

Anna Wendzikowska w filmie "Show"

Będąc jeszcze początkującą celebrytką, Ania nie odmawiała udziału w odważnych scenach. Dowodem na to jest fakt, że Wendzikowska również w 2003 roku obnażyła swoje zmysłowe ciało w komedii sensacyjnej "Show". Co za seksapil!

Anna Wendzikowska w sesji dla 'CKM-u' Anna Wendzikowska w sesji dla 'CKM-u' CKM

Anna Wendzikowska na okładce "CKM-u"

Mało kto pamięta, że Anna Wendzikowska pojawiła się także na okładce magazynu "CKM". W 2003 roku dumnie prezentowała swoje wdzięki w czerwonej, jakże seksownej bieliźnie. Wówczas dziennikarka miała jeszcze blond włosy. 

W jednym z wywiadów gwiazda zapytana o to, czy dziś ponownie zgodziłaby się na udział w rozbieranej sesji, odpowiedziała: 

Z jednej strony chcę powiedzieć, że "tak", bo sprzeciwiam się temu, żeby mi ktoś społecznie narzucał cokolwiek. Ale z drugiej strony, jak widzę, jakie to ma straszne znaczenie dla osób, które ciągle mi to wypominają, to chcę powiedzieć, że "nie". Pracuję od wielu lat jako dziennikarka i wciąż słyszę: "aktorka znana głównie z rozbieranej sesji"
Anna Wendzikowska w sesji dla 'CKM' Anna Wendzikowska w sesji dla 'CKM' CKM

Anna Wendzikowska w sesji dla "CKM-u"

Wewnątrz magazynu znalazła się naprawdę gorąca sesja. Wendzikowska pozowała całkiem nago, siedząc w rozkroku na dmuchanej różowej poduszce. Myślicie, że dziś tego żałuje? 

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/@aniawendzikowska

Seksowne zdjęcia

Nawet dziś, gdy kariera Wendzikowskiej nabrała już rozpędu, dziennikarka chętnie publikuje w sieci zdjęcia, na których w pełni możemy podziwiać jej kobiece walory. Jak widać, nagość nie stanowi dla niej żadnego problemu. Należy też przyznać, że ponętne ciało gwiazdy od lat wprawia w zachwyt jej wiernych wielbicieli. Hot! 

Anna Wendzikowska
Instagram/@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/@aniawendzikowska

Wakacje

Ania szczególnie mocno aktywna jest w mediach społecznościowych, gdy przebywa na wakacjach. Wówczas na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia, na których dziennikarka pozuje w bikini. Fotki bywają naprawdę ponętne!

Anna Wendzikowska
Instagram/@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/@aniawendzikowska

Zmysłowe ujęcia

Ania swoimi zdjęciami jest w stanie zrobić na Instagramie prawdziwą furorę. Jej fani w komentarzach wielokrotnie już wyrażali zachwyt nad jej zjawiskową figurą.

Wyglądasz przecudnie, pięknie i bardzo seksownie.
Ta figura!
Piękniejsza niż dziewczyny ze słonecznego patrolu - czytamy. 

Anna Wendzikowska
Instagram/@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/@aniawendzikowska

Kusi ciałem

Ania Wendzikowska jest w pełni świadoma swoich walorów. Z dumą więc zmysłowe ciało prezentuje w sieci. Czyżby tym samym dziennikarka zaliczała się już do grona najseksowniejszych polskich gwiazd?

Anna Wendzikowska
Instagram/@aniawendzikowska